Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. kalik odpowiedział(a) na r90k temat w Audi A4 B5
    Problemu szukałbym raczej w klapach nawiewu. Poszukaj w dziale warsztat, jest opisane co i jak.
  2. kalik odpowiedział(a) na r90k temat w Audi A4 B5
    Przy większych obrotach silnika wytwarza się większe ciśnienie. Przewód wychodzący z nagrzewnicy jest gorący?
  3. Może coś pomoże..... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=68804.0
  4. kalik odpowiedział(a) na r90k temat w Audi A4 B5
    U mnie akurat przewody są odwrotnie niż na zdjęciu, ale to nie ma raczej żadnego znaczenia. Sprawdź czy wąż wychodzący z nagrzewnicy jest gorący tak jak ten wchodzący. Jeżeli nie to masz zapchaną nagrzewnicę i czeka Cię jej płukanie. Jeżeli przewód jest gorący szukaj przyczyny w klapach nawiewu. Nagrzewnice odpowietrzasz: zsuwasz przewód gumowy z króćca nagrzewnicy (ten z dziurką) na tyle, żeby ta dziurka była poza króćcem, na odpalonym silniku czekasz aż pójdzie przez niego płyn, siknie zdrowym strumieniem, nasuwasz przewód na króciec i zakładasz opaskę.
  5. Bardzo chętnie. Gear.pdf - 67 KB
  6. W zestawieniu skrzyń manualnych w B5, które ja mam, jest podane przez jakie sprzęgło obsługiwana jest dana skrzynia. W dieslach tylko skrzynia DUK ma podane sprzęgło 240mm, a skrzynie DUK były montowane w silnikach o mocy 85kW - 115kM. Z czego wynikają te różnice nie mam pojęcia. Może na moim zestawianiu jest błąd?
  7. Jeżeli już to nie DFH a DHF. Skrzynia DHF była produkowana od lipca 1996r do sierpnia 1998, a skrzynia EEN dopiero od sierpnia 1998r. Więc jest jej następcą. Co w procesie technologicznym zostało zmienione, tego nie wiem. Obie są pod sprzęgło 228mm.
  8. Da się włożyć kluczyk i przekręcić? U mnie było tyle syfu w zamku, że rozwiercałem wkładkę wiertarką. A jeżeli szykujesz do sprzedania to odkręć go z całym mocowaniem.
  9. EEN pasuje na 100% bez żadnych przeróbek. Początek produkcji sierpień 1998r. EEN jest pod sprzęgło 228mm. Mniejsze flansze są w skrzyniach od B6 choć podobno nie w każdych.
  10. upartego masz ojca. :gwizdanie: normalka z tym iskrzeniem.ale co chce niech jedzie. Elektryk też musi z czegoś (kogoś) żyć....
  11. A kiedykolwiek wcześniej podnosiłeś maskę do góry? Trzeba jeszcze wcisnąć zabezpieczenie, unieś ją delikatnie do góry i wsadź rękę pod nią nad znaczkiem, na grillu....
  12. A może linka się zerwała lub zamarzła w pancerzu?
  13. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  14. Z tego co wiem, to on nic więcej nie zdążył napisać... http://selkar.pl/dziewczyna_ktora_igrala_z_ogniem_stieg_larsson_p_188204.html http://selkar.pl/mezczyzni_ktorzy_nienawidza_kobiet_stieg_larsson_p_188206.html http://selkar.pl/zamek_z_piasku_ktory_runal_stieg_larsson_p_188209.html Nie wiem dlaczego ale mam zboczenie na punkcie książek w twardej oprawie
  15. Odgrzewam. Wczoraj skończyłem "TO" Kinga. Chyba najlepszy horror jaki "Mistrz" napisał, choć nie lubię książek gdzie akcja rozkręca się przez pierwsze 200 stron. Ale w sumie całość ma 1100, więc jakiś wstęp musiał zrobić Dziś zamówiłem sobie nowy pakiet książek Stiega Larssona. Czytał go ktoś?
  16. Regulator nie ma tu nic wspólnego. Delikatne iskrzenie przy zakładaniu drugiej klemy jest normalnym zjawiskiem. Dobrze świadczy to o aku - znaczy, że ma moc
  17. Wszytko zależy od stanu odbłyśników i soczewek. Jeżeli kupisz nowe lampy będzie OK, jeżeli używki - może być różnie.
  18. kalik odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wielkie dzięki dla kolegi "hubtychy" za pomoc.
  19. Do Węgrowa tylko 30 km z Siedlec. Jak coś to pisz, poradzimy.
  20. kalik odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Koledzy kto z Tych mógłby zrobić dla mnie małe rozpoznanie?
  21. Spróbuj młotkiem takim ze 1,5 kg przywalić parę razy w zwrotnicę, w miejsce gdzie ta śruba siedzi. Tylko tak dobrze zza ucha, może się obudzi i jakimś wybijakiem ją wybijesz. Nie zaszkodzi też palnik.
  22. Zacznij od sprawdzenia oleju.
  23. Zalany był klejem na gorąco, więc myślę, że był zaizolowany.
  24. Ja wychodzę z takiego założenia, że te B5 nie są już młodzieńcami. Moja ma 16 lat, 533k km przebiegu. Tryby w skrzyni przekręciły się już ileś bilionów razy, więc miały prawo się zużyć. Każdy sprzedawca jak opycha towar, w tym przypadku używaną skrzynię, to zapewnia, że pochodzi z rozbitka co miał do 100k km, a ile miał w rzeczywistości to nikt nie wie. W dieslu linia momentu przebiega troszkę inaczej niż w benzynie i szybciej skrzynie szlag trafia. Do tego wszystkiego dochodzą zużyte elementy sprzęgła, zawieszenia silnika, skrzyni biegów i wszystko razem wzięte prowadzi do uszkodzeń.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.