Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. dokładnie tak, 2500km przed brakiem adblue będzie info o uzupełnieniu więc jak ktoś zalał do pełna jeszcze chwila i się powinno zapalić
  2. lepiej wymienić niż się z tym spotkać ?
  3. zalany sterownik czy inna przyczyna??
  4. RALF76 odpowiedział(a) na seba22441 temat w Audi A4 B6
    właśnie reklamuje 2 miesięczny "nowy" palnik, tyle że u mnie raz na 8-10 nie zaświeci wcale, potem znów świeci bez problemu, zamieniłem stronami przetwornice i to samo - mam ori palniki vw audi oby na palniku się skończyło...
  5. chyba kupie nowy i założę a stary zareklamuje bo mnie zaczyna to irytować, chyba że jak reklamacje rozpatrzą to dostane zamiast kasy nowy palnik to lipa trochę
  6. wczoraj znów nie zapalił mi się prawy palnik po podmianie przetwornicy z lewej na prawą, czy reklamować palnik? ale dziś odpalił palnik ale jakby z opóźnieniem 1s vs lewy, czy reklamować palnik?
  7. RALF76 odpowiedział(a) na Karol664 temat w 2.0TDI
    jakieś błędy są ?
  8. RALF76 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    czy w a4 b9 wymienia się tak samo filtr paliwa jak w b8 (jest pod podłogą?) taka sama procedura odpowietrzania?
  9. RALF76 opublikował(a) temat w Audi A4 B9
    Mam ktoś takie wnętrze czyli szara skóra+alcantara? Mocno się brudzi? Jak to się sprawuje bo wygląda fajnie...
  10. RALF76 odpowiedział(a) na Maniek79_ka temat w 2.0TDI
    rozumiem że adapter musi być cały czas włożony w gniazdo diagnostyczne
  11. RALF76 odpowiedział(a) na Maniek79_ka temat w 2.0TDI
    to ciekawe że nie ma nic po czym można poznać wypalanie, może Muskel coś podpowie bo ma 3 litrówkę
  12. RALF76 odpowiedział(a) na Maniek79_ka temat w 2.0TDI
    Tomek, też użytkuje 10 lat dwa auta z dpf, jedyne na co trzeba zwrócić uwagę do właśnie aby nie przerywać wypalania na co wskazują podwyższone obroty z punktu widzenia środka auta, zgadzam się że ciągłe przerywanie wypalania może mieć negatywne skutki
  13. RALF76 odpowiedział(a) na Maniek79_ka temat w 2.0TDI
    jeździć a nie zawracać sobie głowę kontrolką - takie ma zapewne podejście producent poczytajcie o koreańskim producencie o nowych silnikach benzynowych z gpf jak się ikona na desce świeci i po ile km ludzie jeżdżą aby to zgasło - już mają dosyć tego gpfa skoro trzeba 60-80km przejechać aby to wypalić i nie przynosi to skutku bo kontrolka dalej świeci
  14. RALF76 odpowiedział(a) na Maniek79_ka temat w 2.0TDI
    jechać najlepiej ze stałą prędkością tak aby obroty były około 2k - u mnie po około 8km kończy wypalanie generalnie normalna jazda
  15. RALF76 odpowiedział(a) na Maniek79_ka temat w 2.0TDI
    jeździć czyli nie przerywać wypalania dpf, poczekaj aż się wypali i obroty spadną wówczas gasimy czasami się nie da bo trzeba zgasić ale jak są możliwości nie przerywamy wypalania
  16. RALF76 odpowiedział(a) na Maniek79_ka temat w 2.0TDI
    staraj się nie gasić dopóki obroty nie spadną, długo jesteś właścicielem skoro dopiero teraz zauważyłeś wypalanie dpf?? tak się dzieje średnio co 400-500km
  17. osram oryginał vw audi
  18. moje palniki mają 2 m-ce (są nowe)
  19. zauważyłem ale tylko przy pierwszych 1-2 zapaleniach świateł że prawa lampa ma opóźnienie jakieś 1-2s do lewej w odpalaniu zamienione mam teraz przetwornice - na ten moment działa wszystko, obserwuje jakieś sugestie?
  20. w grudniu wymieniłem 2 żarniki i dziś znów prawy nie świeci poszedłem do sklepu wracam i świeci....mieliście takie przypadki? czy teraz przetwornica siada? jakie są objawy padania przetwornicy?
  21. RALF76 odpowiedział(a) na A4B9 temat w 2.0TDI
    zgadza się, ostatnio czytałem jak ludzie walczą z gpf w nowych autach koreańskiego producenta
  22. średnica opony będzie wyższa, jak teraz dobija to będzie gorzej
  23. co ile km olej wymieniany?
  24. pewny jesteś przebiegu? mam praktycznie ten sam przebieg i zużycie oleju niezauważalne
  25. jak dla mnie pierwszy nie ma klimy 3strefowej, osobiście preferuje alcantare, reszta ok małe przebiegi więc kwestia gustu czy lubisz pakiet czerń czy chrom

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.