Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. może ci oddam moje w twoje ręce
  2. przecież to zrozumiałe że jak wymieniasz sprzęgło wiskotyczne to musisz zdemontować pasek chłodnice i zderzak też musisz ściągnąć
  3. koszt założenia manualnej części koło 1200 zł jak dobrze się poszuka może nawet taniej a elektryka to już inna bajka ale dużo roboty nie ma więc powinneś zmieścić się w 1500 spokojnie ja też teraz montuje [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 14:21_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item1070345288_klimatyzacja_kompletna_audi_a4_95_00r.html dzwoniłem do gościa 100% od diesla i wersja europejska tylko to jest climatronik jak byś chciał kupić to kup bez nagrzewnicy bo więcej roboty jest wtedy gostek mówi że bez nagrzewnicy koszt 1000 zł a nagrzewnice musiałbyś kupić z passata b5 podchdzi tylko manualna oraz pokrętła nawiewów z funkcją AC groszowe sprawy około 250 zł (nagrzewnica + pokrętła)
  4. http://moto.allegro.pl/item1073436471_roleta_rolety_audi_a4_sedan_kombi_95_01_nowe.html te są do sedana czy avanta
  5. panowie kiedy ten spot może by tak ankiete walnąć
  6. a przypadkiem szkoda w PZU chodzi o mninicasco musi przekroczyć 500 zł aby coś zwrócili
  7. wymień ja mam z allegro zamiennik i do tej pory śmigam i jest ok i już prawie 4 rok
  8. a jak tam wtrysk sterujący :gwizdanie: jak się w nim cewka zj***** to samochód też będzie szarpał kiedyś o czymś takim słyszałem
  9. http://www.milanos.pl/vid-14041-Studenci-i-zepsute-wycieraczki.html
  10. nie pisze że mi się nie podoba tylko że ładnie będzie się komponować oświetlenie białe na jasnej skórze [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 17:00_________________________________________________a zrobisz jak chcesz mógłby wykorzystać moduł albo diody smd wygląd super
  11. tylko i wyłącznie biały led (nie rób wiochy z innymi kolorami ) bo masz bardzo ładne wnętrze
  12. Tak tylko jeżeli doman13 pisze że ona ma ubytek to przy próbie jej wycięcia może prysnąć i wiąże się to już z większym wydatkiem szyba 350 zł +wklejenie koszt około 500 zł
  13. chętnie bym się pisał na jakiegoś grila
  14. Stolarz nie będzie tu miał za wiele do roboty Chyba stelaż ? Odpowiedź brzmi - tak, musisz wymienić, mechanizm podnoszenia szyby ręczny i elektryczny różnią się. on jest mocowany na nitach możesz wywalić stary i wnitować ten elektryczny troszkę zabawy i masz zrobiony lepiej kupić kompletne ramki kosztuje pare groszy więcej a masz spokój z zabawą przerabiałem to więc wiem
  15. ona jest zgrzewana więc w ręke lutownice i jazda tylko po mału
  16. ale powiem ci że one nie powinny obcierać u mnie wszystko chodzi dobrze a jeśli chodzi o tapicerki z anglika to nie będzie problemu pasują tylko jak masz elektryczne szyby to w angliku masz po innej stronie a próbowałeś je wyregulować może sie da[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 09:27_________________________________________________ewentualnie możesz pobawić się zmieniając sam materiał
  17. a 1,5 roku temu płaciłem 150 zł za lampke
  18. Numer lampki znak VW 3B7947105F więc chyba ori
  19. grippen odpowiedział(a) na ic3ek temat w Audi A4 B5
    schemat jest chyba z Autodaty kiedyś kolega Dropsone przesłał jak montowaliśmy lampki wdrzwiach napisz do niego może ci pomoże z tymi krańcówkami[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 11:09_________________________________________________można by było inną krańcówkę wstawić coś takiego np http://moto.allegro.pl/item1012721953_wylacznik_czujnik_drzwiowy_vw_seat_alhambra.html tylko żeby było podobne do naszych aby miała wyjscie na trzy styki może być nawet od innych modeli samochodów
  20. musisz tapicerkeściągnąć i zobaczyć, sprężynka do wymiany na 100 %
  21. Witamy na forum
  22. kuźwa mać powiem tylko tyle że za***ista jak tak będzie wyglądać to panienki na sam widok będą soki puszczać
  23. Witamy na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.