Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AHU] Dziwny objaw przy puszczeniu pedału gazu
poduszki silnika i skrzyni jakiej firmy kupiles,jesli jakis tani zamiennik to zrobiles blad do silnika musza byc oryginalne poduszki bo inaczej jest padaczka sprawdz czy wszystko jest dobrze dokrecone itp
-
[B5 AFN] Problemy z ABS
wyczysc pierscien absu takie kulko z dziurkami w kole i staw dobra odleglosc czujnika od kola absu i bedzie ok
-
[B5 AFN] Stuki z tyłu auta i skrzypienie jak stara kanapa
1. do sprawdzenia tuleja metalowo gumowa, amortyzator,jarzmo +klocki,sprezyna + poduszki sprezyny. 2.zakladales nowe klocki jak nie to sprawdz jarzmo moze ma juz luzy i klocek lata
-
[B7 BPW] Wymiana turbiny - a dalsza jazda
dokladnie jak kolega pisze wiec bez problemow mozesz smigac
-
[ALL B5] Sprężyna klamki wew. przedniej jest identyczna jak tylniej?
Witam ja zastompilem oryginalana sprezynke z klamki na sprezynke od rozrzadu daewoo matiz/tico nie jest identyczna ale latwo mozna ja dopasowac wkleje jutro fote jak to zrobilem,smiga juz tak 8 miesicey i jest gitara,w linku jest aukcja na ktorej jest caly rozrzad i widac tol sprezynke http://www.allegro.pl/item738885507_nowy_rozrzad_daewoo_tico_matiz_komplet_oryginal.html
-
Strefa Śmiechu
[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 15:56_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=8eYDAieDueM&feature=related
-
Strefa Śmiechu
- [B5 BRB] Problem z otwieraniem drzwi kierowcy
musisz sciagnac boczek drzwi prawdopodobnie taki drucik jest za dlugi mialem to samo podgiolem go trosze na srodku zeby go skrucic i chula juz rok- [ALL B5] Prośba o pomoc przy złożeniu przegubu
sa dwa sposow albo kupisz nowa koncówke albo nazynke i poprawisz gwint na koncowce, co do jady to jesli jest tam sruba to pocos musi byc nikt nie zrobil tego dla jaj, koncowka moze Ci sie wypiac na wybojach a to juz ciekawe nie bedzie wic do dziela, tak na przyszlosc przy wybijaniu koncowki odkrecasz bodzna srobe leko luzujesz gorna i pare pukniec mlotniem i juz sie wybina l i wtedy odkreca sie do kaca srube gorna i gwint pozostaje caly- [B5 1Z] Auto nie pali przy nowym akumlatorze oraz 3-krotny sygnał przy odpalaniu
Doman13 ma racje vag do reki i bedzie jasne o co chodzi- [B5 1Z] Małe ciśnienie oleju + rozrząd + małe ciśnienie na 1cylindrze+ silnik 80
z tego co wiem to bedzie pasowal ale jak sie myle prosze mnie poprawic,nie baw sie w remont bo zrobi sie ladna skarbonka kupuj od tego mechanika tyle ze jelsi twierdzi ze silnik jest ok popros o jakols gwarancje ale nie rozruchowa- [B5 AFB] Zgasł i nie odpala
dokladnie jak koledzy pisza zabieraj fure od tego znachora i powiedz mu zeby zaja sie koszeniem trafy a nie mechanika bo ma dosyc duze braki- [B5 AFN] Jak jeździć by oszczędzać zawieszenie ?
Kolega za duzo filmow sie naogladal Clio 1.4 smiga 180 i jescze redukcja na 4- [B5 ADR] Zimna nagrzewnica
odlacz te dwa przewody od nagrzewnicy i sprob albo woda pod cisnieniem dmuchnac albo powietrzem,kumplowi kiedys zakamienila sie nagrzewnica i odlaczyl te przewody doprowadzajace wode plyn chlodniczy i dosypal srodek do odkamieniania czajnikow itp postalo 2 dni przeplukal i zaczela grzac- [ALL] Mycie auta za pomoca pianownicy
Witam nie uzywalem nigdy czegos takiego do myjki ale w myjniach bezdotykowych tez napiernicza zdrowo piana wiec mozer byc cos takiego zastosowane,ogolnie efekt jest super- [B5 AVG] Słabo działające wspomaganie
albo cos z przewodami- [B6 AVF] Blokowanie kół
kupiles serwo uzywane wiec nie wiadomo jakie ono bylo itp ale jesli mechanior jest pewien na 100% ze serwo jest ok to trzeba sprawdzic pompe abs-u przewody hamulcowe zaciski moze tloczki sa zatarte, obstawiam ze trafiles na walniete serwo- [B5 AFN] Głośny ABS
tzn jak depnie mocniej w podloge i wlacza sie abs to slychac jakby hrubotanie trzeszczenie czy cos takiego??? jesli tak to jest normalne i nie ma czym sie przejmowac- [ALL B5] Prośba o pomoc przy złożeniu przegubu
uzyj jest pare sposobow na wymiane przegubu bez odrkecania oski czy wahaczy- [B5 AVG] Klima syczy
Syczenie to standard w niektorych klimatyzacjach sam tak mam- [B5 ADR] Zimna nagrzewnica
nagrzewnica caly czas grzeje ,tylko powietrze wdmuchiwane przez wiatrak jest kierowane inaczej, przyczyna slaby obieg wody pompa moze niedomagac w co watpie,prawdopodobnie nagrzewnica sie zakamienila i nadaje sie do wymiany a przy wymianie trzeba sciagac cala deske,przerabialem to w audi 80- Nieszczelna klimatyzacja w Audi A4 B5
dodac barwnik a pozniej lampa i poszukiwania nieszczelnosci- [B5 AFN] Miska olejowa- koszty
stalowa miche ma i w Ic kosztuje okolo 230zł- [B5 ABC] Brak tłumika końcowego
W IC mozesz dostac albo w Gordonie- [B5 AFN] Bardzo dziwny problem z hamulcami
juz to zrobilem spoko - [B5 BRB] Problem z otwieraniem drzwi kierowcy