Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lexpar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lexpar

  1. lexpar odpowiedział(a) na rajder temat w 1.9TDI
    Stawiam na sprzęgło, dwumas.
  2. Myślę,że to nie dwumas, jakoś nie bardzo mi to pasuje. Może lepiej sprawdzić VAG-iem. Może wyjdą błędy.
  3. Gratki dla mamusi i tatusia :oklaski:. Nie się chowa zdrowo.
  4. I możesz na paczki liczyć, bo tam żarło jest podłe. A jak dobrze pójdzie to i jakąś zbiórkę będzie można zorganizować :polew:
  5. Mnie się bardziej podobają Ono. Jego ksononiki są rewelka
  6. To dziwne, żeby od słabego akumulatora dymił Może świece słabo się rozgrzewały.
  7. SebMis nie łudź się, że bidziesz icognito. Zapewniam, że trafią do Ciebie.
  8. Murzyn Twoja ma inne parametry i hura. Natomiast jest wielu, którzy maja problem z dymieniem.
  9. Dzisiaj powtórnie miałem ten sam problem. Przy odpalaniu - zakolebało (2-3 sek._) i potem OK
  10. Widziałem wczoraj ok. 17-18 Ono pod Media Markt na Osrtobramskiej. Miał farta znalazł, znalazł dobrą miejscówkę dla swojwj .
  11. Mam ten sam problem w AVB. Z rana zatelepie, zadymi tak przez 2-3 sekundy. Następnie cały dzień jest :th: Tylko tak dzieje się po nocy.
  12. Chyba Kolega dewon24 z lekka przesadził. Uważam, że jego metoda jest do bani. Przede wszystkim całe urządzenie posiada w 100% certyfikaty i wszystkie atesty. Jak ktoś ma czas i ochotę może powalczyć. Więc życzę wszystkim powodzenia przy takim zachowaniu. Kiedyś już na forum pisałem jaką najlepiej przyjąć metodę obrony w takich sytuacjach.
  13. Bez komentarza. Gamonie w sejmie chcieli się czymś wykazaą.
  14. lexpar odpowiedział(a) na longinus temat w Audi A4 B6/B7
    Po 15 zł za sztukę.
  15. lexpar odpowiedział(a) na longinus temat w Audi A4 B6/B7
    Dzisiaj kupiłem Philipsa dwie szt. za 30 zeta. Nie wiem czy to dużo, ale 6 zeta za sztukę to naprawdę niewiele. Tylko pytanie jakiej sa jakości. Z tego co wiem to one lubią się przepalać.
  16. No niestety nie będzie mnie w ten wtorek na spociku . Jestem umówiony (godz. 17.oo) na wymianę rozrządu, termostatu i sprawdzenie zaworu EGR. W dwie godziny nie uda sie tego zrobić
  17. Kupiłem felgi alusy z oponami VIKING i nie wiem co to za buty. Może ktoś na nich jeździł. Natomiast w poprzednim autku miałem Conti i były super.
  18. Spanky ma święta rację. Turbina pracuje cały czas (od chwili odpalenia silnika). Też wcześnie myślałem, że włącza się przy 3000 obrotów, ale to niestety nie jest prawdą. Uświadomił mnie nasz klubowy fachowiec Rogalotti i ja jemu wierzę
  19. lexpar odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak widzę osoby, które wyrażają chęć przystąpienia do Assistance to serce się raduje. Panie PREZESIE, chwała Panu za pomysł.
  20. Zapraszamy na spocik w każdy wtorek Fort Wola (żółty poziom) godz. 19.00. Na spocie nie ma takiego przypadku, aby nikogo nie było z VAG-iem. Jak przyjedziesz to koledzy na bank Ci pomogą.
  21. W ASO zapłacisz fortunę. A kto Ci będzie robił to nie wiadomo - może uczeń, i nie masz gwarancji, że zrobi Ci dobrze. Najlepiej to jest znaleźć kogoś zaufanego i jeszcze polecanego p;rzez kogoś z klubu. Ja jestem umówiony na wymianę rozrządu + sprawdzenie zaworu RGB + wymiana termostatu + wymiana dźwigni wycieraczek za dobra kasę. Namiar na fachowca dostałem od Klubowicza i wiem, że wszystko będzie OK! Klubowicz nie wpuszcza nikogo w maliny.
  22. Oj, kolego, skorzystaj trochę z szukajki. Ten temat był już poruszany na forum. Wystarczy chcieć
  23. No ja to miałem ze trzy orgazmy :polew: :polew: :polew: Z czego bardzo się cieszę. :> W godzinkę aż trzy, no,no
  24. Żałuj, że nie mieszkasz w Wawie lub okolicy. Na spocie zawsze ktoś ma VAG-a i chętnie pomaga. post calkiem bezsensu - czyste OT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.