Treść opublikowana przez konus
-
Mikro "rdza"?
ja to na srebrnym padle zdjąłem średnią glinką
-
temp 90 stopni podczas jazdy
optymalna temp. to jest właśnie 90 stopni. może ktoś wam wciska termostaty co się otwierają przy 70 stopniach a dobija do 90 w korku bo wiskoza dopiero się załącza przy 90. tak czy siak im silnik lepiej nagrzany to lepiej znosi pałowanie i może nawet mniej palić takie moje zdanie. u mnie jest cały czas idealnie 90 i tylko raz zdarzyło się że dobiło do 95 jak stałem dwie godziny w korku i miałem mało płynu.
-
temp 90 stopni podczas jazdy
bo ona ma dojść do 90 i nie spadać nawet przy -30 w zimie ma tyle wskazywać. jak jest inaczej to zmieniaj termostat bo w zimie Ci pazury zamarzną w aucie i będzie Ci palił ile będzie chciał .
-
Spotkania na drodze
wczoraj ok 18:30 na trasie kielce-tarnów nr73 za buskiem w miejscowości szczaworyż wyprzedziło mnie czarne b6 sedan minimum 18' z lotką a'la m3 na tylej klapie numery WRA ... z ramkami klubowymi skręcałem w lewo i za późno zobaczyłem ramki. oraz ciemne b6 avant na numerach TBU z klubowymi ramkami ... na busku koło os. Puławskiego ok 17:15 Pozdro dla kierowników
-
Weszło więcej niż ma bak.
normalka. chcesz się przekonać czy wejdzie więcej? zatankuj do pełna aż odbije Ci dystrybutor a potem wyciągnij kolbę z wlewu i wciśnij nią taki "przycisk" który znajduje się w górnej lewej części otworu do wlewu zobaczysz że zacznie syczeć powietrze i można dolac jeszcze spokojnie trochę paliwa ja tak robie żeby nie wydawali mi żółtych tylko była równa suma. w golfie mk4 sdi zdarzyło mi się dolać tak że po 250 km dopiero wskazówka zaczęła cokolwiek lecieć na dół
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
też trzeba
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
krystian jakbym słyszał mojego kumpla który idzie na balety mając 12 zł w portfelu, płaci za wstęp dyche i wraca do domu najebany jak świnia albo dopiero jak jest w stanie wrócić
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
k**wa wiem że moją głową nie do końca w porządku ale to auto psuje mi ją do końca... miazga w każdym calu Ale jak mi się będzie śniło i moja powie że znów poduszkę zaśliniłem to przestane je lubić
-
Spotkania na drodze
wczoraj widziane srebrne b7 sedan na tablicach KMY z ramkami klubowymi na trasie kraków-sandomierz w okolicach koszyc około 20:30 pozdrawiam kierownika
-
HAMULCE 288 po swapie - nie hamują jak należy
no to musisz odpowietrzyć jeszcze a tył odpowietrzałeś? może leje Ci z tyłu zacisk i się zapowietrza.
-
HAMULCE 288 po swapie - nie hamują jak należy
układ odpowietrzany miliard razy, czy to możliwe, żeby było gdzieś powietrze którego nie idzie przepchać? a wpada Ci pedał w podłogę jak mocno ciśniesz?
-
HAMULCE 288 po swapie - nie hamują jak należy
ja mam serwo z 1.6 i też swapowałem ale hamują normalnie... tzn. o niebo lepiej od 280mm
-
Wymiana kierownicy.
