Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

burus2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez burus2

  1. to jaka jest bezpieczna granica obniżenia ja mam 62cm od jezdni do błotnika i już druty widać a jeżdzą na niżej posadzonych
  2. zaraz mnie pojadą ale ja nie wleje nic innego niż orlen atfiid czy coś takiego za 16zł na stacji benzynowej. U mnie było wszystko ok ale wymieniłem na polecany na forum febi i takie cyrki jak u ciebie po 13000km płun nie był zielony a brązowy, po zalaniu orlenowskiego polecili mi w warsztacie wruciło do normy, ale ten objaw oznacza że pompa sie kończy
  3. zdejmij lampe to tylko 2 śrubki i będziesz wszystko widział, zgrabne palce i wchodzi bezproblemu
  4. jest jeszcze oś takiego jak szpilki pływające ponoć do 2mm dają rade ale nigdy z czymś takim nie miałem styczności może ktoś sie wypowie
  5. ja mam 225/45/17 na feldze 9cali i jeżdze przód 2.4 tył 2.3 a nawet 2.5 tył 2.4 a na wulkanizacji przy zakładaniu nabili mi 2.7 ale to dlamnie za dużo
  6. ja miałem co prawda nie w audi ale żeby wpasować kierunek trza było go szlifować żeby ładnie dolegał do ale ze sprawdzeniem żarówki dobrze prawią
  7. burus2 odpowiedział(a) na Krac temat w Audi A4 B5
    miałem to samo kabel przy czujniku u mnie prawy tył nie łączył i po usztywnieniu taśmą izolacyjną ok musisz podpiąć vaga i zobaczysz który ci nawala i co z nim niehalo
  8. ja też sobie dobije posta i napisze 96rok i 260tyś a pewnie ze stówke cofki było a ostatnie 50tyś na turbie awx,216 , wirusie i jakoś sie jeszcze toczy
  9. postaram sie być jak wydobrzeje bo choróbsko sie mnie czepiło
  10. spawarka nakretka i działać podczas spawania od temperatury puszcza rdza i łatwiej sie odkręca
  11. odrdzewiacz troche cierpliwości i pierścienie da rade przełożyć
  12. tak jak w temacie wiem że od awx jest ciut większa ale auto łapie notlaufy a gonie do 4tyś i nie ma mowy o psj. moim zdaniem z gruszką coś nie tak. mam starą turbawke od afn i sie zastanawiam czy gruszka będzie pasować do turba awx i da rade nim sterować, może ktoś przerabiał i sie wypowie
  13. dogass wiesz może jaki jest wymiar od błotnika do ziemi na maxymalnie podniesionym gwincie u ciebie
  14. jak zmieniłem na najtańsze klocki za 80zł tak miałem dopiero jak wymieniłem na boscha to przestało piszczeć ale miesiąc sie męczyłem
  15. burus2 odpowiedział(a) na kamulator temat w Audi A4 B5
    podejdzie wszystko to samo
  16. zrobiłem na tym prawie 40 tysięcy km przez 1.5 roku a więc dużo jak na cene zakupu, już są do wymiany i znowu je wezme bo za tą kase dają rade
  17. na 100% inne mocowania na tylne kanapie
  18. kolego pompa pada bo po rozgrzaniu płynu nie trzyma ciśnienia i buczy mi polecili orlenowski atfiid na agonalny stan pompy i pomogło na niecałe dwa miechy, i tak musiałem wymienić pompe
  19. przecież pisze że sprawdzone
  20. wybrzuszenie a wyząbkowanie jest różnica wyząbkowana opona nie traci na trakcji można ją normalnie używać tylko muze trza dać głośniej, są warsztaty co na maszynie ścierają troche bierznika i nie szumi ale mm już mniej, ząbkuje najczęsciej oś wleczona był artykuł na forum na ten temat wyząbkowane załóż na przednią oś i jeżdzij
  21. od czsów eskorta woże normalny zapas, te spreje są do d..y ale to tylko moje zdanie, dziura w oponie powinna być na dole ja niemogłem zlokalizować dziury wprysnołem to badziewie holts czy coś i pianka zleciała w dół a ciśnienie uciekło przez dziure górą, dwie godziny czekałem aż kumpel sie zbierze i przywiezie zapas ze swojego dobrze że tylko 45km od domu a nie gdzieś dalej i od tej pory nierozstaje sie z pełnowymiarowym zapasem
  22. sprawdz tuleje metalowo gumowe tylnej belki jak mi sie wybiły auto mi pływało
  23. czytałem coś o łączniku gumowym w ścianie grodziowej że w b6 jest zamiękka guma i właśnie tak sie robi ,chłopaki wstawiali coś tam i było lepiej[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 16:50_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=47779.msg517728#msg517728
  24. może ktoś wcześniej sprężyny z avanta na tył wrzucił i wyżej stoi
  25. na moje oko pompa siada na zimnym płynie ok jak sie rozgrzeje robi sie rzadszy i stąd te problemy miałem tak na febim i przez to pompa siadła,ja wymieniłem na płyn orlen atfiid i pomogło na jakiś czas z półtorej miesiąca jazdy bez wycia i zanikającej wspomy ale póżniej to samo i czekała mnie wymiana pompy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.