Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLOMC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KYLOMC

  1. hej co do pompy to ja montuje toprana ale mam pytanko jakie nr imbusa jest w tych śrubach miedzy skrzynia a silnikiem ?
  2. hhehe moze cos takiego?
  3. pompa siadła zbyt małe ciśnienie !!! lub smok zapchany (najlepiej wymienić pompę ) ile już tak jeździsz? płukankę możesz użyć ..... tez mnie czeka taka operacja z pompą aa z tego co słyszałem do tego silniczka tylko 5w40
  4. masz na mysli czujnik? wydaje mi sie ze to nie to, poniewaz jak sie olej swieci to faktycznie niema oleju , bo slychac klawiature :/ kolega ma na myśli wskaźnik ciśnieniowy jaka jest faktyczna wartość jak dobrze pamiętam powinno być na zimnym 6-7bara na ciepłym 2-2,5 bara (przy 3tyś obr. 5-6bar) tak ze poniżej 2bara to pompka papapa albo smok
  5. nagraj dźwięk tak ciężko powiedzieć
  6. KYLOMC opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam potrzebuje nr. uszczelk wydechu z AEB a dokładniej Głowica-kolektor wyd. , kolektor wyd.- turbo , turbo -kat , kat-wydech AEB 1.8T 98r
  7. polecam zrobić tą płukankę niech ci wypłucze ten syf ...ale niestety będziesz musiał ściagnąć miskę i (ciekawe jak smok wyglada () wymienić pompę olejową bo jak na górze tak jest to tam jeszcze gorzej (oczywiście wymyć dobrze wszystko )
  8. hmm a nie powinno być 10 000 km na 1L oleju norma ? chyba ze się mylę bo 0,7 L oleju na 1000km to bardzo dużo !!!! nagraj ten dźwięk
  9. jesli chodzi o ten przypadek to miałem to samo winą był czujnik (vag mi nic nie pokazywał) wymieniłem na toprana i już dwa latka śmiga i przy okazji termostat żeby był spokój
  10. ja juz mam tak z dwa lata a nie talepie ci budą na jałowym
  11. tez mam ten błąd tez wymieniałem sondy aż dwie i dalej to samo napięcie dochodzi ,grzałka grzeje , albo komp padł ,wina wiruska albo brak kata
  12. kolego nie śmiej się bo to dobra rzecz do zdiagnozowania pochodzenia dzwięku
  13. ja mam pęknięta cześć gorącą wwalony cat tip z ITG i mam gwizd przy 2000obr. a gdy przyspieszam tez jest szum ale on się pojawił jak wstawiłem TIP i ITG można powiedzieć ze ładnie zasysa
  14. to raczej nie łożysko alka. (łożyska raczej popiskują /szumią) zakup sobie stetoskop za 15zł +kw (zamiast membranki wstaw rurke ) i badaj gdzie to dochodzi , ale w pierwszym filmiku to masz jeszcze problem z buczeniem/piszczeniem tak jak u mnie
  15. siemka mam pytanko gdzie mogę znaleźć tanią siłownię /fitness we wro bardziej północ
  16. kolego a ty czasem nie masz na mrozie czegoś takiego ,bo po odgłosie w filmie twoim jest tez dźwięk buczenia/pisk tak jak w moim aucie
  17. Na zimnym 5-7bara Na rozgrzanym 1,6-2,5 bara (3000rpm 5-6bara)
  18. pewnie pełno tego tylko trzeba poszukać
  19. Gdzieś na youtube jest filmik jaki dziwek jest ocierającego wirnika o gorąca cześć turba jak znajdę to podam ,a najlepiej wejść w allegro zakupić stetoskop medyczny i wy montować membranke ,wstawić rurkę miedziana lub alu i nasłuc**jesz :)stetoskop jest tani
  20. cos mi sie wydaje ze wirnik turbo ociera o obudowę lub klapka WG klepie
  21. KYLOMC odpowiedział(a) na KYLOMC temat w Audi A4 B5
    Dziś jeszcze raz dokładnie sprawdziłem stetoskopem i pisk pochodzi tak jakby z kolektora a dokładnie z dwóch środkowych kanałów . I teraz moje pytanie czy jest możliwe żeby taki dźwięk pochodził z kolektora ,bo raczej mi się kojarzy ze powinno być bardziej pierdzenie
  22. dziś zaglądnąłem pod pokrywę i stwierdzam ze krzywki i popychacze są ok u mnie , jedno co mnie ciekawi to ze pod krzywką ( pierwsza od łańcucha ) jest nagromadzony olej który nie spływa jak u innych czy to tak ma być ??
  23. KYLOMC odpowiedział(a) na KYLOMC temat w Audi A4 B5
    dźwięk wydobywa sie tylko z stamtąd gdzieś pod kolektorem takze napinacze lub paski raczej nie ,dodam ze jak sie wsłuchałem to ten dźwięk buczy nonstop na rozgrzanym
  24. KYLOMC odpowiedział(a) na KYLOMC temat w Audi A4 B5
    hej wczoraj zakupiłem stetoskop i oczywiście badałem silnikiczek ,na początku myślałem ze to uszczelka kolektora ,ale jak bardziej ssie dojrzałem i dosłyszałem to dzwiek wydobywa się jakby z bloku silnika wiecie co to może być
  25. na ciepłym kolego ,tez miałem problem dopiero puściła na ciepłym ale nie rozgrzanym mocno (musi pójść)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.