Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ossek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ossek

  1. Jesteś pewny? A co z 008? Kierownice rzeczywiście się przycinają
  2. Kolego, na 100% tak jest - 011BS jest w starszych sterownikach nieobsługiwana i wyskakuje error. Tak też jest u mnie.
  3. Te sterowniki nie obsługują jeszcze 011BS - nic nie zrobisz.
  4. Wygląda na źle złożone turbo lub ruszoną sztangę.
  5. I jak kolego? Działa czujnik? Bo też jestem na etapie montowania dodatkowego wskaźnika i zastanawiam się, czy wystarczy wkręcić czujnik w wolne miejsce, czy trzeba się przebić.
  6. Odświeżę "trochę" Czy ktoś doszedł, czy rzeczywiście pomiar temperatury oleju odbywa się bez fizycznego kontaktu czujnika z olejem? Dziś chciałem zamontować dodatkowy wskaźnik, który leżał w szafie 2 lata, i lekko się zdziwiłem, gdy zobaczyłem, nagwintowany, ale ślepy otwór.
  7. Po włączeniu klimy też nie startuje?
  8. Ja też dzisiaj na Słonku widziałem S7 na blachach NL oklejoną numerami startowymi i jakimiś reklamami
  9. Fajnie wygląda, ogólnie Twoje auto robi dobre wrażenie, zmieniłbym dosłownie może 2 rzeczy z zewnątrz, ale to kwestia gustu I szacun za to, że zawsze jak się mijaliśmy (kilka razy widziałem Cie już w tamtych okolicach), auto błyszczało Musisz być częstym klientem myjni
  10. To ja Pozdro
  11. Ossek odpowiedział(a) na jankesik1995 temat w Audi A4 B5
    Sprawdź błędy na klimatroniku. Najprawdopodobniej masz problem ze sterowaniem klapą centralną.
  12. Denveco, jechałeś dzisiaj za mną Wilczą od Komuny Paryskiej około południa?
  13. Przepływka jest OK, termostat do wymiany. Jeśli nikt nie bawił się sztangą, to pewnie przycina się VTG.
  14. U mnie tak było, skraplacz okazał się nieszczelny. Najlepiej by było odciągnąć czynnik i zważyć, wtedy byłaby pewność.
  15. Może być mało czynnika, kiedy nabijałeś klimę i ile weszło?
  16. Ja bym podjechał do elektryka i sprawdził prąd. Ostatnio miałem identyczne objawy (potem doszło resetowanie licznika dziennego po odpaleniu) i wymiana akumulatora załatwiła sprawę.
  17. Ossek odpowiedział(a) na magicman temat w Audi A4 B6/B7
    Wchodzi 2,25l, możesz zalać np. Gear'a 300 z Motula
  18. Jeśli żaróweczki sprawne, to pewnie nie dochodzi do nich prąd. Poprawiałeś luty?
  19. Jeśli cieknie z górnej uszczelki, to nie ma potrzeby demontażu pompy i koszt powinien zamknąć się w 50zł (komplet uszczelek ok 35zł). Ponad 300zł za rozrząd do AHU to też o wiele za dużo.
  20. Ossek odpowiedział(a) na siwusek temat w Audi A4 B5
    W tym roczniku i silniku był jeden rodzaj - ostatnio przerabiałem temat u siebie
  21. Spokojnie możesz odpalić auto bez paska klimy. Może łożysko w sprężarce zakończyło żywot.
  22. U mnie nie działał nawiew na szybę, na nogi jako tako. Nowego silniczka raczej nie uświadczysz, ewentualnie używka. Dla pewności sprawdź błędy na klimatroniku, powinno coś tam się pokazać. Jeśli rzeczywiście wyjdzie błąd tego silniczka, to zacznij od jego wymontowania i porządnego wyczyszczenia.
  23. Twoim problemem jest silniczek z czerwonym cięgnem znajdujący się na lewo od nóg kierowcy. Jeśli masz zwinne ręce, to wymontujesz go bez prucia deski.
  24. Oto numerki: - półoś prawa 8E0 407 272 S - zastąpiona numerem 8E0 407 452 GX, - półoś lewa 8E0 407 271 S - zastąpiona numerem 8E0 407 451 GX. Możesz szukać też numerków bez "X" na końcu, bo oznacza on część regenerowaną.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.