Treść opublikowana przez Hugo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tam gdzie ja jeźdze powstają nowe , ładne nawierzchnie Do pracy własnnie kończą mi budować nową 3-pasmową ulicę :twisted: , więc mój dojazd do pracy skroci się do jakichś 5 minut
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cholera myślałem , że już tam jesteś i będe mógł prześcignąć Cię w postach , ale widze , że musze poczekać jeszcze tydzień
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
6 lub 7 do tyłu niechce mi sie sprawdzac w zegarku Houston mamy problem - 6 godzin
-
Strefa Śmiechu
Zostawiła koleżankę jako zastaw za benzynę Pewna Niemka, która nie miała pieniędzy, by zapłacić za benzynę zostawiła na stacji paliw swoją koleżankę jako zastaw - informuje serwis Ananova. Kobieta obiecała, że podjedzie do najbliższego bankomatu, wybierze pieniądze i wróci po znajomą. Kiedy po dwóch godzinach wciąż nie było jej widać, pracownicy stacji zawiadomili policję. Okazało się, że młoda Niemka już kilkakrotnie kradła w ten sposób paliwo, natomiast jej koleżanka musiała wrócić do domu pociągiem Na podstawie Onet.pl
-
kupno audi a4 1,9 Tdi
Taka promocjaa była.Kup komplet klocków , a A4 dostajesz gratis
-
Opinie o Dunlopach SP SPORT 200E & 2000E
195/65/15 czy 205/60/15 ?? W tej cenie to polecam Dunlopa SP Sport 01
-
Kontrolka AIR BAG ....
Prawdopodobnie błąd poduszki.Jeździć z tym można.Musisz podjechać i podpiąć auto pod vaga , żeby skasować błąd. Zapraszam do NEWBIE
-
Opinie o Dunlopach SP SPORT 200E & 2000E
Napisz czy mają być nowe i jaka kasa wchodzi w gre , to coś wybierzemy
-
Opinie o Dunlopach SP SPORT 200E & 2000E
To bardzo stara opona.Miałem takie w aucie z 10 lat temu Proponuje poszukać jakiejś nowszej konstrukcji.Tu masz opinie http://opony.com.pl/testy/index_testy1.asp?i_rodzaj=&rodzaj_pojazdu=osobowe&producent=Dunlop&i_producent=&model=SP%20SPORT%20200&ilosc=66&pora_roku=letnie
-
INSTRUKCJA OBSLUGI DO NAVI POMOCY
Powiem szczerze , że nie spotkałem się
-
INSTRUKCJA OBSLUGI DO NAVI POMOCY
Wszyscy jak słyszą słowo ASO to panikują , że kosmiczne ceny.Jak kiedyś pytałem o instrukcje obsługi do A4 dla kumpla to zażyczyli sobie niecałe 50zl.Więc myśle , że za instrukcje do navi powinno być jeszcze mniej
-
INSTRUKCJA OBSLUGI DO NAVI POMOCY
Instrukcja do navi oczywiście jest i najszybciej zdobyć ją można w ASO Audi
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
> Do warsztatu wjeżdża laweta, a na niej rozbite Cinqecento. Wyraźnie > widać, że wpasowało się w drzewo Z lawety wysiada kierowca - kobieta > (kolor włosów raczej jasny). Zaczyna się rozmowa: > Właściciel Warsztatu: Co się stało? > Kobieta: To co widać, samochód rozbity. > Właściciel Warsztatu: A Pani nic się nie stało? > Kobieta: Nie! > Właściciel Warsztatu: A co się wydarzyło? > Kobieta: Samochód mi się zepsuł. > Właściciel Warsztatu: Chyba raczej go Pani rozbiła? > Kobieta: Nie, nie, jechałam do koleżanki, kiedy samochód się zepsuł, > po prostu stanął, więc zadzwoniłam do koleżanki. Ona przyjechała swoim > fiatem Punto. Nic nie udało się zrobić, więc postanowiłyśmy holować > samochód do warsztatu. > Właściciel Warsztatu: Tak, tak, słucham Panią... > Kobieta: Jakoś sobie poradziłyśmy z tymi wkręcanymi hakami, > plastikowymi osłonkami, dziwnymi karabińczykami przy lince > holowniczej. No i kiedy hol już był zaczepiony WSIADŁYSMY OBYDWIE DO > FIATA PUNTO i ruszyłyśmy. > Właściciel Warsztatu: (prawie zgon ze śmiechu) > Kobieta: no i na łuku moje CC nie skręciło, tylko wyleciało z zakrętu i > uderzyło w drzewo.- Zakup pompy wody - Hepu czy Reville?
Rozmawiaj z CTV.Alan ma bardzo dobre ceny na oryginalne części- kupno audi a4 1,9 Tdi
Powinieneś wiedzieć , że jest bardz komfortowe.Na naszych drogach czasami lubi się powybijać.Nie ma reguły przy jakim przebiegu.Niektórzy robią 30tys , a niektorzy 150tys i cisza.Teraz na rynku jest mnóstwo zamienników , więc ceny spadły i kompletne zawieszenie kupujesz za 1200zl- [ALL] Padający akumulator
A czy przypadkiem nie robisz krótkich tras?? Bo ja podejrzewam , że akumulator nie ma się kiedy naładować i przez to go szlag trafił- [B5 AFN] Szarpanie lewarkiem
Spece od zawieszeń i nie tylko :)Robią także regenracje .Wszyscy moi znajomi teraz tam jeżdzą.Polecam!!!!!!!!!!!!!!!Trasa jak na Nałęczów i w Płouszowicach zaraz za wzniesieniem po prawej stronie jest duży szyld Lider Service. "Ato-Auto" Andrzej Siwiec 21-008 Płouszowice Kol. 66b gm. Jastków, woj. lubelskie tel. (081) 502-15-06 Tylko proponuje napierw zadzwonić i zapytać o wolny termin , bo czasami się czeka po kilka dni na przyjęcie.Chociaż teraz rozbudowali serwis o kilka nowych stanowisk więc powinno być szybciej.- Filtr Mann, COnitech, a może Filtron - które najlepsze
Ja używam Knechta i żaadnych problemów nigdy nie miałem- FIS do A4 1.8 20v z 1995 roku
8D9 953 503 D Cena w ASO 377zl- Strefa Śmiechu
http://straz.pozarna.patrz.pl/- A4 + RS6
Znasz przybliżone ceny? Oczywiście będę troche szperał po necie Cen nigdzie nie ma.Wszystko ustalane indywidualnie.Proponuje wykonać telefon go Grzesia z Vtg i wszystko będzie jasne- A4 + RS6
Jedź do VTG , oni do wszystkiego wsadzają turbawki. A co do hamowni , to niektóre kłamią PS Jasne , że nie musisz niczego udowadniać :mrgreen:- FIS do A4 1.8 20v z 1995 roku
Schalter- FIS do A4 1.8 20v z 1995 roku
Cholera faktycznie chyba od A6 jest taki sam jak od A4. Miejsce na manetke jest , bo to jest ta manetka od wycieraczek , tylko z dodatkowymi przyciskami.W każdym warsztacie to Ci tego nie zrobią , trzeba się troche znać Nie wiem jak z ceną manetki , ale do B6 taka nowa manetka kosztuje 350zł Na ebayu są natomiast po 20euro - Strefa Śmiechu