Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. Dawid to jest półsyntetyk - jest napisane synthetic blend. Z Valvo fullsynt to był VR1 5w50.
  2. Pewnie po składanych lusterkach
  3. Najlepsza konsola środkowa w b5 jaką widziałem
  4. jak się znam to pewnie LY7M - czyli srebrny przedlift taki jak mój..faktycznie kolor nijaki
  5. Po samym programie to nie ma co szaleć- spokojnie starczą seryjne.
  6. co? jak? olej wywala przepustnicą? zmień mechanika... i posłuchaj kolegów - uszczelka pod głowicą
  7. W sumie to nie bardzo jest sie do czego przyczepić - moment oprócz tego dołka przy 2300rpm masz idealnie seryjny, a że mocy troche mało to cóż auto swoje lata ma i może kilka koni uciec w tym czasie:wink:
  8. Maciek u mnie ścina przy mrozie przy upałach jest normalnie
  9. Piękna..ale tez jestem ciekaw co to za lodówka w bagażniku ??
  10. pokaże - nie pokaże ci tylko cisnienia doładowania
  11. wskaźnik do turbiny masz? masz pewnie AEB więc inaczej nie zobaczysz ile ci turbo pompuje..Vaga możesz podlączyć i posprawdzać co i jak ale sprawdź najpierw DV.
  12. Ja zamontowałem w chlodniczce oleju - tam jest miejsce i jest zaślepka - wystarczy ja wykręcic i zamiast niej wkręcić czujnik.
  13. noooo ale mówie moze ktos chce taka wielka loche
  14. Hah rozumiem ale i tak coś duzy ten DP...
  15. w mieście czy trasa?
  16. Vaga podłączałeś? Posprawdzaj co tam za błędy siedzą.. Co do spalania to niestety 1.6 potrafi wypić - mam taki w A3 i wcale ekonomiczny to nie jest....
  17. Maciek a po co ci taki wielki DP -3,75" ??
  18. To jest rurka od odmy. Jak masz tam nieszczelnosc to tak jakbyś miał dziure w dolocie.
  19. juz wcześniej napisałem DO PIEKŁA - Tede pewnie potwierdzi
  20. odkładaj odkładaj, jak przyjadę, to zmodzimy coś więcej -wywalimy kata całkiem, zawsze to auto lżejsze będzie... Co jest złego w tym zamienniku? Odpowiedz proszę aby został ślad dla potomnych. Lepiej jak juz wywalic kata w ogóle i wstawic DP - po cholere tak cudować
  21. potem będzie się mysleć co jest nie tak
  22. No wiadomo ze większy lepszy - wieksza powierzchnia filtrowania. Jak zmieści się wiekszy to wkładać i już.
  23. Ragga widze że podobne buty lubimy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.