Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Błąd na FIS czyli czerwony wykrzyknik + AirBag + ABS
Podłącz pod kompa i sprawdź błędy, bo tak to możemy tylko wróżyć.
-
Tajemnicza wtyczka
W schowku, ale nie każde b5 to posiada.
-
Tryb awaryjny od 80km/h
Może sprawdź podciśnienie.
-
zegary się nie świecą, rozrusznik kręci
To na początek sprawdź tą kostkę stacyjki, przeczyść styki i zobacz co będzie. Mozesz też sprawdzić kostki licznika. Czy przy przekręceniu kluczyka gaśnie Ci oświetlenie wnętrza? Jakiej firmy masz licznik? Nie masz z nim innych problemów? Jak nie chce Ci się go wykręcać to Możesz zapodać jego zdjęcie.
-
Błąd na FIS czyli czerwony wykrzyknik + AirBag + ABS
Pokaż to zdjęcie
-
AFN - Syczenie przy przyspieszaniu na wyższych obrotach
Cieszę się, że pomogłem. Postaraj sie jak najszybciej wymienić ten wąż, ponieważ taśma długo nie wytrzyma
-
AFN - Syczenie przy przyspieszaniu na wyższych obrotach
Syczenie na wysokich ohrotach to oznaka dziurawego dolotu. Przepatrz dokładnie cały dolot. Najpierw sprawdź gumowy łącznik przy kolektorze dolotowym (na zdjęciu niebieska rura w lewym górnym progu)
-
Turbo AWX w AJM
A nie przeładowuje Ci? Pokaż log 11. Kupiłeś regenerowaną?
-
Nie działające oświetlenie wnętrza
Jeśli będziesz wymieniał drzwi, to wymień też zamek dla świętego spokoju. Najczęściej tam leży wina. Jak to nie pomoże to trzeba będzie szukać dalej. Tak się też zastanawiam, czy nie może to być po części wina licznika, bo widzę, że masz jaegera, ale nie powinno to być to.
-
Kierunkowskazy - pomocy !
Jak kupisz używkę, to nie wiadomo na co trafisz i znowu za jakiś czas może paść. Ha kupilem nowy i mi śmiga. A po puknięciu zaczął Ci działać, bo w środku sa przekaźniki i w jednym od kierunków blokują się styki i jak się puknie to dopuszczają.
-
POMOCY (piszczenie z pod deski rozdzielczej)
Najlepsze co możesz zrobić, to zajrzeć pod deskę i namierzyć to sluchowo. Nie kojarzę aby był inny brzęczyk. To musi być coś nie ori.
-
Dokąd prowadzi odma afn
Są dwie rury od "czarnego krążka". Jedna prowadzi do dolotu, a druga do bloku silnika. I ta w bloku silnika dokąd prowadzi?
-
Dokąd prowadzi odma afn
Mam pytanie. Gdzie idzie dalej wprowadzenie odmy do bloku silnika? Do miski olejowej? Chodzi o to, że podczas wymiany rury odmy wpadła mi tam ta stalowa podkładka i gdzie ona mogła dalej polecieć? Bo jeśli do miski olejowej to raczej nie problem, bo tam ją wyłapie magnes, a jak gdzieś indziej to już raczej słabo :/
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przełożyłeś tarcze, że chcesz zmieniac wsad? Zmieniłeś kodowanie na V6? Bo tak to może zakłamywać spalanie.
-
Niedziałający przycisk otwierania bagażnika
Najpierw sprawdź czy to wina przycisków. Odłącz wtyczkę od jednego i spróbuj zewrzeć na krótko. Napisz w dziale kupię, a napewno ktoś się znajdzie.
-
Niedziałający przycisk otwierania bagażnika
Jeden i drugi padł? Albo wina mikrostyku, albo przerwa we wiązce.
-
Niedziałający przycisk otwierania bagażnika
Tzn poziomo czy pionowo?
-
Niedziałający przycisk otwierania bagażnika
Co do długiego pompowania i niezamknietego bagażnika to przerabiałem ten temat w tym tygodniu. Musisz w pompce otworzyć tą klapkę która jest widoczna nad "3". Tam zobaczysz blaszki (styki). Musisz delikatnie podgiąć tą co jest bliżej walca w dół. Jak otworzysz tą klapkę to uruchom sobie centralny i zobaczysz co musisz zrobić. Bagażnika pompka nie zamykała, ponieważ uważała, że nie zamknęła drzwi. A nie masz czasem przekreconego zamka w bagażniku? Wtedy mikrostyki nie działają.
-
Podłączenie świateł dziennych LED DRL - pytanie
14v nie zaszkodzi.
-
Niedziałający przycisk otwierania bagażnika
Sprawdź mikrostyki w klapie. Może zaśniedziały styki. Jak to nie pomoże to sprawdź wiązkę idącą z klapy do pompki, bo może gdzieś jest przytarta. Winna moze też być sama pompka.
-
Brak info z radia na wyświetlaczu.
Tak, kanał 17, outputs test. Może spróbuj pociągnąć nową wiązkę sygnału z radia do licznika
-
Podświetlenie klimatronika polift
Mam problem z podświetleniem przycisków klimatronika. Z dnia na dzień przestały mi świecić. Myślałem, że to wina właśnie panelu i wymieniłem cały na inny. Problem jednak pozostał. Na których przewodach dochodzi do klimatrinika napięcie odpowiedzialne za podświetlenie w polifcie? Dodam, że wszystko inne działa poprawnie. Nikt nie ma rozpiski pinów w poliftowym klimatroniku?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
A jaki koszt takiej hybrydy z awx i gdzie to można dobrze zrobić?
-
Zawleczka gruszki turbiny
Czy taką zawleszke do 1.9 da się dokupić? Jesli tak to proszę o numer części.
-
Problem z licznikiem.
A jaki system?