Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Motor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Motor

  1. RS4

    Motor odpowiedział(a) na rafcio temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Równierz gratuluje bardzo dobry wybór Jakie wrażenia z jazdy??
  2. Jak chcesz bić rekord niskiego zużycia paliwa to jeździj wolno na jak najwyższym biegu bez przyśpieszania (w poprzednim 1,9 TDI osiągnołem 3.8 l/100km-do zrobienia)pks-y Cie wyprzedzają... Możesz jeździć normalnie kręcić do max momentu obr.(patrz w jakim przedziale obr.) Jak chcesz dbac o turbosprężarke to odczekaj za nim zgasisz motor jak koledzy napisali. Nie pałować silnika dopoki nie osiągnie temp. pracy!!!!!
  3. :hi:witamy
  4. Podobaja mi się te felgi :th:
  5. no czesc. czy taki program wraz z kablem na rsie mi wystarczy na poczatek do logi dynamicznyc i tak dalej? www.obd2.pl Kupiłem to chłopaki i działa na USB prosty programik na początek-Kabelek cacy dobrej jakości ale za krótki ... polski Vag poszedł w kont jade na ROSSie :th:
  6. Mam pytanko czy w Kaletce można płacić kartą za basen, napoje i inne usługi[ uciechy ] hotelowe..?
  7. Tutaj zaczełą i skończyła sie nasza wspólna SEXAFERA
  8. Motor odpowiedział(a) na raflik31 temat w 1.9TDI
    Stary to norma- 9l na 100km masz chyba w książce napisane i w kufrze
  9. na lotnisku na bramce bedziesz piszczal poprosza cie za parawanik a tam juz taka duza wielka czarna pani wyciagnie ci je i wysle do nas taa...gorzej jak Duża czarna pani nie da rady wyciągnąć i zaprowadzi za drugi parawanik do jeszcze większego czarnego pana... ;(
  10. Setki latek dla kierowcy niebieskiego bolidu i tego wszystkiego na codzień co ma na zdjęciach z maila.
  11. Błąd pojawił się podczas normalnej exploatacji nikt nie grzebał w sterowniku.
  12. Czerwcowy zlot-odkopałem filmik Niektórzy swoje dupska moga poobserwować http://pl.youtube.com/watch?v=Em8ySVL0AWw U Żółwia rezamy 3 światło stopu bo zrobiło się szczerbate
  13. VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 028 906 021 GN Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 00SG 1437 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 06335 1 Fault Found: 65535 - Internal Control Module Memory Error 37-00 - Faulty
  14. Zerknijcie Ci co się spóźnili na dzisiejszy spot: http://pl.youtube.com/watch?v=DkjFrHQKW8Q
  15. Żółwik koszulka + samochód= :> Shot with N73 at 2007-07-24
  16. Witamy Witamy
  17. Prawie zgadłeś ale jeszcze miesiąć może dwa i będzie git. Pośpiech=Głupota.
  18. ONO Bierz sprzęt do Promenady będziemy skakać z wierzowca Polsatu :D
  19. cacy wóz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.