Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ossek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ossek

  1. I następnym razem nie butuj tak zimnego silnika
  2. Kolego, wrzuć to na VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM, to może ktoś się zlituje.
  3. Rurka zaszroniła się jakieś 20 minut po nabiciu, po dwóch tygodniach pojechałem na kontrolę i czynnika było tyle samo. Też zastanawiam się, czy coś nie blokuje przepływu. Gdzieś natknąłem się na opinię, że może to też być wina zaworu w kompresorze, ale naprawa wiązałaby się z jego wymianą.
  4. No kokpit był ściągany przy wymianie parownika w zeszłym roku. Całej deski na pewno nie będę wyciągał, ale zobaczę, co się dzieje za panelem. ---------- Post dopisany 03-06-2013 at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2013 at 12:58 ---------- Za panelem wygląda OK, wszędzie sucho. Zauważyłem też, że z bocznych kratek chłodzi ładnie (jak działa klima), a ze środkowych leci letnio-ciepłe powietrze. Chyba jednak bez ściągnięcia gazu się nie obejdzie. ---------- Post dopisany 04-06-2013 at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2013 at 17:13 ---------- Jestem po wizycie w serwisie klimy. Wyszło 150g gazu, skraplacz wilgotny i zielonkawy osad na nim...diagnoza jednoznaczna... ---------- Post dopisany 17-07-2013 at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2013 at 21:41 ---------- Jestem 3 tygodnie po wymianie skraplacza, osuszacza i dławika. Klima chłodzi, ale zamarza rurka (ta prawa) - wcześniej też zamarzała, ale teraz zaczyna już mnie to drażnić, bo wiem, że tak być nie powinno. Ostatnio też po jakiejś godzinie jazdy w trasie wyłączyła się na 3 minuty i potem znów zaskoczyła, tak jakby chciała odpocząć Najbardziej wkurza mnie to zamarzanie. Macie jakieś pomysły?
  5. Po dużej masie powietrza mierzonej przez przepływomierz i jednocześnie niskiej wartości rzeczywistego ciśnienia doładowania.
  6. Też mi się wydaje to mało prawdopodobne. Dla pewności dziś wyrwę panel i zobaczę, co się dzieje z tyłu.
  7. Witam. W zeszły piątek postanowiłem odgrzybić sobie klimę (napuściłem rozsądne ilości pianki CRC w kanały) i od tamtej pory mam problem. Sprężarka co chwilę się włącza i wyłącza (wiatrak startuje, więc jest sprawny). Przeważnie po wyłączeniu da się wzbudzić śnieżynką, ale tylko na krótki czas. Na VAGu nie ma błędów, w zeszłym roku wymieniany parownik i osuszacz. Może pianka dostała się gdzieś na przewody za panelem i robi bałagan? Zaznaczam, że do dnia odgrzybiania wszystko było OK. Z góry dziękuję za pomoc.
  8. Jeśli masz auto z 98r, to powinieneś mieć panel 8L0. Stąd mogą wynikać Twoje problemy, najlepiej podmień na próbę i właściwy panel i zobacz, czy się poprawi.
  9. Przepływkę czyścisz, kiedy musisz - nie profilaktycznie. Ja kiedyś musiałem to zrobić - cięła paliwo - po wyczyszczeniu bezdotykowo środkiem Liqui Moly do dziś mam spokój (w dziale Diagnostyka VAG jest mój wątek sprzed około 3 lat - w logach wszystko widać).
  10. w drzwiach jest blokada dla małych dzieci. Otwórz je i przy zamku znajdziesz małą zapadkę, którą musisz przestawić.
  11. Jeśli klima się włącza i nie obserwujesz żadnych dziwnych objawów, to w sumie możesz jeździć. Jeśli chcesz mieć wszystko jak należy, musisz wymienić sterownik.
  12. Masz włożony sterownik z polifta, poza tym błędne kodowanie (dla auta z Twojego profilu).
  13. Starsze sterowniki nie obsługują 011BS.
  14. Ossek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Pasował będzie, ale niekoniecznie będzie chodził poprawnie i mogą pojawić się dziwne błędy.
  15. Ossek odpowiedział(a) na Sliwka temat w Układ Jezdny
    Od dwóch lat mam identycznie, dźwięk wydobywa się raczej z nadwozia, nie z zawieszenia. Oczywiście wyeliminowałem rzeczy walające się w bagażniku. A najśmieszniejsze jest to, że stuk pojawiają się tylko, jak jest mróz.
  16. Twoja suszarka pracuje bardzo ładnie, chociaż widać, że mogłaby wstawać minimalnie szybciej, ale wg mnie to pikuś. Albo jest gdzieś maleńka nieszczelność na wężykach podciśnienia, albo n75 już nie jest pierwszej świeżości
  17. A może spadł jakiś wężyk podciśnienia, a błąd pozostał po jakimś wcześniejszym notlaufie?
  18. Numer jest raczej OK. Też kiedyś szukałem po numerze Boscha i to samo wyskoczyło. Pamiętajcie tylko, że nowsze są na 12V, a te starsze na 7.
  19. Nawiewem nogi/szyba steruje właśnie silniczek z czerwonym cięgnem, ten od klapy centralnej (a także od temperatury) jest po drugiej stronie. Jeśli w środku wygląda dobrze, to pewnie padł potencjometr.
  20. Silniczek z czerwoną dźwignią na prawo od nóg kierowcy do wyczyszczenia/wymiany.
  21. Możesz zrobić domykanie szyb pilotem, nie posiadając modułu komfortu - szczegółów nie znam. Przejrzyj sobie to: Ross-Tech: VAG-COM: Audi A4 / S4 / RS4 Applications
  22. Dlatego ją tam widziałeś, bo ja tam pracuję Pozdro
  23. Domykanie szyb można podobno zrobić bez modułu komfortu, alarm nie ma nic do tego. 08 to klima - nie moduł komfortu.
  24. Jesteś pewny, że do Dzik? Bo ja byłem tam dokładnie o tej porze ciemnozielonym avantem B5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.