Treść opublikowana przez Gracjan
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Hebel robi wrażenie :good:
-
[B6 ASN] Filtr stożkowy w Audi A4 B6 3.0 V6 benz.
Ja też mam wkładkę K&N i sobie chwale. Na stożku nigdy nie jeździłem więc nie mogę nic na jego temat powiedzieć, ale jak chcesz montować to montuj coś firmowego a nie chińszczyznę.
-
[B5 APR] Dziwne dźwięki z silnika
Pewnie gdzieś jest nieszczelność i zaciąga lewe powietrze.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Zdejmował
-
[ALL B5] Audi S4
Zderzak i dokładka poprawione, zderzak nie ma szpar a dokładka już nie jest wygięta
-
[B5 AEB] Wymiana łożyska koła tylnego Quattro Fotostory
Ja 3 dni temu wymieniłem łożysko na FAGa, temat bardzo pomocny, obyło się bez żadnych przygód typu zapieczone śruby itp. Pozdrawiam
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Kolejna rzeźba udana :good: Pozdro
-
[ALL B5] Audi S4
Nie ma lipy, coś trzeba rezać, szkoda że mechanior dał ciała i zamówił złe łożysko...
-
[B5 AGB] VIAGRA
Też mam trochę oleju, niech będzie samochodzikowi na zdrowie
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Dobrze jest Ja idę w dwa smice z rs4...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ja mam 520 XL i sobie chwale
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Duffy, na forum seata jest koleś co handluje dokładkami z Cupry... Auto, prze :kox:
-
[ALL B5] Problem z hamulcem ręcznym po wymianie klocków
po co ? Przed wymiana bylo ok[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:10_________________________________________________ znam takich ktorzy mieli dotarte juz po 5km To tylko pogratulować
-
[ALL B5] Problem z hamulcem ręcznym po wymianie klocków
Tył nie hamuje tak mocno jak przód więc wiadomo że dłużej się to dociera wszystko, nie dotrze się pod 10km.
-
[B5 ALF] Co byłoby lepszym rozwiązaniem... 2.7 bit..265km czy 4.2 300 km???
Kup 2.7BiT :good:
-
[B5 ADR] Trzęsie lekko na biegu jałowym
Takie drobiazgi najlepiej w ASO.
-
[B5 ADR] Trzęsie lekko na biegu jałowym
Dolna część tzn. ta miarka ? Kup w ASO, ja płaciłem do siebie jakieś 50zł chyba za cały bagnet.
-
[B5 ADR] Trzęsie lekko na biegu jałowym
Może więcej auto palić :gwizdanie: Komp będzie miał złe dane...
-
[B7 BLB] Wymiana postojowych przód
Z tego co się orientuje to demontuje się chyba lampę. Niech najlepiej wypowie się właściciel B7.
-
[B6 BAU] Podstawowa czynność po zakupie
Olej jak olej, traci swoje właściwości... Ja wymieniam w każdym aucie...
-
[B5 1Z] Zablokowana skrzynia biegów
U nas w S4 klękają synchronizatory 2 biegu, u mnie czasami jest to samo, szczególnie przy wyższych obrotach i jak chcesz szybko bieg zmienić.
-
[B6 BAU] Podstawowa czynność po zakupie
Ja tylko radzę, każdy robi jak uważa
-
[B5 ADR] Trzęsie lekko na biegu jałowym
Stawiam na poduche pod silnikiem.
-
[B6 BAU] Podstawowa czynność po zakupie
Oleje, filtry, rozrzad... Sprawdzić tarcze i klocki wraz z zawiasem...
-
[B5 AVG] Bicie kierownicy przy 120 km/h
Masz dystanse w kołach?