Treść opublikowana przez kkrawat
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
lubie to:kox: załóż się, że i tak będzie płacz, że dużo? będzie, fajnie, że zająłeś sie organizacją po raz drugi, kto był, nie będzie żałował paru złotych, na grubą impreze, no pokój możesz sobie wybrać, ja np spałem z kowim Dobrze ze Was wpuscilem do pokoju Byscie spali na schodach. to było bez znaczniia w takiej sytuacji Magic tyle szczęścia nie miał miałem misje jak z TOP GEAR, i wiem ze sedan B6 nie nadaje sie na nocleg Magic już daj spokój - było avanta kupic to bys się wyspał Najdziwniejsze że ani Oli ani ja pokoju nie zamykalismy
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Kontrolka nie pojawi ci sie od za dużej ilości oleju. Działa tylko jak jest za mało oleju albo ciśnienie za niskie. Jak masz za dużo o te 100ml to nic nie musisz spuszczać bo nic się nie stanie od takiego nadmiaru Musisz sprawdzić czy się pojawia przy zapaleniu auta - obstawiam że moze pojawiać się dopiero na ciepłym, bo zaraz po odpaleniu ciśnienie może być na tyle duże jeszcze, że czujnik nie zadziała.
-
Ciśnienie oleju kontrolka
Auto na sznurek i do mechanika - miska w dół i będziesz wiedział o co chodzi
-
Jaki numer przepustnicy do AEB
Pasowala bedzie kazda - zrobisz adaptacje i juz.
-
Jaki numer przepustnicy do AEB
Są dwa rodzaje przepustnic do AEB - różnią sę tym że jedna ma zwężke od striny kolektora a druga nie - szukaj takiej bez zwężki - występuje z literką M. Ktoś w dziale sprzedam ma przepustnice na handel to zapytaj. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/1-8t-aeb-glowica-kolektor-dolot-pokrywy-przepustnica-podstawy-cewki-drobne-graty-314142/
-
Sprzęgło - Pomoc-y
Od s3 nie podejdzie ale od diesla jak najbardziej. Pamiętaj tylko że od diesla są dwa różne /pod skrzynie 5 albo 6b/ - przeszukaj forum to znajdziesz wątek o sprzęgle do 1.8t.
-
OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
Halogeny USA - EU przedlift halogen lewy - 8D0-941-699-D halogen prawy 8D0-941-700-D ramka halogenu prawa - 8D0 941 778A lewa - 8D0 941 777A
-
Nowy zakup ale nie jedzie problem z DV zamontowany BOV
błędy skasowałeś i już nie wyskakują?? pojeźdź troche i sprawdź.. ten od aku mógł byc od odpalania na prostowniku, a ten od doładowania od zdjętego wężyka jak najbardziej. Reszta zobaczymy czy sie pojawia jeszcze
-
Nowy zakup ale nie jedzie problem z DV zamontowany BOV
Błędy po kolei masz: 1. prawdopodobnie akumulator bo za niskie napięcie ale tez może być rozwalony rozrusznik 2. coś z mieszanką paliwo- powietrze - może być wina dziurawej odmy 3. czujnik polozenia przepustnicy 4. kontrola doładowania - przekroczenie maksymalnej wartości doładowania
-
Dodatkowe zegary na słupek do Audi A4 B5 1.8T
Są dwa miejsca - jedno z zaślepką i w to możesz spokojnie czujnik wkręcić a drugie niestety całkowicie zaslepione. Trzeba by chłodniczke oleju demontowac i nagwintować /ja tak mam/ albo dokupić podstawke pod filtr i tam wsio zamontować.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A opaski możesz kupić takie lepsze a nie te ślimakowe to ich nie przekręcisz
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Mam taki u siebie i się sprawdza - podświetlenie tylko zmieniłem na czerwone
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
halogen lewy - 8D0-941-699-D halogen prawy 8D0-941-700-D ramka halogenu prawa - 8D0 941 778A lewa - 8D0 941 777A
-
[ALL B5] Taki skromny Avanci w serii (prawie)
Lampiony do tego poliftowe dorzuc i będzie
-
A4 B5 1.9tdi /-60mm/18" FLAT FIVE /
Nooo będzie miała czym Aga jeździć - widze na niej białe O.Z.
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
ja załozylem jednak dystanse przód 12mm a tył 15mm - i teraz dopiero jest fajnie:naughty:
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
Flat dobre koło oponki 225/40 masz załozone ?
-
Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .
Pisałem, że WBKu i PKO BP w tym koncie masz za free. Dostęp do wszystkich bankomatów Polsce masz w koncie " Wydajesz & Zarabiasz".
-
Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .
To chyba mocno mu się pomysliło GPWInfostrefa - ALIOR - PLALIOR00045 - Akcjonariat Poza tym robi ci różnice kto jest właścicielem ? Bo wydaje mi się, że w chodzi tylko o najlepsze warunki dla klienta...
-
Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .
1000 na konto z tytułem "wynagrodzenie", 300 płatność kartą i 3 przelewy
-
Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .
w WBK w tym koncie masz bankomaty WBK i PKO BP za free.
-
Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .
Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od konta - czy chcesz mieć możliwość obsługi w oddziale banku czy wystarczy ci kontakt on-line/tel ? czy bardziej zależy ci na darowych wszystkich przelewach czy na wypłatach ze wszystkich możliwych bankomatów bez prowizji ? Ciekawym wydaje się"konto godne polecenia"w BZWBK, tym bardziej że jak jeden z niewielu juz banków mają fajny cashback - 50pln co miesiąc:wink:
-
Ucina moc na wysokich obrotach
A ile to roboty
-
Ucina moc na wysokich obrotach
Na seryjnych wtryskach 1.8t po programie będzie zapętlone. Zrób logi na Pb to zobaczysz. LPG ci tego prawidłowo nie obsłuży moim zdaniem - albo bedzie szarpanie albo przełączanie na Pb przy wysokich obrotach.
-
Ucina moc na wysokich obrotach
Program zrobiony masz na seryjnych wtryskach czy wkładałes jakies wieksze ?? Jak na seryjnych to wtryski zapętlone masz i leją na wysokich obrotach....