Treść opublikowana przez steve69
-
[B6 AVF] Nie otwiera bagażnika z przycisku i kluczyka, słychać odgłos mechanizmu
Prawdopodobnie to będzie ten numer: 8E5 962 115 B -- Pozdrawiam. Sławek
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Dokupić scyzoryk pracujący na takiej samej częstotliwości jak ten zmiażdżony. Potem, tak jak napisał Wihajster, przełożyć do niego grot, transponder i baterię, oraz zaadoptować/zakodować pilota. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Palą się cały czas światła cofania
Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa! Masz całkowitą rację. O czym innym myślałem - co innego wstawiłem. Tym razem poprawnie (mam nadzieję ): -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Palą się cały czas światła cofania
Żeby się do niego dobrać trzeba zdjąć schowek kierowcy (ta część z półeczką). -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Nie działa podświetlenia bagażnika
Sprawdź bezpieczniki nr 24 (30A) oraz 2 (5A). Właściwie 2 nie trzeba. Edit: 2010.06.19, 18:58 Teraz tak się zastanowiłem - jeśli pozostałe lampki oświetlenia wewnętrznego w samochodzie działają tak jak trzeba, a tylko ta w bagażniku nie świeci, to nie jest to wina bezpiecznika. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Tajemnicza litera E na wyświetlaczu
Skoro temperatura wyświetlana jest tylko czasami mimo, że powinna być pokazywana cały czas, to może rzeczywiście to "E" znaczy "ERROR"... Sprawdzałeś czujnik temperatury? -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Tylny spryskiwacz bardzo słabo działa
Tu masz budowę tylnej wycieraczki: Wydaje mi się, że wykręciłeś element zaznaczony na rys. na czerwono. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Tylny spryskiwacz bardzo słabo działa
To mi na dyszę nie wygląda... Dysza to element nr 2 na tym rysunku: I on powinien się obracać razem z ramieniem wycieraczki. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki tylnej klapy
No według tej instrukcji - 6 sztuk, oraz 4 śruby. Przecież takie "ustrojstwo" możesz sobie sam łatwo zrobić. Np. rozklepana i wygięta na końcu elektroda do spawania (ja czymś takim ratowałem się ostatnio :> ). -- Pozdrawiam. Sławek
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
To się nie mieszaj, tylko lej olej spełniający którąś z tych norm: * VW 505.01 * VW 506.01 * VW 507.00 Równie dobrze może to być spowodowane np. zmianą stylu jazdy (cięższa noga ). -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki tylnej klapy
Może to ci pomoże: -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B5 1Z] Symbol kontrolka na wyświetlaczu FIS
Jeśli najpierw sygnalizuje ci uszkodzenie, a po chwili pojawia się napis "OK", to znaczy, że coś się dzieje z elektryką, gdzieś jest jakiś słaby styk. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Świeci się kontrolka ESP
-- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Spalanie podczas jazdy
z tond stąd !!! A wracając do meritum, powiedz kumplowi, że nie ma racji. Pokaż mu to jako dowód (mój licznik i wartość chwilowa spalania): -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Spalanie podczas jazdy
Bo A4 B6 wyjeżdżały z fabryki właśnie tak wyposażone. :> -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B5] Przeskakujący podłokietnik
[ALL B5] Naprawa opadającego podłokietnika – a jednak da się to naprawić -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
Jakieś 2 miesiące temu dopytywałem się o to w ASO Szewczyk (Warszawa). "Zaśpiewali" 250 zł i do tego tydzień czekania, bo nie mieli mojego koloru (beż). -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B7 BRD] Domyślny kod otwarcia bluetooth dla audi a4 b7
Co znaczy "nie działa" ? * Nie przyjmuje PIN'u? * Czy może przyjmuje, ale nadal nie można korzystać z zestawu BT ? Edit: 2010.06.06, 12:16 Swego czasu sam miałem problem, by zmusić telefon do współpracy z BT w moim aucie: [b6 AVF] Problemy z zestawem głośnomówiacym bluetooth. Co prawda mój tel. to Sony Ericsson, a nie Nokia, ale sama procedura "parowania" urządzeń powinna być taka sama. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B7 BRD] Domyślny kod otwarcia bluetooth dla audi a4 b7
1234 -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
8E0 864 245 B -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B7] Trzecie światło stop przerywa.
Tak jest w B6: [ALL B6] Trzecie światło stopu - przerywa. Być może w B7 jest podobnie... -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B7] Jaki jest Pobór prądu w żarówce w podświetleniu tabl.rejestracyjnej????????????
Żarówka oświetlenia tab. rej. (w A4 B6) to 12V5W, czyli dla jednej żarówki: P=5W U=12V P=U*I -> I=P/U I=5W/12V I=0,42A -- Pozdrawiam. Sławek
-
[A4 B6] Jaki olej przebieg 240 tyś
Tu nie chodzi o treść, a o formę wypowiedzi. Każdy z nas ma prawo do własnego zdania, ale sposób jego prezentacji też jest ważny. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B6] Spryskiwacze przedniej szyby dziwnie działają
Zapoznaj się z tym wątkiem: [ALL B6] Spryskiwacze mgiełkowe -- Pozdrawiam. Sławek
-
[B6 AVF] Otwieranie bagażnika z pilota
Właśnie sprawdziłem to u siebie: mogę otwierać klapę bagażnika pilotem od razu po zamknięciu bez żadnego czekania (testowałem to 5 razy pod rząd). -- Pozdrawiam. Sławek