Treść opublikowana przez fayera
-
[B6 AWX] Klimatyzacja (nawiew) sama "zwalnia".
Chyba normalne,u mnie też tak jest...
-
[ALL B6] Uchwyt na chyba fabryczny tel.
Wrzuć foto.Ja mam uchwyt jakby nałożony na tunel i jest łapany jednym wkrętem poniżej tunelu i przy ewentualnym demontażu zero śladów...
-
Gdzie na wakacje - Bałtyk....
Skończyło się na Ustce
-
Test Nawigacji z Mapami Europy
Ja mam z HD i Automapa ( aktualnie 6.8.1 ) się nie przycina sprzęt kupiony u kolegi Pablo - polecam potwierdzam,kolega danielom chyba nie do końca doczytany :gwizdanie:
-
Gdzie na wakacje - Bałtyk....
Co byście polecili bo jeszcze nie byłem a wybieram się jutro: Jarosławiec Dębki darłowo Darłówek
-
[B6 AWX] Wywalić EGR czy kupić nowy?
no ja wqłaśnie mam chipsa,nie wiem czy witek mi wyłączał ale ma teraz tyle na głowie,że nie będę narazie pytał....
-
[B6 AVF] Pytanie o ERG
no właśnie kto wyłączał kontrolkę i ile za usługę...?
-
[B6 AWX] Wywalić EGR czy kupić nowy?
niestety nie jestem w bledzie od 6.2003 w AVF po zaslepieniu rurki gumowej do EGRa pojawia sie ikonka silnika nad zegarami.... Kto u tjunera kasował tę ikonkę i ile za usługę?
-
[ALL B6] Czy po właczeniu zapłonu zapal wam się kontrolka oleju ?
faktycznie nie ma
-
[ALL B6] Czy po właczeniu zapłonu zapal wam się kontrolka oleju ?
normalne
-
[B7 BKE] Awaryjne otwieranie auta pomocy kluczyki w środku
Metoda WRC najlepsza i najtańsza
-
[ALL B5] Naprawa przednich wycieraczek
opis fajny ale temat już jest http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=42514.msg2532272#msg2532272
-
[ALL B6] Ile czasu na nabitej klimatyzacji ?
Ja to samo ponad 3 lata czyli od kupna
-
[ALL B6] Trzecie światło STOP - jak wymienić
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22165.msg1244578#msg1244578 powinno ci pomóc
-
[ALL B6] Trzecie światło STOP - jak wymienić
dzięki da sie zdjąć tylko ten górny plastik od wew. czy trzeba calośc z klapy rwać ? da się
-
[B7 BFB] Chiptuning 1.8T w MR Motors
Gratulacje momentu
-
[ALL B5] Lekcja rysowania ;-) (HELP)
ąbyś była zadowolona to blacharz+lakiernik btw dziwna ta obcierka
-
[ALL B6] Dziwne działanie klimy
No i ja od ponad m-ca mam to samo. Jak na zewnątrz 20stC to wręcz mrozi przy 18 st ale gdy jest już na zewnątrz ponad 25stC to nawet na LO leci letnie powietrze
-
Zbiórka krwii dla mojej mamy.
Wyrazy głebokiego współczucia-naprawdę wielka tragedia... Trzymaj się Witek trzeba żyć dalej......
-
[ALL B7] Podświetlenie ikonki w wizytowniku i uchwycie na napoje
no stary
-
[ALL B7] Podświetlenie ikonki w wizytowniku i uchwycie na napoje
Jeżeli poprzednie świeciły a podejrzewam,że wymieniłeś z powodu powycierania to przełóż fronty
-
[ALL B6/B7] Problem ze spalaniem na fisie
jeżeli FIS zawyża o 1L to dodajemy wartości np:+5;+10-tak???
-
[ALL B6/B7] Problem ze spalaniem na fisie
No u mnie grubo ponad litr :gwizdanie:
-
[ALL B6/B7] Problem ze spalaniem na fisie
antonio w które grupy trzeba wejść i zmienić bo gdzieś kiedyś czytałem ale wyleciało
-
[B6 AVF] Jak wyjąć ramę okna?
Już się uporałem-kabel od lusterka ok odczepiłem tylko nikt nie wspomniał o gumie z prawej strony( patrząc od strony środka)na 2 zatrzaski/wciski i o dziwo u mnie wyszedł ten bolec z gniazda no ale mechanizm kupiłem wcześniej