Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AEB] Co to jest ? I dla czego tak wygląda ? Skrzynia? uszczelka?
sprawdz skad leci pewnie miska jak zawsze
-
[B5 AJM] Zawór ERG / Przepustnica
zaslep dziada i po problemie
-
[B6 AWX] Brakuje mocy- czy to turbo?
PW inaczej prywatna wiadomosc
-
Telewizja przez neta
Witam,szukam jakiejs stronki gdzie mozna ogladac tv za darmoche przez neta ,moze zna ktos jakos ???
-
[B5 1Z] Szarpanie na ciepłym silniku przy ruszaniu pod górę
poduszki do sprawdzeni
-
[B5 AFN] Demontaż złączki elastycznej
trzeba sciagnac obudowe filtra powietrza i powinno wyjsc jesli nie to jeszcze erg odkrecici i musi wyjsc
-
[B5 ADP] Odgłos stukniecia przy skręceniu
moze magiel odmawia posluszenstwa i zaczyna pukac
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
ja bylem ale niunia dostala wczoraj dzwona i musze przelozyc o jakies 2 tyg zeby jej pupe wyprostowali i smigam do Witka
-
[B5 AFN] Łożyska na tył, oznaczenie FAG?
SKF-VKBA3519
-
[B5 AFN] Opór przy skręcaniu w prawo
niekoniecznie magiel umnie bylo tak ze kazdy mowil magiel wiec wymienilem i bylo to samo ostatnio kupilem nowa pompe i jak reka odja wiec trzeba dokladnie sprawdzic a pozniej inwestowac podjedz do paru mechaniorow i dopiero wymieniaj.
-
[B5 1Z] Głośny nowy wydech
jakiej firmy kupiles wydech
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
klamka nie jest za luzna sprezyna jest twarda bo pochodzi od napinacza wiec nie moze byc mieka,klameczka lepiej odbija niz na orginalnej sprezynie poruwnanie z tylnych drzwi czy przednich pasazera.
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
Witam,sorki ze tak dlugo musieliscie czekac ale nie mialem ale dorzeczy,sprezynka jest od napinacza paska rozrzadu daewoo tico matiz nr or 94580140 koszt okolo 2zł link do fotki :http://www.postimage.org/image.php?v=PqE2RyA
-
[B5 AVG] Sprzęgło z kołem jednomasowym, wrażenia
gdzie zakupiles kolo
-
[AFN B5] Czujnik pod pedalem sprzegla pytanie
witam , mam pytanko wczoraj zauwazylem jakis czujnik czy cos takiego pod pedalem sprzegla co to jest i do czego sluzy bo umnie jest kosta odlaczona od tego
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
a moze ktos poda linka gdzie mozna bedzie w necie obejrzec walke
-
[ALL B5] Zalane wnętrze. Czy jest ktoś z okolic Piaseczna z osuszaczem?
sprawdz uszczelke pompy sprzegla jest zaraz za serwem i moze tez tamtedy sie lac.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
panowiem takie jedno pytanie ma turbo od awx-a i zaczelo mi cos brzeczec dzis rozebralem turbine bo kierownice sie zapiekly i zobaczylem ze ta blaszka kolo wirnika lata jak glupia po przeczysczeniu i zlozeniu turbiny wziloem ja w reke i potrzasnolem i to smp cos stuka , rozebralem stara turbin od afn-na i tam ta blaszka jest przymocowana do wirnika jak jade po dolach to dzwoni jak w niedziele na msze i nie wiem czy ona powina byc przymocowana do wirnika czy nie , a tak pozatym to po co ona tam jest moze ja jakos wyciac i bedzie git lub przyklejic czyms czy cos bo szlak mnie trafi od tego dzwieku
-
[B5 AFN] Panowie szybkie pytanie na temat turbiny
wielkie dzieki nieznalazlem tego tematu , wiec mozna zamknac
-
[B5 AFN] Panowie szybkie pytanie na temat turbiny
Tak jak w temacie wlasnie rozebralem turbine bo zapiekly sie kierownice i cos dzwonilo w niej , i takie pytanko czy blaszka kolo wirnika po stronie goracej powina latac luzo czy powinna byc przymocowana do tego wirnika 3 zdjecie na linko o te wirnik i blaszke mi chodzi http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=78603 umnie lata luzno i dzwoni czy tak to powinno byc ???
-
[B5 AHU] Coś stuka na ciepłym silniku
witam odswierzam temat od jakiegos czasu mam identyczne stukanie pukanie tylko chyba troszke glosniejsze napewno nie sa to szklanki mechanik powiedzial ze moze to byc wtrysk sterujacy czy cos takiego , wczesniej tego dzwieku nie bylo jako ze w rodzinie sa dwie a4 tyle ze 2 na pompowtrysku 2000r i zawsze moj klekocik afn byl o wiele cichszy a teraz cos stuka chyba to nie jest normalne
-
[ALL] Trzeszczące uszczelki
kup sobie taki specyfik do smarowania uszczelek w sumermarketach jest cos takiego z liqui moly posmarujesz i na 4 miesiace masz spokuj
-
[ALL B5] "Syczenie" w okolicach kierownicy
wylacz klimatyzacie nie nawiewy i zobaczy czy syczy
-
[ALL B5] Łożysko do koła na przód Master Sport - założył ktoś?
odpusc sobie te zamienniki chinskie i kup SKF koszt okolo 170zł za wymiane roznie biora od 50 w gore
-
[B5 AFN] Szum z silnika [video] - rozwiązanie: kompresor
napinacz jest na lozysku wiec jak jest walniety bedzie mial luzy, i jak go pokrecisz powinien szumiec troszke napinacz to koszt okolo 230zł