Treść opublikowana przez audia4s4
-
F1 Wyniki Roberta K
Ale mnie wk....li te gebelsy :bicz3: ,czemu heifelda taką taktyką nie poprowadzili. Co oni se jaja z tego Kubicy robią?????
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
Ano trzeba umiec jezdzić ,tobie tez mało pali[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 13:25 _________________________________________________ [br]Dopisany: 26 Sierpień 2007, 12:46 _________________________________________________Audi sprzedane, ale rzuciłem ostatnie foty z trasy na parkingu w niemczech
-
[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik
Ja zamiast tych felg zakładac to wolał bym normalne zderzaki seryjne i niech se tam nawet 15'' bedą
-
Zdradzilem Audi na rzecz Passata 1.8T 150KM
Dobrze ze na Vw zmieniłes (przynajmniej ta sama grupa) gozej jakbys sie na jakies daweoo przesiadł
-
[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik
Kurde, takiego wynalzku zderzaka jeszcze nigdy nie widziałem w A4 Juz lepiej zmien na ori zderzaki a felga niech zostanie
-
[B5 AFN] cudak na serwisie
W polsce to lepsze auta niz w niemczech.U mnie miasteczko 20tys mieszkanców nibi krzyczą ze bida a tu audi q7,porshe cayeene, najnowsza S-klasa,CLk cabrio,
-
[B6 AWX] Moje Autko A4 - 1.9 TDI AVANT
Super Auto. Sinik miód.
-
F1 Wyniki Roberta K
Eeee tam podium chyba nie bedzie.Nie dopuszczą go tak łatwo.Musi jeszcze uwazac na heifielda bo tuz za nim
-
[B4 TDI] - moja ex-Audica .....
Moje pierwsze Audi to A80 B3,dawno to było chyba koło roku 93 czyli 14lat temu ;( Miałem kiedys B4 avant 95r i miało 2 airbagi swietna deska jest.
-
[B5 AJM] problem z temperatura cieczy
Moze czujnik temperatuty
-
Szroty (lubelskie)
Przyjedz do mnie do Koła tu jest zagłebie Francuzów Cała Lagune tu mozesz kupic
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tylko uwazaj na A2 do poznania bo tam nie tylko passatem łapią
-
Strefa Śmiechu
nie wiem ..szukałem ale rozbolała mnie głowa od aut na tej stronie ...obrośnietych w tony szpachli Czego to ludzie nie wymysla o Boże jakie paskudstwo
-
Pytanie o 1.9TDI 110 Km w VW
uzupełnij profil
-
Ballada o miłości...
A ja patrząc na wyświetlacz komputera mówie czemu tak mało [br]Dopisany: 22 Sierpień 2007, 16:07 _________________________________________________Albo ona do mnie mówi czasmi ,,Bitte tanken'' :polew:
-
[B5 ADP] Moje pierwesze 4 srebrne pierścienie.
Ładny kapiec załóż i juz sie wyglądzik poprawi
-
[B7 BRD] Moj samochodzik :)
Nie no lepszej nie trzeba
-
[B4 TDI] - moja ex-Audica .....
B4 super wózki miało sie kiedys parę sztuk :th:
-
Każdy może przegrać
Dajcie jeszcze więcej takich linków do symulatorów
-
czerwone "i" w TDI a moc silnika...
W golfie 4,borze,leonie,toledo 150km miały oznaczenia całe czerwone tdi. Ja mam a3 Tdi 131ps 02r i mam tylko ,,I'' czerwone
-
Jak rodzina i znajomi tolerują Waszą Pasję A4?
To nie jest pasja tylko do A4-ek.To jest pasja do wszystkich modeli tej marki
-
pytanko może banalne ale nie znam odpowiedzi!!!
Ja w a3 mam 131ps ASZ
-
Spotkania na drodze
W którym miejscu mnie widziałeś?[br]Dopisany: 14 Sierpień 2007, 09:40 _________________________________________________Ja taką szarą A3 po lifcie na belgijskich blachach
-
Spotkania na drodze
Ja 11.08 w sobote jechałem z nad morza i na prostej pod koszalinem chciał mnie brac a4 w avancie srebrna na rej bydgoskich CB ..... to ktos z naszych? Ps:nawet nie zdążył przeczytac znaczków 1.9 TDi na mojej klapie
-
Fotoradar-Niemcy!!!
Mi tam na polskich blachach pstrykło na nimieckich próbnych i nic do domu nie przyszło