Treść opublikowana przez burus2
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ty tak niezawstydzaj naszego prezesa bo wpisy wcześniejsze pousówał :gwizdanie:
-
[ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
a co ma piernik do wiatraka, ja zalałem verve i padł mi alternator to co mam już nielać zalałem zwykłe on złapałem kapcia to co mam pchać czy tylko z górki jeżdzić
-
[ALL B6] Piszczenie zawieszenia.
ja u siebie ale w b5 szukałem tydzień tak mnie to wkurzało a winowajcą okazał sie sworzeń na dolnym wachaczu, strzykawką przez gume wstrzyknąłem troche oleju i po problemie cisza i spokój
-
[ALL B5] Konserwacja - Baranek - progi
jak zedrzesz starą warstwe pierw pomaluj blache jakimś hameraitem lub choć podkładem a barana dopiero po wyschnięciu
-
[ALL] Polerka kominów!!!
było
-
[ALL B5] Jak sprawdzić podświetlenie licznika
opcja szukaj nie zawsze działa, jak czytałeś wątek wiesz gdzie szukać to znajdziesz a jak nie to siedzisz godzine i szukasz różnych słów kluczowych i czasami nie znajdziesz, a tak jest wątek z dobrym tematem i łatwiej znaleźć, innym może sie przyda 7 i 9 - 1 i 23 + niebieska kostka licznik z cyfrowym zegarkiem polift
-
[B5 AFN] Buczenie podczas skrętu w prawo.
same łożysko skf to koszt ze 130zł mi jakieś noname wytrzymało niecały rok a robocizna niepowiem ja sam robiłem tylko zawiozłem wprasować za 20zł
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
dwie groźby na jednej stronie ty tak niestrasz bo sie wystraszą i nikt nie przyjedzie
-
[B5 AFN] Silnik dmuchawy 8A1 820 021 pytanie o zamiennik
kup po kształcie chyba są dwa ja mam valeo taką łezke i kupiłem dwa lata temu zamiennik i śmiga bezproblemowo foto z alledrogo
-
[ALL B5] Problem z wskaźnikiem paliwa
podłączasz waga wchodzisz jeśli dobrze pamiętam we wskażniki instruments 17 i robisz test wskaźników czy dobrze wskazówki wskazują i chodzą podświetlenie brzęczek i takie tam
-
[B5 AFN] Rączka od podnoszenia fotela
no racja mam półkubełki może jakaś bogatsza wersja i oba mam regulowane
-
[B5 AFN] Rączka od podnoszenia fotela
u mnie w obu sie podnosi a mam europe
-
[ALL B5] Schodzi lakier z plastików wnętrza
psiknąć ze 2 warstwy podkładu akrylowego papier wodny 800 wyjść na gładko i psiknąć nawet ze spreja
-
[ALL B5] Panel sterowania szyb elektrycznych
tak jak wyżej tylko zanim wysuniesz panel z guzikami od klamki musisz śrubokrętem podwarzyć bo jest tam taki dynks ja nie podwarzyłem i prawie połamałem
-
[ALL B5] Wymiana anteny fm
kiedyś miałem podobny problem ale sie niebawiłem i w otwór zamontowałem antene od cb a do radia kupiłem wewnętrzną i wrzuciłem pod podsufitke, a teraz są fajne anteny cichociemne do cb sirio3 czy coś takiego i antena radiowa i cb w jednym i wygląda jak ori
-
[ALL] Naprawa po stłuczce
chyba niema potrzeby na ramie ciągnąć tragedii niema jak podłużnice nie ruszone to tylko blachy
-
[B5 ADR] Proszę o fotkę sitka zbiorniczka wspomagania
wyssaj płyn strzykawką, tym metalowym sitkiem do góry a plastikową część tą dłuższą wsuwasz w prowadnice w boczkach zbiorniczka, przydadzą sie długie szczypce. u mnie wylatywało notorycznie co pare dni więc lutownicą zgrzałem prowadniczki żeby sie sitko niewysuwało i mam spokuj
-
[B5 AFN] Jaki płyn dolać ??
kolor taki bursztynowy pewnie mi sie tak działo z febi ,zmieniał kolor,wszyscy powiedzą pewnie że najlepiej ori z aso a ja np nic już poza orlenowskim atfiid czy coś takiego za 16zł ze stacji niewleje, wymieniłem na febi pompa wyła i po miesiącu znów bursztynowy kolor, zmieniłem na orlen i cisza jedna butelka starcza na wymiane całego płynu
-
[ALL B5] Szybkie pytanie - Czy turbina z paska 1.9tdi 130KM pasuje do B5??
w pierwszej kombinowane a druga wygląda tak jak powinna jak masz przejściówke to brał bym drugą jeśli pewny jesteś stanu że ok, ale może jakieś spece sie wypowiedzą w tym temacie
-
[ALL B5] Szybkie pytanie - Czy turbina z paska 1.9tdi 130KM pasuje do B5??
ta pierwsza ma już chyba przejściówke na wąż bez złączki może jeździła już w czymś oprucz passata,moge sie mylić, a czemu gruszka podciśnienia w inną strone to niewiem, jak dlamnie to ta druga ok wyglądem taka jak u siebie montowałem
-
[ALL B5] Zsuwający się zderzak
można rozwiercić osiowo otwory i w ten sposób podciągnąć trujkąt do góry i przykręcić go mocno niwelując szparę między błotnikiem a zderzakiem
-
[ALL B5] Ile farby na poszczególne elementy?? malowanie,
0,6l to dookoła golfa 3 obskakuje bez maski i zderzaków, teraz drzwi w mojej audi 150ml i jeszcze zostaje z 50tka lakier akryl, ale lepiej mieć więcej niż mniej ewentualnie na poprawki i żeby niebrakło podczas malowania
-
[B5 AFB] Gdzie i jaki kupić przepływomierz
tylko ori nawet używka lepsza od chińskiego badziewia nowa podruba potrafi nietrzymać parametrów, ja jak kupywałem mogłem włożyć do furki i zrobić logi było ok więc wziołem pierburga za 100zł
-
[ALL B5] Problem ze wspomaganiem, pompa??
zielony też mineralny i taki był w orginale a mechanicy leją co popadnie byle wlali mineralny mi po febi zielonym pompa zaczeła padać teraz jeżdze na jakiejś tanioszy orlen atfiid czy coś takiego i lepsze niż febi po zalaniu pompa ucichła i wruciło wspomaganie[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 23:32_________________________________________________ jest w dziale warsztat kręcisz kierownicą lewo prawo do oporu bez przytrzymywania w skrajnym położeniu bo szkodzi to pompie
-
[B5 ADR] Zapieczone śruby od mocowania zacisku
ja uporałem sie z wykręceniem że wspawałem imbus w śrube po tym jak obrobiła sie na okrągło, i poszło a psikanie pukanie nie dawało efektu a dwa dni wcześniej zaczołem psikać