Treść opublikowana przez Hugo
-
CZy mozna bez probelmu wymienić chorusa na concert z cd
Głupot Ci nagadał , że nie zadziała bez cana Jak podepniesz Concerta pod kostke ISO to bez problemu będzie działał.Nie będzie podświetlenia i co godzinie się będzie wyłączał.
-
Glosniki w tylne drzwi
Bez wzmacniacza nie wyciągniesz z głośników tego co najlepsze.Oczywiście będą grały , ale zazwyczaj radio nie jest w stanie takiego zestawu dobrze napędzić. A co do zestawów to podaj jakiś przedział cenowy to coś wybiore.Jeszcze napisz czy głosniki 13 czy 16,5
-
jak czesto myjecie swoje auto?
Hahhahah przeczytałem początek zdania i się wystraszyłem , że pucujesz autko codziennie
-
Moj Audik A4
bo wozek dla dziecka sie ledwo miesci przez ten mikroskopijny otwor do bagaznika... No ja też się musze nagimnastykować jak wkładam wózek Krzychu88 ładne autko :mrgreen:
-
Glosniki w tylne drzwi
Zrobić scene to znaczy zamontować dobre głośniki , najlepiej zestawy ze zwrotnicami.Ma to grać jakbyś był na koncercie i słuchał muzyki ze sceny , a nie żeby Ci nawalało z tyłu Chyba , że chcesz robić kino w aucie to inna gadka
-
Glosniki w tylne drzwi
Żadne głośniki w tylne drzwi.Po co one tam ?? Lepiej zainwestować w przód i zrobić dobrą scene i jak lubisz bass to do bagażnika subwoofer i piecyk i jest cool.
-
WItam mam problem! obłażą przełaczniki szyb w B6 SZOK!
Ja mam nalatane 77777 i są igiełka :mrgreen:
-
Magnetyzer
zacznę się śmiać dopiero jak napiszesz jaki ma samochód :mrgreen: Golf IV 1.9tdi
-
WItam mam problem! obłażą przełaczniki szyb w B6 SZOK!
Hmm ja mam jasne wnętrze i moje wyglądają jak nowe :shock:
-
odslona 1
Miodzio :twisted:
-
Radio
Ale po co masz wpisywać zero , jak po przytrzymaniu dwóch odpowiednich guziczków pojawi Ci się na wyświetlaczu 1000 I wtedy wpisujesz kod
-
Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
wczoraj wlałem 60 litrów pod sam korek na odpowietrzeniu a jeszcze nie swiecila sie kontrolka od paliwa chodz wskazówka byla juz dosc nisko wiec mysle ze jak rezerwy jest ze 6 litrow to całoowita pojemnosc wyniesie 70 litrow :mrgreen: Albo na stacji dystrybutor oszukuje
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
15
-
Zapala się wam kontrolka EPC na desce po walczeniu zapłonu
No to dałeś do pieca teraz.Skąd Ty wziąłeś to "używaj silnika łagodnie" U mnie pokazuje przkreślonu kij basebollowy i oznacza on , żebym nie pałował auta na zimnym Żartuje oczywiście.Pierwsze słowo to hamulce a drugie światło :mrgreen:
-
Zderzak przedni RS4
Stronka znana.Ale chyba nie chcesz tam kupować zderzaków :shock: Koszt transportu by Cię dobił
-
gaśnic?
A wypuszczaja wogole z fabryki z gasnica?? Ja dostałem gaśnice z fabryki :mrgreen:
-
[ALL B5] A oto moje A4
Nie żebym się czepiał , ale jak ktoś kupuje auto w Niemczech to zazwyczaj od dziadka i w dodatku z małym przebiegiem Licznik można przekręcić , a książke bez problemu kupić na ebayu.Najlepiej podjechać do ASO Audi i sprawdzić w komputerze historie auta
-
[B5 Avant ] Gdzie mocowana jest gaśnica
Chłopaki macie gg albo pw na pogaduszki Koniec OT :twisted:
-
gdzie się podkłada lewarek podczas wymiany koła :D?
Lewarek podkładasz pod podwozie , a nie pod próg
-
[B5 Avant ] Gdzie mocowana jest gaśnica
To teraz wyobraź sobie , że jedziesz z rodzinką na wakacje.Bagażnik zapakowany walizkami i innymi pierdolami.Zaczyna Ci się palić fura.Dalej uważasz , że miejsce na gaśnice w kole zapasowym to najlepsze miejsce???? :mrgreen:
-
Zapala się wam kontrolka EPC na desce po walczeniu zapłonu
Lampka sygnalizacyjna kontroluje sterowanie przy silnikach benzynowych.Powinna się zapalic po włączeniu zapłonu , w celu sprawdzenia działania
-
gaśnic?
U mnie jest w bagażniku
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Chłopaki koniec OT.Jak ktoś napisze coś nie na temat pod moim postem to będe kasował !!! :twisted:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Wrzucić granat do PKS-u
-
Radio do 600 zł
Paskudny.Wygląda jak z targu