Treść opublikowana przez kkrawat
-
Jakie buty ?
Widze że już kupiłes ale ii tak wkleje Bullboxer – Men dla tych co lubia porządne buty w luźnym stylu, btw robia za***iste trampki na każdą pore roku
-
Jakie buty ?
Z takiego stylu co Raggaman ci wkleił to polecam ci GEOX - super odzszyte i oddychające. Modeli jest pełno na pewno sobie coś wybierzesz.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
SMIC jest z alfy 164 2.0T
-
Slabniecie silnika AJL
nie żebym się czepiał ale ORTOGRAFIA nie jest twoja mocną stroną poza tym bez logów się nie obędzie
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
uparli się z tym gwintem ale oponki to masz baloniaste 205/50/17
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
jak wpadną springi od Kowiego to porobie nowe fotki doszła dokładka tył pod PDC - w końcu wyszukana do przedlifta
-
Cisnienie oleju 1.8t AWT
Masz duzooooo za mało...albo smok do czyszczenia albo pompa do wymiany. Na zimnym po odpaleniu powinno 5 pokazac a na rozgrzanym powyżej 1,5
-
Duże spalanie... Klika sugestii i pytań
no to ci Tomek wszystko sprawdzi vagiem co i jak:thumbup1:
-
Stan oleju 1.8T
litr oleju na 7 tysi możesz olewać
-
Duże spalanie... Klika sugestii i pytań
zobacz na vagu jak sonda pracuje i czy w ogóle pracuje - jak padła to masz przyczyne dużego spalania drugi błąd to raczej jakies falujace obroty byś mial albo to co piszesz ze sie zadławia
-
Stan oleju 1.8T
bzdura! niektore oleje (np mobil 5W-50) zaczynaja miec najlepsze wlasciwosci smarujace po przejechaniu 10 kkm. kompletnym bezsensem jest wymieniac olej tak szybko. co do spalania oleju w 1.8T, kazdy doladowany silnik troche oleju bierze, jak bedzie mocno deptal to nawet 0,3-0,5L /1000km ja jebie jaka nowa teoria
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
mi się podoba
-
Po wymianie klockow hamulcowych na nowe Audi przy hamowaniu wpada w drgania
Klocki muszą się ułożyć z tarczami - ile km zrobiłeś od wymiany ?? poczekaj i obserwuj
-
Temperatura oleju
jasne że była by za wysoka przy zwalonym wisko
-
Temperatura oleju
Tomek dla pełnego syntetyku i to dobrego zgoda - czasami 120 stopni mu nie zaszkodzi - ale trzeba wiedzieć jaki olej ma sie wlany i jakie ma parametry pracy:wink:
-
Duże spalanie... Klika sugestii i pytań
podaj najpierw numer błędu jaki ci wyskakuje na VAGu a potem zrób logi. Oprócz tego że ci dużo pali to jakieś inne objawy ma?
-
Temperatura oleju
a olej jaki masz?
-
Temperatura oleju
120 stopni dla oleju to stanowczo za dużo - szczególnie jak masz ją tak szybko. U mnie przy normalnej jeździe - miasto kilka km - to nawet 90 nie ma, łapie dopiero na trasie i tak trzyma. 120 nie widziałem nigdy
-
Duże spalanie... Klika sugestii i pytań
Logi zrób, przepływomierza i sondy - zobacz jakie ma korekcje. Ile ci pali bo nie napisałes? I zmiłuj się nie SĄDA a SONDA
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Mysle, ze bez FMICa się nie obejdzie http://allegro.pl/alfa-romeo-164-2-0-v6-tb-chlodnica-intercooler-i2262915331.html http://allegro.pl/alfa-romeo-164-2-0-v6-12v-turbo-intercooler-i2270187953.html tu masz coolery z Alfy, a na forum są zdjęcia o ile jest wiekszy od seryjnego. Z drugiej strony 180KM AJL chodzi na seryjnym a ten jest wiekszy o jakieś 30% więc może coś by dał rade
-
1.8t 150Km + turbina garrett gt22v od t5 152km vnt
Próbuj - będziesz pierwszy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
i to jest konkretna odpowiedz (mam nadzieje) i uwazyzasz ze bedzie wydajniejszy? potrzebuje zapas do ok 210 moze 220 PS..... narazie ;P Jest wiekszy i grubszy od seryjnego ale na takie moce nie da rady
-
Jakie turbo na 230-250 koni ?
Deex tylko k04 z s3 to nie to samo co k04-15 z wzdłużnego...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
alfa 164 2.0Turbo - IC spokojnie zmieścisz do a6
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
pewnie poszły na A4club:wink: