Treść opublikowana przez pawel1985
-
[B7 BLB] Rozrząd - opinia o podzespołach
jeśli różnica w cenie znikoma zdecydowanie brał bym ori
-
[B5 AHU] Zużycie oleju przy większych prędkościach
dokładnie i mi gdzieś tyle wciąga a przebieg jest normalny widzialem większe :gwizdanie:
-
[ALL B5] Lampy przednie
będą pasować i będą dobrze wyglądały tylko wybrałeś aukcje z wysoka cena, tu masz taniej i to samo http://moto.allegro.pl/item822467457_reflektor_migacz_nowy_audi_a4_xenon_wzor_s4_w_wa.html
-
[B5 ADR] Mało płynu chłodniczego, dziwne właściwosci płynu.
g12 - płyn chłodniczy zalecany przez takie marki jak Vw, audi , seat , skoda czyli grupę vag, i ma taka nazwę handlowa g12 plus http://www.allegro.pl/item825737087_g12_plus_plus_1_5l_orginal_vw_audi_seat_skoda.html
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
- [B5 AHU] Szarpanie
to zdecydowanie wina docisku , tez tak miałem ale u mnie bez różnicy czy to było na wyprostowanych kolach czy na skręconych trochę poszarpywało ,ja wymieniłem od razu komplet i jest spokój- [ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
jak dlamnie brewki psuja cały efekt po liftowych lamp , tylne lampy festyniarskie ale kwestia gustu- [ALL B5] Drążek kierowniczy - problem
jakiej firmy to drążek?- [B5 ADP] Koszt wymiany wahacza prawego tylnego dolnego "banan"
jedni twierdza ze trzeba wymieniać parami inni nie , wybór należy do wymieniającego- [ALL B5] Czy to oryginalny lemforder
to juz u kolegi z forum "dzik" w promocji po 1550zł , 1800zł to juz przeginka- [B5 1Z] Wymiana rozrządu
z napinaczem nie ma żartów jak sie przekrzywi i pasek spadnie to masz problem na własne życzenie i wtedy może nie skończyć sie na samej wymianie napinacza- [B5 1Z] Wymiana rozrządu
11.napinacz alternatora - Mayle 160zł ( oryginał w ASO w Lubinie 460zł!!) lepiej wymienić na oryginał bo napinacz po 100 parę złoty to zbyt długo nie wytrzymuje- [B5 AHL] Dziwny hałas z układu kierowniczego
no raczej to nie końcówki, jak jeszcze wymieniałeś miesiąc temu to nie sadze aby tak szybko dostały luzu , końcówki febi naprawdę ok moje przeżyły 2 zestawy wahaczy- [B5 AFN] Nierównomierne ćwierkanie silnika po porannym odpaleniu
też bym stawiał na sprzęgło, ćwierkanie miałem zawsze z rana na zimnym silniku po wymianie na nowe nastała cisza- [B5 1Z] Problem z przyśpieszaniem
może to być problem z zaworem n75 , miałem podobny problem z tym ze auto wchodziło w tryb awaryjny i wtedy uczucie było takie jak by ktoś odciął momentami paliwo przy przyspieszaniu, sprawdź jeszcze wężyki ciśnieniowe- [ALL B5] Drążek kierowniczy, a zbierzność trzeba czy nie?
jeśli wymieniasz końcówki musisz koniecznie jechać na zbieżność, precyzja precyzją ale może nawet cos minimalnie sie przestawić i będzie ci lizało opony, ja niby nie wymienialem końcówek a same wahacze zlekceważyłem zbieżność bo niby końcówek nie ruszalem bo po co ustawiać a przez sezon jazdy opony przednie poszły sie .....,lepiej wydaj te 70zł i miej czyste sumienie bo nowe opony nie kosztuja 70zł- [B5 1Z] Kilka pytań o lokalizację podzespołów pod maską
tak na tym zdjeciu jest zawór n75- [B5 1Z] Dwumasowe koło zamachowe-czy mam
96 rok bez dwumasa- Który zestaw kluczy polecacie ?
co powiecie koledzy na temat tych kluczy, z przeznaczeniem raczej do domowego użytku http://www.allegro.pl/item796374992_coval_zestaw_komplet_narzedziowy_72_szt_super_cen.html- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
na pierwszy montaż to szedł lemforder a nie TRW- [B5 AAH] Woda pod akumulatorem :( po deszczu
odgrzales starego kotleta- [ALL B5] Auto krzywo stoi - winne amortyzatory czy sprężyny?
osobiście sam przerabiałem nie dawno ten temat auto było pochylone na 1 strone bardziej, pęknięta była sprężyna jakoś po miescie jeszcze sie jechało na trasie katorga walka z kierownica bo ściągało strasznie, po wymianie sprężyn auto odzyskalo stabilność- [ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
wzmocnione czy nie wzmocnione cena trochę zaporowa chyba lepiej wybrać lemfordera- [ALL B5] Moja A4 1.9 TDI Audi przekazane tacie... :]
ja to tam tylko zauważyłem ciekawy breloczek- [B6 AYM] Jakie macie obroty podczas zimnego rozruchu silnika przy minusowej temp.
od 2 dni 1000 rpm przy odpaleniu z rana efekt przymrozków w nocy - [B5 AHU] Szarpanie