Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Głupot Ci nagadał , że nie zadziała bez cana Jak podepniesz Concerta pod kostke ISO to bez problemu będzie działał.Nie będzie podświetlenia i co godzinie się będzie wyłączał.
  2. Bez wzmacniacza nie wyciągniesz z głośników tego co najlepsze.Oczywiście będą grały , ale zazwyczaj radio nie jest w stanie takiego zestawu dobrze napędzić. A co do zestawów to podaj jakiś przedział cenowy to coś wybiore.Jeszcze napisz czy głosniki 13 czy 16,5
  3. Hahhahah przeczytałem początek zdania i się wystraszyłem , że pucujesz autko codziennie
  4. Hugo odpowiedział(a) na Krzychu88 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    bo wozek dla dziecka sie ledwo miesci przez ten mikroskopijny otwor do bagaznika... No ja też się musze nagimnastykować jak wkładam wózek Krzychu88 ładne autko :mrgreen:
  5. Zrobić scene to znaczy zamontować dobre głośniki , najlepiej zestawy ze zwrotnicami.Ma to grać jakbyś był na koncercie i słuchał muzyki ze sceny , a nie żeby Ci nawalało z tyłu Chyba , że chcesz robić kino w aucie to inna gadka
  6. Żadne głośniki w tylne drzwi.Po co one tam ?? Lepiej zainwestować w przód i zrobić dobrą scene i jak lubisz bass to do bagażnika subwoofer i piecyk i jest cool.
  7. Ja mam nalatane 77777 i są igiełka :mrgreen:
  8. zacznę się śmiać dopiero jak napiszesz jaki ma samochód :mrgreen: Golf IV 1.9tdi
  9. Hmm ja mam jasne wnętrze i moje wyglądają jak nowe :shock:
  10. Hugo odpowiedział(a) na Ataman70 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Miodzio :twisted:
  11. Ale po co masz wpisywać zero , jak po przytrzymaniu dwóch odpowiednich guziczków pojawi Ci się na wyświetlaczu 1000 I wtedy wpisujesz kod
  12. wczoraj wlałem 60 litrów pod sam korek na odpowietrzeniu a jeszcze nie swiecila sie kontrolka od paliwa chodz wskazówka byla juz dosc nisko wiec mysle ze jak rezerwy jest ze 6 litrow to całoowita pojemnosc wyniesie 70 litrow :mrgreen: Albo na stacji dystrybutor oszukuje
  13. No to dałeś do pieca teraz.Skąd Ty wziąłeś to "używaj silnika łagodnie" U mnie pokazuje przkreślonu kij basebollowy i oznacza on , żebym nie pałował auta na zimnym Żartuje oczywiście.Pierwsze słowo to hamulce a drugie światło :mrgreen:
  14. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Stronka znana.Ale chyba nie chcesz tam kupować zderzaków :shock: Koszt transportu by Cię dobił
  15. Hugo odpowiedział(a) na insula temat w Elektryka i Oświetlenie
    A wypuszczaja wogole z fabryki z gasnica?? Ja dostałem gaśnice z fabryki :mrgreen:
  16. Nie żebym się czepiał , ale jak ktoś kupuje auto w Niemczech to zazwyczaj od dziadka i w dodatku z małym przebiegiem Licznik można przekręcić , a książke bez problemu kupić na ebayu.Najlepiej podjechać do ASO Audi i sprawdzić w komputerze historie auta
  17. Chłopaki macie gg albo pw na pogaduszki Koniec OT :twisted:
  18. Lewarek podkładasz pod podwozie , a nie pod próg
  19. To teraz wyobraź sobie , że jedziesz z rodzinką na wakacje.Bagażnik zapakowany walizkami i innymi pierdolami.Zaczyna Ci się palić fura.Dalej uważasz , że miejsce na gaśnice w kole zapasowym to najlepsze miejsce???? :mrgreen:
  20. Lampka sygnalizacyjna kontroluje sterowanie przy silnikach benzynowych.Powinna się zapalic po włączeniu zapłonu , w celu sprawdzenia działania
  21. Hugo odpowiedział(a) na insula temat w Elektryka i Oświetlenie
    U mnie jest w bagażniku
  22. Chłopaki koniec OT.Jak ktoś napisze coś nie na temat pod moim postem to będe kasował !!! :twisted:
  23. Wrzucić granat do PKS-u
  24. Paskudny.Wygląda jak z targu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.