Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1991Kamil

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 1991Kamil

  1. Audi dobre tylko brewki z lamp przednich i tylne do wymiany. Chromowany grill mnie akurat nie przeszkadza, może być. Jeśli tobie się podoba to go zostaw. I jeszcze dołożyć jakieś fele Tak zapytam, na którym zdjęciu to widać?
  2. łane, kolorek i fele super
  3. 1991Kamil odpowiedział(a) na Artureczek temat w Inne marki
    Racja, teraz sprawdzałem. Myślałem tak, bo wujek ma Siene w podstawowej wersji z silnikiem 1.4 60 KM. Jeżdżą nią już z 10 lat a jeszcze nie ma przejechanych 100 tys.
  4. ładne, kolorek, fele, dobre wyposażenie. Zapodałbyś foty z wnętrza i silnika
  5. 1991Kamil odpowiedział(a) na Artureczek temat w Inne marki
    A czasem 1.4 nie miał 60 KM. Wiem, że 1.2 8V miał 60, a 16V 80 KM, więc nawet mocniejszy jest. Z Bravo miałem styczność tylko raz, bo kolega miał Diesla 1.9 JTD i rozwalił go. Mówił, że naprawa go wyniesie 4000 zł. Ale on jest cwaniak i lubi opowiadać bajki.
  6. Piękne i do tego choć bardziej podobał mi sie kolor poprzedniej, ale ta lepsza i silnik też mocniejszy. Super fele. Zapodaj jakieś zdjęcia silnika i wnętrza.
  7. Autko piękne, wstawić xenony i spryski i będzie super
  8. Spoko i te fele mogą być. Szkoda, że nie ma klimy. Powodzenia w dalszych modyfikacjach
  9. A jak będziesz montował te spryski to będziesz wycinał dziury w zderzaku, czy kupisz taki pod spryskiwacze? Jak chcesz wyciąć, to jak to zrobić tak, żeby było równo jak fabrycznie?
  10. Audi piękne, ale po opisie "Złoty klekot" spodziewałem się więcej, myślałem, że bardziej złoty metalik ale ten też bardzo ładny. Nowa kiera też pasuje. Powodzenia w dalszych modach. A jak kolega, zadowolony z zamiany?
  11. Piękne Audi, bardzo udane mody, fele halogeny. I do tego ten kolorek. Lubie czerwone auta A spryskiwacze jak są w oryginale to jak się je włącza? Razem z przednią szybą psikają na lampy? Nabytek fajny, też mam "małe" Audi tylko w mniejszej skali bo chyba 1/40 czerwone i srebrne w wersji 1.8 T Ale robili go jacyś niekompetentni ludzie, bo na podwoziu pisze" "Manufactured under a license of Audi A6" :>
  12. Bez alufelg nieciekawie wygląda. Zrób zdjęcie na alu to zobaczymy. Przedni zderzak od RS4?
  13. Ładne A4. Rzeczywiście przydałyby się reflektory z nowszego modelu i felgi. Co do drewna w środku to nawet podoba mi się, choć wolę ciemniejsze odcienie i jaśniejsze wnętrza. Dołożyłbyś więcej fot
  14. Ale w takim kolorze? Kiedyś na Allegro widziałem Avanta z przed liftingu właśnie w takim odcieniu. Facet zapewniał, że bardzo rzadki jest
  15. Piękne czarne kombi. Chromowane listwy i relingi bardzo ładnie wyglądają. I ten środek, drewno + jasna skóra. Szkoda tylko niebieskich plastików, ale jak mówiłeś da się je przeżyć. Felgi to Bolero z Audi A8? Podobny wzór.
  16. Audi ładnie się prezentuje fajne oryginalne felgi. Przydały by się jednak lampy od wersji po liftingu. Środek trochę taki ciemny, można by dołożyć aluminium/karbon ewentualnie drewno i te obwódki na zegary, to ładnie będzie wyglądało. Widze, że masz duże prawe lusterko. Bardzo fajna rzecz, w tym mniejszym mało widać
  17. Ładny prezent sobie sprawiłeś Kolor ciekawy, pokaż co ma w środku. Te opony to zimówki? Nie wielu zakłada na alufelgi zimowe opony.
  18. Pamiętam, że w bardzo odległych czasach na TVP były takie programy motoryzacyjne, jak "MOC" albo "AutoMania" i tam na pewno było to Audi. Bodajże to była wersja 1.9 TDI w zielonkawym kolorze Niestety nie posiadam żadnego nagrania
  19. Czemu niestety?
  20. Fajne A3, jeszcze do tego jakieś ładne felgi "17, najlepiej Audi. Zacisków nie musisz malować, chyba, że ocenisz, że pasują. Za to podłokietnik między fotelami to przydatna rzecz
  21. Wrzuć foty to pooglądamy twój pojazd
  22. 1991Kamil odpowiedział(a) na A-rek temat w Audi
    Piękne Audi. Jeszcze bogato wyposażone. Zawsze podobało mi się Audi 100, chociaż wolałem "Cygaro", ale C4 też jest wspaniałe. Ogólnie wole sedany niż kombiaki (choć dla mógłbym zrobić wyjątek). A100 ma wspaniałą sylwetkę klasycznego 4-drzwiowego sedana. Znajomy ma takie Audi tylko silnik 2.8\174 w Avancie i jest zadowolony. Nie wiem czy to tylko moje przywidzenie, ale wydaje mi się, że masz jakoś duże szpary między maską a lampami. Ale może to tylko złudzenie.
  23. Ja bym jeszcze dołożył na przód lampy przeciwmgielne. Nie wiem czemu, ale zawsze podobały mi się światła w zderzaku.
  24. Ładne Audi i jeszcze bogato wyposażone. Przydałaby się jednak trójramienna kierownica, może jakieś ładniejsze dywaniki, coś z logiem Felgi oryginalne zostawiłbym. Jeszcze zapytałbym o tą nawigację w FIS-ie. Wyświetla sam opis? Rozumiem, że obsługujesz ją przyciskami między fotelami. Do tej pory miałem styczność jedynie z kolorowymi z wyświetlaczami w konsoli.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.