Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. sterowane jest przekaznikiem lub czyms takim, rozrusznik potrzebuje duza pradu wiec wszystko automatycznie sie wylacza na czas rozruchu napewno nie jest to wina stacyjki
  2. ale koledzy i kolezanki nie ma samochdu wolnego od wad do kazdej marki modelu sie doczepimy ze cos jest nie tak
  3. nie koniecznie zle ustawili ja mam ten sam problem i kierownica ucieka w prawo po przelozeniu przednich kol z prawej na lewol kiera ucieka w lewo ewidetna wina opon
  4. caly uklad Ci sie nie zapowietrzyl jesli masz plyn w zbiorniczku, dolej na max i odpowietrz naprawiany zacisk a pozniej po koleji kazdy zaczynajac od tylnych i bedzie gitara
  5. ostatnio nabylem taki wlacznik koszt to 25zł
  6. jakis wplyw napeno maja, na twoim miejscu kupil bym nowa lub oddal do regeneracji bo jak wczesniej kolega napisal to bomba, jak sie rozsypie podczas jazdy to koszty bedol o wiele wieksze niz sama regeneracja wiec zjmij sie tym tematem
  7. ja ostatnio sie meczylem z kacowka drazka za chu.... nie moglem odkrecic wiec ostatecznosc zostalo i podgrzalem palnikiem i poszlo, warto zainwestowac w maly palnik sprejowy czy jak to sie tam nazywa
  8. znam gosci ktory sprowadza przekladnie uzywki w dobrym stanie za 700zł i daje gwarancje ale dobrze by bylo jak by pasowaly od mlodszych modeli ale watpie zeby podeszly
  9. przewaznie piszcza napinacze klimy wiedz na kanal zdejmij oslone od spodu i biedzie jasne
  10. mlodyy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Mmcv kwestia gustu ja nie kupilem b6 bo strasznie mi sie tylek w sedani nie podoba jak dlamnie jest okropny a na b7 mialem za malo kaski wiec b5 i jestem zadowolony
  11. mlodyy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    ja robilem tak ze dorobilem lakier wykalaczka i mala ilosc lakieru wprowadzasz w odpryski potem jak zaschnie tobra pasta wosk lub cos takiego i jeste gittara
  12. Wczoraj bylem u dobrego mechaniora zajmoje sie regeneracja itp i powiedzial ze regeneruje sie przekladnie ktore ciekna a nie takie ktore pykaja maja duzy loz itp ) i nie wiem co rozbic czy szukac dobrej uzywki czy co
  13. szukaj albo w IC albo serwis
  14. mlodyy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    zaczelo sie od audi B3,1,6 d pozniej B4 1.8 b pozniej B4 coupe 2.3 pozniej A4 2.6 teraz A4 1.9dti a przyszlosc kto wie ale napewno AUDI Cala rodzinka pomyka Audikami :>
  15. Mi pietro oddal kase na 2 dzien po przypadkowym spotkaniu, mysle z z Grzesiu trzeba by tak samo postapic cos niechce sie wypowiedziec na ten temat a byl na forum
  16. prawdopodobnie w srodku moga miec inny przelot a mo0cowania i srednica jest ta sama
  17. sprawdz sprezyny i amory ja smigam na takich samych laczkach i jest gitara
  18. ten model tak ma niestety ale mozna to troszke ograniczyc para nie osiada na szybie na na brudzie ktury osiada na szybach umyj szyby od wewnatrz zobaczysz jakie sa brudne, a po 2 kup pre[arat od parowania szyb koszt okolo 20zł i po problemie
  19. smigaj na jakols stacje i Ci sprawdza magiel, 100% magiel do regeneracji
  20. wyjmij zacisk i nascisnij pare razy hamulec powinien wysynac sie tloczek jesli nie to musisz odkrecis przewod hamulcowy i zacisk na stul i gorozkrecic mogles go zepsuc jak prubowales go wciskac, sproboj go wykrecic i zobaczysz cos sie stalo w srodku moze tylko uszczelki bedol do wymiany
  21. czujniki sa te same wiec smialo mozesz zakladac tylko ustaw dobrze odleglosc i bedzie smigal
  22. skalarx a ile placiles i czy pasuja bez problemuw nie trzeba zmieniac zaciskow
  23. przymierzam sie do kupna tarcz co myslice o tych http://www.allegro.pl/item637200727_tarcza_brembo_audi_a4_a6_passat_1_8_1_9tdi_2_5tdi.html
  24. Podepnij vag zrob logi i dawaj na forum napewno chopaki cos poradza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.