Treść opublikowana przez aju
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
no kolego, w samą porę :cwaniak1:
-
[B5 ADR] Chłodzenie przepustnicy
i co Ci to da? masz 125koni to nie F1, szkoda roboty
-
N95 jako modem
Witam, mam do was pytanie jak podłączyć nokie n95 do komutera żeby koszt 100kb był taki sam jak w czasie przeglądania stron na komórce? czyli transmisja odbywała się pakietowo? Mi od razu łączy się na transmisje ciągłą używam blutufa
-
[B6 AWX] Kopcenie na biało po wyjęciu bagnetu
myślę że podobny temat już był poruszany
-
Spocik Lubuski :)
w niedzielę wpadam się zapoznać z panami
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Rozmawiałem ze śmiesznym i będę w tą niedzielę czyli 19go
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
parkowałem wczoraj w MC koło srebrnej TT na lokalnych rtablicach (FZ) godziny popołudniowe, może to TY?
-
[ALL B5] Kilka pytań odnośnie navi
miałem taki przypadek tyle że w dużym navi, że tylko czytała oryginał
-
Ceny za łącze internetowe
no to aż wstyd pisać 2mb/512KB - 49zł osiedlowa radiówka mobilnie hyah 2gr-100KB w tel mobilnie blueconect 3gr-100KB na usb
-
[ALL B5] Teoretyczne zmiany mocy, EGR, katalizator
Witam Interesuje mnie czy ktoś sprawdził czy zaślepienie EGR zmieniło jakoś moc w aucie? tak samo wywalenie KATa chodzi mi o TDI. Każdy mówi że tak że będzie lepiej itp, ale czy ktoś z tego forum ma poparte to jakimś wtkresem? Zastanawia mnie czy przed programem nie zaślepieć egra i nie wywalić kata? To coś da? Jak się bawić to się bawić szczególnie że nic to nie kosztuje a pracę taką mogę wykonać sam
-
Wakacje w Chorwacji
No to musimy przyspotować - ja wyjezdzam w najblizszy weekend, albo w poniedzialek na 10-12 dni No kolego ja też wyjeżdżam w przyszły poniedziałek jedziemy w ciemno i bardziej chcemy zrobić sobie objazdówkę ze zwiedzaniem, spanie gdzie bądź hotele/motele zależy gdzie skończy się nam dzień. No i jedziemy na Automapie EU
-
[B5 AJM] Gdzie robić rozrząd? ASO?
Ja bym kupił wszytko sam, żeby wiedzieć co się kupiło a robotę oddał do zaufanego warsztatu poza ASO 500-600zł to jednak coś za to można mieć no chyba że masz kasy jak lodu to zrób sobie w ASO, też można i tak
-
[B5 AFN] Dymienie podczas zapalania na rozgrzanym silniku
tamten AFN dymił w każdych warunkach z tą dziurą ale
-
[B5 AFN] Dymienie podczas zapalania na rozgrzanym silniku
co można zobaczyć w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_dziura_w_przewodzie_od_turbo_jaki_waz_kupic-t87377.0.html Kolega w AFN przyjechał z takimi objawami, kopci i brak mocy. Okazało się że jest dziura w wężu S
-
[B5 AFN] Dziura w przewodzie od turbo - jaki wąż kupić ?
kolega się załamie przy cenie oryginalnego nowego powiem żeby szukał używki
-
Który system operacyjny wybrać ?
ja miałem problemy z blutoothem po przejściu na 7kę, ale w końcu znalazłem jakiś pakiecik sterowników na necie i wszystko chodzi.Tez mam wersje 64 Ogołnie jestem bardzij zadowolony niż z visty
-
[ALL B5] Czy widzial ktoś zderzak S4 z laminatu np na allegro ?
Jak ktoś robi dobry produkt z laminatu to jest fajnie, niestety wszytko z allegro to szajs, pół biedy jak wogóle będzie pasować
-
[B5 APB S4] Wibracje nadwozia po regeneracji wału
Kolego ja miałem taki problem przy regeneracji wału w mercedesie 290gd, wiem że to nie s4 ale zasada działania wału taka jak w audi. Firma która regenerowała wał cały czas mówiła że jest idealny. Po 3 reklamacji wysłali go na jakieś wyważanie dynamiczne czy jakoś tak Efektem był wał z jakimiś dwoma minimalnymi wypustkami, jakby naspawaniami bądż przyklejeniami. Po zamontowaniu nie czuję już wibracji. Więc była to kwestia źle wywarzonego wału czyli złej regeneracji. Najgorsze jest to że za tą kasę i naerwy miał bym prawie nowy wał
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
całkiem fajnie wygląda, gdzie robiłeś szybki?
-
[INNE] Jak zdjąc ogranicznik prędkości w Audi RS6 i it
Tyle kasy za tak rozbite auto, widziałem mniej uszkodzone w dużo mniejszych pieniądzach Ale nikt Ci nie broni, byle dobrze zrobili auto. Co do ogranicznika to najlepiej podzwonić po firmach typu: VTG, GecoCars, Dynosoft.... myślę że ta pierwsza podejmie się każdej roboty
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
50-150 nie będzie problemu :> 100-200 jak autobana pozwoli :>
-
[ALL B6] Bluetooth Nokia E51
Tak mój szef w audi a6c6 z tym samym telefonem teraz mam wątpliwości czy to była wina auta czy telfonu. Niestety problem przestał istnieć bo szef sprzedał auto.
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
no raczej nic sie nie dzieje po porostu jedzie na 5 biegu, ale według mnie i tak można porównac auto A z autem B KmK jadąc na chipa nagram Ci co chesz bo jadę autostradą. Zapisuj zachcianki
-
[B5 AFN] Dziura w przewodzie od turbo - jaki wąż kupić ?
Witam Przeglądaliśmy dziś auto znajomego bo okazało się że nie ma doładowania. No i znalazł się wąż dziurawy na dole przy zderzaku. Nie możemy go znaleść na allegro, po porstu za dużo węży jest, a nie wiem jak dokładnie wygląda cały wąż. Ktoś mógł by dać linka z allegro albo podać nr części? AFN 96 + klima
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
nawet sporo, szczególnie kat