Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Jeśli masz podpięte wszystko tak jak powinno być a N75 sprawny to wiadomo ze przy takich obrotach na biegu jałowym sztanga pójdzie w duł bez obciążenia silnik nie potrzebuje dużo paliwa by kręcić do 3 000 obr. więc i powietrza również odpowiednio mniej Fajnie to widać na vagu w 011 Natomiast bez pośrednio z pompy vakum to wiadomo cały czas będzie zaciągnięta do góry i wywali Ci błąd przeładowania .... A wracając do Twojej kontroli ... Po odkręceniu wydechu od turbiny i odchyleniu paliłeś silnik i gazowałeś ? czy tak tylko po oglądałeś ..Pytam bo troche to dziwne z tym niebieskim dymem taki kolor dymu to raczej pochodzi od spalania oleju silnikowego a nie od ON z braku doładowania. Oczywiście silnik nagrzany .....Przynajmniej ja tak uważam ...
  2. A wcześniej Ci nie kopcił na niebiesko na starej turbo bo zrozumiałem ze po wymianie turbo kopci na niebiesko? Tego nie musisz robić u mechanika klucz 12 i odkręcasz 3 nakrętki - od suwasz wydech na bok - odpalasz auto prze gazujesz i widać wszystko ..jak puszcza to jest zapocona muszla w wydechu a jak jest sucha to szukasz innej przyczyny ...
  3. Moim zdaniem nie doładowanie może wiazać się z przepływką ..To jest nowa ? ori ? jesteś pewien ze dobrze mierzy? A gęsty niebieski dym to przypuszczam ze puszcza olej od strony goracej ...Taki urok regeneracji turbiny....Mozna to sprawdzić odkręć od turbiny wydech zapal auto o zobaczysz czy się tam poci w srodku ...Obstawiam ze tak ...
  4. Sorry mój błąd myślałem że chodzi o B5... Kolega też w profilu -rocznik ma taki ze na szybko kukłem i mnie zmyliło ....
  5. OLIVER odpowiedział(a) na tomaszz226 temat w Audi A4 B6
    Tu masz do roku 01, 2010 a od roku 01, 2010 jest nr. 1K 998 264 A tu masz zamiennik BOSCH http://e-autoparts.pl/sonda-lambda-p-424881.html?review=true
  6. OLIVER odpowiedział(a) na tomaszz226 temat w Audi A4 B6
    Chcesz info a nie podajesz kodu silnika ani vin ..nikt ty nie jest wszech wiedzący...
  7. tyle znalazłem dla Twojego rocznika ...dobierz sobie ...
  8. A na starej części numeru nie ma? Nie wiem czy oto Ci chodzi ale mozliwe ..
  9. OLIVER odpowiedział(a) na luki158 temat w Audi A4 B5
    Zdejmij cienki przewód z rozrusznika i podepnij pod niego miernik lub żarówę wtedy zakręć stacyjką tak jak byś palił jeśli pojawi się tam napięcie 12V to stacyjka ok.
  10. OLIVER odpowiedział(a) na Andrewww temat w Audi A4 B6
    Tu masz dopasuj sobie po Vinie
  11. OLIVER odpowiedział(a) na tomekbyd temat w Audi A4 B5
    Tyle znalazłem w twoim roczniku i benzynie ...
  12. zapodaj loga dynamicznego 011 od 1000 obr /mini zobaczymy
  13. OLIVER odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Jak go odłączysz to na bank błąd będzie zapisany . A w czyn Ci on przeszkadza niech sobie jest podłączony wtedy błędu nie będzie ...A z drugiej sstrony ten błąd też w niczym nie przeszkadza poza tym ze go widzisz jak podłączysz Vag ...
  14. Ten z przodu Bardzo łatwo to potwierdzić ..Złap za wężyk od turba który idzie do gruszki a zaprowadzi Cię do zaworu N75
  15. Chyba oto chodzi
  16. OLIVER odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Michał tu chodzi o wspomaganie a nie o skrzynie
  17. Tu masz układ chłodzenia o co Ci chodzi ? A moze korek w zbiorniczku masz do wymiany
  18. OLIVER odpowiedział(a) na Unf temat w Audi A4 B5
    Tu masz wizualnie jak to wyglada i oringi odpowiadające za wycieki...Czasem króćce plastikowe po odkręceniu nadają sie do wymiany....Lata-temperatura robi swoje
  19. Oczywiście ze tak ..te węże nie lubią ON jeśli jest wyciek paliwa należy go bezzwłocznie usunąć a węże które miały kontakt z ON zaraz umyć by nie doszło do perforacji
  20. zrób jeszcze test Vagiem czujnika na ciepłym i na zimnym czy wartości są zbliżone ECU mas blocks 007 i instrument 003 -blat powinny być wartości zbliżone jedna do drugiej
  21. W tym logu przepływka Ci troche zadużo mierzy 520-530 na biegu jałowym troche duzo ale raczej nie ma to wpływu na odpalanie Ja bym zwiekszył dawkę paliwa (nastawnikiem )tak na 3,2 -3,4 i zobaczył czy jest porawa ..
  22. a jaka dawka paliwa? log 001 statyczny nie ma.. oczywiście silnik nagrzany A kiedy kiepsko pali zimny , ciepły ?robiłeś vagiem test czujnika temperatury? dobrze wskazuje na blat i do ECU Głośna praca hmmm kąt troszkę przyspieszony ale nie dużo
  23. OLIVER odpowiedział(a) na Jacek31 temat w 1.9TDI
    Tu masz swojego loga tak powinien wyglądać nim umieścisz go tu na forum ....Ale do tego jest odpowiedni dział http://vaglog.pl/log-000_jf6Tw.html A tu masz stronkę do takich logów ... http://vaglog.pl Jak chcesz się dowiedzieć w jaki stanie masz motorownie to wykonaj komplet logów i zamieść je a Koledzy ocenią Ci je ....Tutaj... https://a4-klub.pl/forum/31-diagnostyka-vag/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.