Treść opublikowana przez wampir
-
Przegób wewnetrzny do wymiany????
Czy przednie przeguby (wewnętrzne) roznia się od tylnych?
-
AFN+216FB+AWX, pompa 10mm
przeguby wewnętrzne?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
to był akurat taki zart
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
jak niut to na bank 1.9 tdi ...
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
no to mow co to 2.0tfsi z DSG ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
2.7BiT?
-
1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
To może który wyjaśni co to sa za izolinie ?
-
popielniczka tył
Moglibyscie wrzucic kilka fotek jak jest mocowana klapka do calej reszty?
-
Przegób wewnetrzny do wymiany????
Mam pytanie do praktyków. Czy łatwiej i szybciej jest wymienić całą półoś tylną wraz z przegubem wewnętrznym i zewnętrznym czy też lepiej mając taką kompletną półoś przełożyć tylko przegub wewnętrzny? Pytam bo bo wiem, że ze zdejmowaniem przegubu wewnętrznego są chyba problemy ze zdjęciem segera. Nie wiem jak wygląda sprawa z wymontowaniem całkowitym tylnej półosi. Czy tylne przeguby zewnętrzne też się zużywają skoro ta oś nie jest skrętna? Generalnie co jest łatwiejsze i co bardziej radzicie? Cała półoś czy przełożenie przegubów wewnętrznych?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Ori przeplywka 3" ?
-
AUDI B8 2.0 TDI CR 143 CAHA quattro
1. Cena moim zdaniem nieadekwatna do wykonanej pracy. Znajomy zapłacił u niech za Reno 2.0T ponad 2200zł. 2. Uszkodzić się może np. turbo, dwumas, sprzęgło...
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
A czytałeś ten temat ? Pisałem, że jest nowe sprzęgło bo stare nie dało rady, zresztą poprzedni właściciel zapodał sprzęgło z AVJ. Dwumas wymieniłem profilaktycznie i trochę żałuję bo nic się z nim nie działo.. ---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- To było ... AVJ a to jest z BFB/AMB/BEX Przy okazji dwumas:
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
Jak wyjdzie mniej niż 220KM to udam, że nie było hamowania
-
Audi A4 B6 USA problem z komputerem(program)
No to zadzwon do niego i zapytaj się ile wezmie za wgranie serii. Mi musiał wyjmować kompa na stół bo przez kabel nie szło. Już Ci chyba o tym pisałem..
-
A3 2.0 tdi
Czy auto jest seryjne czy po sofcie. Jeżeli po sofcie to jakiej jakości to jest soft. Jeżeli nie jest po sofcie czy jego kondycja pozwala na modyfikacje czy też może cos niedomaga?
-
A3 2.0 tdi
Co możecie powiedzieć o tych logach? logi: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM stat: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
Tak, ale to pewnie 100 na Pb98 + 300zł pewnie za hamownie 4x4 i się zrobi ciekawie:) Jednak będę mierzył u nas, lokalnie na hamownie drogowej. Jestem już umówiony na maj po weekendzie.
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
Tak, śruby i uszczelki z ASO
-
Dobrzy chiptunerzy
Czy ktoś zna ceny samej hamowni 4x4 w ecuprojecie, compsporcie?
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
Nic nie buduje Wymieniony został "przy okazji" : -koło dwumasowe -sprzęgło -uszczelka pod pokrywą zaworów -świece Bosch F5DPOR Całe opóźnienie przez to, że lokalna firma, która obiecała mi zrobienie pomiaru w Opolu delikatnie mówiąc ignoruje moje maile. Mam też do wymiany poduszki silnika i jeden wahacz. Chociaż nie ma to wpływu na pomiar jakos mi to tez zyc nie daje
-
[B6 AVJ] Sprzęgło
Widze, ze nie ma sensu pisać bo Ty zwyczajnie nie czytasz odpowiedzi w swoich tematach. Przeciez pisałem Ci, ze wystarczy seria z BFB/AMB/BEX czyli np. LUK Numer: 623 1157 00 Takie mam u siebie SPRZĘGŁO LUK AUDI A4 A6 C5 VW PASSAT B5 1.9 TDI (3169620667) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. za 558zł, ale można je znaleźć jeszcze taniej!!! Na k03s z doładowaniem ok 1.25 bara daje radę. Jak masz więcej pieniędzy to Cennik - regeneracja i tuning sprzgie samochodowych. Przyblione ceny za usugi wykonywane w naszej firmie. za ok 1200zł albo sachs performance ok 2000zł Umieram z ciekawości które wybierzesz... <załamka>
-
BV50 duża z K03s połączone, pierwsze zdjecia :) plus muszle turbo benzyna
Turbosprężarki Hybrydowe
-
K03s + jakie wtryski? 1.8T wzmocnienie sprzęgła
Szanowny Kolego, z całym szacunkiem, ale czy zadałeś sobie trud poczytania tematu o modyfikacji 1.8T? Tam to wszystko jest, szukaj wtrysków z wersji BEX , ewentualnie większe z S3 1.8T np. BAM. Sprzęgło kup z wersji BFB,AMB,BEX i wystarczy.
-
BV50 duża z K03s połączone, pierwsze zdjecia :) plus muszle turbo benzyna
0.9 bar przy ilu obrotach? k04 ale które? Wiesz jaki rozmiar koła kompresji?
-
Brak mocy, delkatne szarpanie przy przyspieszaniu.
A może N249 Ci padl? Odlącz wężyk który idzie od DV do N249 i zrob logi. Pewnie będzie slychac "cwierkanie" przy zmianie biegów bo DV nie bedize upuszczać powietrza, ale do testów nic się nie stanie,