Treść opublikowana przez lexpar
-
[B5 AFN] trzesie autem
Stawiam na sprzęgło, dwumas.
-
[B7 3.0TDi] Nierówna praca na wolnych obrotach
Myślę,że to nie dwumas, jakoś nie bardzo mi to pasuje. Może lepiej sprawdzić VAG-iem. Może wyjdą błędy.
-
Jestem tatą ;o))
Gratki dla mamusi i tatusia :oklaski:. Nie się chowa zdrowo.
-
RATUNKU !!! Chcą mnie wziąć do wojska ...
I możesz na paczki liczyć, bo tam żarło jest podłe. A jak dobrze pójdzie to i jakąś zbiórkę będzie można zorganizować :polew:
-
A4 B7 Bi-xenony 4300K na 6000K
Mnie się bardziej podobają Ono. Jego ksononiki są rewelka
-
[B5 AJM] ZIMNY SILNIK > ODPALANIE > TELEPANIE > DYM...
To dziwne, żeby od słabego akumulatora dymił Może świece słabo się rozgrzewały.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SebMis nie łudź się, że bidziesz icognito. Zapewniam, że trafią do Ciebie.
-
[B5 AJM] ZIMNY SILNIK > ODPALANIE > TELEPANIE > DYM...
Murzyn Twoja ma inne parametry i hura. Natomiast jest wielu, którzy maja problem z dymieniem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj!
-
[B5 AJM] ZIMNY SILNIK > ODPALANIE > TELEPANIE > DYM...
Dzisiaj powtórnie miałem ten sam problem. Przy odpalaniu - zakolebało (2-3 sek._) i potem OK
-
Spotkania na drodze
Widziałem wczoraj ok. 17-18 Ono pod Media Markt na Osrtobramskiej. Miał farta znalazł, znalazł dobrą miejscówkę dla swojwj .
-
[B5 AJM] ZIMNY SILNIK > ODPALANIE > TELEPANIE > DYM...
Mam ten sam problem w AVB. Z rana zatelepie, zadymi tak przez 2-3 sekundy. Następnie cały dzień jest :th: Tylko tak dzieje się po nocy.
-
jak to z tymi radarami? czy to działa naprawdę???
Chyba Kolega dewon24 z lekka przesadził. Uważam, że jego metoda jest do bani. Przede wszystkim całe urządzenie posiada w 100% certyfikaty i wszystkie atesty. Jak ktoś ma czas i ochotę może powalczyć. Więc życzę wszystkim powodzenia przy takim zachowaniu. Kiedyś już na forum pisałem jaką najlepiej przyjąć metodę obrony w takich sytuacjach.
-
Absurdalny przepis drogowy
Bez komentarza. Gamonie w sejmie chcieli się czymś wykazaą.
-
[B6 AKE] Żarówki H6W
Po 15 zł za sztukę.
-
[B6 AKE] Żarówki H6W
Dzisiaj kupiłem Philipsa dwie szt. za 30 zeta. Nie wiem czy to dużo, ale 6 zeta za sztukę to naprawdę niewiele. Tylko pytanie jakiej sa jakości. Z tego co wiem to one lubią się przepalać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No niestety nie będzie mnie w ten wtorek na spociku . Jestem umówiony (godz. 17.oo) na wymianę rozrządu, termostatu i sprawdzenie zaworu EGR. W dwie godziny nie uda sie tego zrobić
-
Polecane opony zimowe
Kupiłem felgi alusy z oponami VIKING i nie wiem co to za buty. Może ktoś na nich jeździł. Natomiast w poprzednim autku miałem Conti i były super.
-
[B5 AFB] Przy ilu obrotach ma właczyć się turbina??
Spanky ma święta rację. Turbina pracuje cały czas (od chwili odpalenia silnika). Też wcześnie myślałem, że włącza się przy 3000 obrotów, ale to niestety nie jest prawdą. Uświadomił mnie nasz klubowy fachowiec Rogalotti i ja jemu wierzę
-
A4 Assistance
Jak widzę osoby, które wyrażają chęć przystąpienia do Assistance to serce się raduje. Panie PREZESIE, chwała Panu za pomysł.
-
[B5 AJM] Pompowtryskiwacz.. * Electrical Malfunction
Zapraszamy na spocik w każdy wtorek Fort Wola (żółty poziom) godz. 19.00. Na spocie nie ma takiego przypadku, aby nikogo nie było z VAG-iem. Jak przyjedziesz to koledzy na bank Ci pomogą.
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu
W ASO zapłacisz fortunę. A kto Ci będzie robił to nie wiadomo - może uczeń, i nie masz gwarancji, że zrobi Ci dobrze. Najlepiej to jest znaleźć kogoś zaufanego i jeszcze polecanego p;rzez kogoś z klubu. Ja jestem umówiony na wymianę rozrządu + sprawdzenie zaworu RGB + wymiana termostatu + wymiana dźwigni wycieraczek za dobra kasę. Namiar na fachowca dostałem od Klubowicza i wiem, że wszystko będzie OK! Klubowicz nie wpuszcza nikogo w maliny.
-
[B5 AFN] CYKANIE W OKOLICY TURBOSPRĘŻARKI ORAZ PORANNE KOPCENIE
Oj, kolego, skorzystaj trochę z szukajki. Ten temat był już poruszany na forum. Wystarczy chcieć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja to miałem ze trzy orgazmy :polew: :polew: :polew: Z czego bardzo się cieszę. :> W godzinkę aż trzy, no,no
-
[B5 AFN] Poratujcie VAGIEM - Bydgoszcz
Żałuj, że nie mieszkasz w Wawie lub okolicy. Na spocie zawsze ktoś ma VAG-a i chętnie pomaga. post calkiem bezsensu - czyste OT