Treść opublikowana przez Motor
-
RS4
Równierz gratuluje bardzo dobry wybór Jakie wrażenia z jazdy??
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Zapłaciłem.
-
[B7 BRB] zmiana biegow, kiedy gasic silnik
Jak chcesz bić rekord niskiego zużycia paliwa to jeździj wolno na jak najwyższym biegu bez przyśpieszania (w poprzednim 1,9 TDI osiągnołem 3.8 l/100km-do zrobienia)pks-y Cie wyprzedzają... Możesz jeździć normalnie kręcić do max momentu obr.(patrz w jakim przedziale obr.) Jak chcesz dbac o turbosprężarke to odczekaj za nim zgasisz motor jak koledzy napisali. Nie pałować silnika dopoki nie osiągnie temp. pracy!!!!!
-
[B5 ADP] Sprzęgło bardzo wysokie - co zrobić ?
Racja.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Które fele....pomóżcie!
Podobaja mi się te felgi :th:- polski vag 2.5 czy kupic?
no czesc. czy taki program wraz z kablem na rsie mi wystarczy na poczatek do logi dynamicznyc i tak dalej? www.obd2.pl Kupiłem to chłopaki i działa na USB prosty programik na początek-Kabelek cacy dobrej jakości ale za krótki ... polski Vag poszedł w kont jade na ROSSie :th:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam pytanko czy w Kaletce można płacić kartą za basen, napoje i inne usługi[ uciechy ] hotelowe..?- Lądowanie Talibów w Klewkach
Tutaj zaczełą i skończyła sie nasza wspólna SEXAFERA- [B5 AJM] czy za duzo pali??
Stary to norma- 9l na 100km masz chyba w książce napisane i w kufrze- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na lotnisku na bramce bedziesz piszczal poprosza cie za parawanik a tam juz taka duza wielka czarna pani wyciagnie ci je i wysle do nas taa...gorzej jak Duża czarna pani nie da rady wyciągnąć i zaprowadzi za drugi parawanik do jeszcze większego czarnego pana... ;(- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Setki latek dla kierowcy niebieskiego bolidu i tego wszystkiego na codzień co ma na zdjęciach z maila.- [B5 AFN] 65535 prosimy o podpowiedź od czego zacząć..?
Błąd pojawił się podczas normalnej exploatacji nikt nie grzebał w sterowniku.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czerwcowy zlot-odkopałem filmik Niektórzy swoje dupska moga poobserwować http://pl.youtube.com/watch?v=Em8ySVL0AWw U Żółwia rezamy 3 światło stopu bo zrobiło się szczerbate- [B5 AFN] 65535 prosimy o podpowiedź od czego zacząć..?
VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 028 906 021 GN Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 00SG 1437 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 06335 1 Fault Found: 65535 - Internal Control Module Memory Error 37-00 - Faulty- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zerknijcie Ci co się spóźnili na dzisiejszy spot: http://pl.youtube.com/watch?v=DkjFrHQKW8Q- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żółwik koszulka + samochód= :> Shot with N73 at 2007-07-24- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Witamy- [ALL 1.9TDI] Najniższe spalanie - test
Prawie zgadłeś ale jeszcze miesiąć może dwa i będzie git. Pośpiech=Głupota.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ONO Bierz sprzęt do Promenady będziemy skakać z wierzowca Polsatu :D- [B6 Avant 2,5 TDI AYM] Czarna Niunia
cacy wóz- [B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI 1997 rok (110km)
zadbany sprzęt- [B5 AFN] Szary Avancior po glebie na Black 18'
Extra Avancior - Które fele....pomóżcie!