Treść opublikowana przez lexpar
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No pięknie . Dzisiaj miałem wyjątkowo krótki spot. Nawet nie było zimno, świeciło słoneczko. Postałem po podziwiałem piękne widoki i pojechałem do domu :ranting1:
-
[B5 ATJ] Czy napinacz paska od alternatora pracuje pod kątem ?
Pasek nie może pracować pod kątem. Jeżeli jest taki przypadek to jego żywotność jest bardzo krótka. Może coś masz z napinaczem. U mnie przy wymianie rozrządu okazało się, że pasek jest jasno brązowy. Okazało się, że walnął napinacz paska wielorowkowego (koszt w ASO 450 zeta ). Ale po wymianie jest wszystko :th: Daje w pedał i nic sie nie dzieje.
-
[B5 AFN] Niedziałający EGR
No cóż. Mój problem jest podobny. Na spocie przy Vag-owaniu Łukaszr stwierdził, że u mnie zawór EGR jest zaślepiony. Oświecając mnie w tym temacie, powiedział, że co niektórzy celowo tak robią aby dołożyć parę kucy do mocy. Generalnie skutek jest taki, że silnik pracuje trochę głośniej. Ale jak chcesz wiedzieć w tym temacie coś więcej to zapytaj Łukaszar :th:
-
[ALL B6] Filtry FIAAM, opinie
Nie oszczędzaj na filterkach i kup KNECHT-a. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Michał a do czego są podeszwy butów kierowcy Żuka - do hamowania :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No przeca Żuk też ma kierownicę i nawet pedał hamulca.
-
[B6 AVB] Nowa niunia na 3miejskie spotowanie :) + kilka pytań
Niunia taka jak moja. Jest piękna. Po wizycie u Rogala mam 156 KM :th: Hula jak marzenie i mało pali :th:
-
[B5 AJM] Instalacja nawigacji do auta
DarkMind Pogadaj z Alvaro. On w tym temacie jest "namber one" Poradzi, pomoże więc nie czekaj, że w naviservice będą miele navi. Załatw sobie wszystkie klamoty i jedź do nich na montaż.
-
[B5 AVG] Wymiana oleju+clean: odsysać/nieodsysać
Koledzy nie piszcie o "spuszczaniu" Bo to brzydko brzmi :polew:
-
Utrata znizek po szkodzie
Musisz rozeznać sie w temacie. Czy warto zgłaszać szkodę z AC, czy robić naprawę na własny koszt. Zgłosisz to 10% masz do tyłu, ale może to być mniej niż naprawa na własny koszt.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dawid! Witamy i zapraszamy na co tygodniowe spoty. Warto w nich uczestniczyć.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raggaman, wszystkiego naj :th:
-
Dobrzy chiptunerzy
Koledzy!!! Poczytajcie trochę co piszą inni. Naprawdę warto umówić się z Rogalem. A te parę kilosów które trzeba zrobić to w mig sie zwróci. Witek podchodzi do auta jak do swojego. Nie ma sensu więcej pisać na ten temat. Można jeździć do innych firm,ale Witek jest najlepszy :th:
-
[B5 AEB] Środek piorący
Odpuść sobie pranie we własnym zakresie. Może wyjść nie tak jak byś chciał. Oddaj do firmy specjalizującej się w tej dziedzinie. A tak w zasadzie to żałujesz parę zatów na niunię
-
BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE - "PUŁAPKI"
No tak, ale kto mi powie jak to zapamiętać? Trzeba po prostu jadąc zachować rozsądek i jeszcze raz rozsądek i będzie :th:
-
[INNE] Zarejestrowane auto bez oc , chcę kupić , ale czy ubezpieczę bez komplikacji?
Bratpit ma rację. W Twoim przypadku najważniejszy jest termin podpisania umowy. Jak wiadomo umowa kupna-sprzedaży jest umową cywilno-prawną i w momencie jej podpisania przejmujesz na siebie wszystkie obowiązki wynikające z posiadania tzw. "środka transportu" Wcześniejszy okres Ciebie nie interesuhe. :th:
-
Jakie różnice w cenie ubezpieczenia: 1.9 TDI a 2.5 TDI
Oraz kwota składki uzależniona jest od regionu kraju. Inną zapłacisz w Olsztynie, a inna zapłacisz w Warszawie. Ubezpieczyciele Polskę mają podzieloną na strefy i wg nich naliczają składkę. No i oczywiście za 2.5 zapłacisz więcej niż za 1,9. Ale to jest u każdego ubezpieczyciela.
-
[ALL] Czas na naprawę - ILE?
W zasadzie to nie ma czasu, terminu na naprawę ( wpływ na to ma wiele okoliczności). Zawsze wykonujący naprawę może sie tłumaczyć potrzebą sprowadzenia części itp. Oczywiście jest to mocno uzależnione kto wykonuje naprawę. Odszkodowanie Ci nie przepadnie, a ponadto jak nie masz zakończonej szkody to jeszcze możesz coś dopisać. , bowiem w trakcie usuwania szkody może coś wyniknąć. Ja zawsze w takich przypadkach korzystałem z ASO ( oczywiście jak szkoda powstała nie z mojej winy). A także decydowałem się na rozliczenie bezgotówkowe czyli warsztat-ubezpieczyciel sprawcy szkody.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najlepiej na placu przed Pałacem Mostowskich :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi z całym szacunkiem , ale jak dojechałem do domy to jęzor miałem do pasa :polew: . Ale Witek trochę zawirusował mi paździocha :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde uprzedzam wszystkich spotowiczów z Wawy co by po spocie jeździli spokojnie. Czegoś takiego to dawno nie widziałem. Ale na ulicach to był szok. Co najmniej 10 zawładnęło cała trasą Łazienkowska. Nie powiem, że to było be, nawet sam sie podłączyłem. A nawet bardzo mi się to podobało. Dlatego powrót do domu miałem super.
-
[B5 AVG] wybór elementów rozrządu - jakiego producenta
Ja na początku jako laik posłuchałem rady Lukaszar. A skutek jest taki, że jeżdżę spoko i to jest najważniejsze. Rozrządu nie wymienia sie co 10000 km jak olej, więc w tym przypadku nie oszczędzamy i nie mamy problemu na co najmniej 80000 km.
-
[B6 AWX] Napinacz paska alternatora - rolka, czy cały ?
Nie oszczędzaj wymień całość - to już nie jest duża kasa, ale będziesz wiedział na czym jeździsz.
-
[B5 AJM] Dymienie na zimnym silniku.
Przy niskich temperaturach tak jest, więc spoko. Poczekaj do cieplejszych dni i na pewno przy pierwszym rozruchu nie będzie dymił.
-
[B5 AFM] W jakim celu sa montowane czujniki oleju i wskaznik ładowania aku ?
Głupie pytanie Jak zerwiesz pasek to zapali ci się kontrolka - ładowania i wzrośnie temperatura silnika. A tak właściwie, to co Niemcy kontrolki umieścili tak sobie, tylko po to żeby były i tylko świeciły :laghing2: Kontrolki są po to aby użytkownik wiedział co się dzieje z autem.