jedź na pierwszy złom i targaj z golfa mk3 albo trafiały się jeszcze w mk2, w seatach też powinny być z tych roczników. ja wyrwałem za 10 zł
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
stary jakie auto... pomalowane ale będę musiał zcieniować sąsiednie elementy bo dramat z dobraniem koloru u mnie... ogarnę to po majovwce póki co stoi gotowe do złożenia ale nie mam czasu kurfa. dopiero z roboty wróciłem a o 2:00 wyjeżdżam pod poznań i wróce może w nocy z czwartku na piątek jak w piątek będę miał wolne to ogarnę sobie polerkę a jak nie to jak wrócę z roboty i przez całą noc będę walczył najwyżej kumpel będzie jechał a ja będę spał po drodze... wszystko mi się tak posrało że dramat ---------- Post dopisany 02-06-2013 at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 21:26 ---------- auto wreszcie trochę ogarnięte. po pomalowaniu poszła szybka korekta przez całą noc bo rano miałem wypad na majóvwkę wcześniej wpadł jakiś dystans na tył: dzisiaj dopiero ogarnąłem po części lepiej... odszczyrzyłem po zimie i po malowaniu komorę silnika no i mycie+black hole+3 warstwy blue nattys'a Za dwa tygodnie wpadnie może mała sesja bo póki co to tyle wyciągniąłem moim starym kalkulatorem
-
[B5 1Z] A4 TDi
co Ty piszesz? furę za***ali? nie audi ale golfa 4 w sdi próbowali ale tylko dopchali w pola bo z górki było i zostawili za to za***ali wszystko z garażu o wartości z 9 tys. więc strata i tak jest audi nie tknęli nawet ani busa. a bus stał w drugim garażu niezamkniętym z dokumentami i kpl. moich alu na zimę w środku
-
[B5 1Z] A4 TDi
panie chcesz tą menzernę? bo dzisiaj mi calutki garaż ojebali praktycznie z autem tylko zostały pasty + polerka
-
Gdzie tanie OC na młodą osobę?
zadzwoń i zapytaj w axa czy nie można przez internet. ja dzwoniłem tak do link4 bo przyszło mi przedłużenie umowy o 150 zł większe niż w kalkulatorze online. baba powiedziała że mogę raczej wykupić polisę przez internet bo w tym przedłużeniu sami Ci dodają jakieś składki na coś tam które mi akurat nie były potrzebne w sumie i tak się przeniosłem do axa bo wyszło mi nie 1200 a 500 zł na rok bez żadnego współwłaściciela a w youcandrive wyszło mi 100 zł drożej niż a axa
-
Śmierdzi z dmuchawy !!!
no kwas z aku potrafi tak właśnie śmierdzieć. wiem z doświadczenia bo raz sobie bluze oblałem przenosząc stary akumulator to tak właśnie sztyniło a po praniu nie miałem pół bluzy tak ją spaliło france
-
Gwint TA TECHNIX HElp
jak masz ośkę to po co zbieżność ustawiać? przecież wachaczy nie wymieniasz a co tam się może przestawić jak nie ruszasz końcówki drążka? na tyle tym bardziej bo masz belkę gdzie nie ma żadnej regulacji. co innego np corsa B gdzie masz negatyw ustawiany na amortyzatorze i przy wymianie możesz pojebać takie moje zdanie
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
wujas coś milczy... chyba se ręce do dekorów posklejał masz je wogóle czy nie bo podobno ktoś je odbierał?
-
Hamulce sie grzeją
to zalezy jakich uzyłes czesci i w jakim stanie były zaciski jak cos to mam dostepne po malowaniu proszkowym na nowych tarczach i klockach Ferodo zaciski ate ori używki z tarczami i jarzmami od krychy za 200 zł+klocki nowe odkupione od kumplabo mu zostały po sprzedaży auta za 80 zł u mnie przytrzymuje delikatnie jedno koło i nie da się wcisnąć zacisku żadnym kluczem a vag wyjebało błąd na jednej sekcji
-
Hamulce sie grzeją
a sprawdzałeś pompę? ja bym na twoim miejscu za niewielką kasę zrobił swap na 288mm i będziesz wiedział czy to pompa czy wina zacisków a swap oczywiście opłacalny bo sporo lepiej to hamuje ze względu choćby nawet na wentylacje. napewno nie będziesz żałował mi cały swap wyszedł taniej niż zmiana tarcz i klocków na nowe w 280mm
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
to na majovwkę wbijaj ACZY bo tłusty projekt a nie jakimś ulepionym B5 na świńskich felgach co kopci jak autosan na lejących wtryskach toczący się pod góre
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
jak takim niskim można jeździć? przecież ani to wygląda ani wygodne bo wszędzie trzesz napewno
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
jakiś dystans+ coś bliżej ziemi i będzie bardzo dobrze