Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Programowanie pilota - jest tylko jeden kluczyk
Vag widzi w ogóle kluczyk?? Jakiej wersji vag'a używasz - może kabel jest za słaby? Nie wiem jak jest w B5, ale w B6 można sprawdzić reakcję na wciskanie przycisków na pilocie w module komfortu.
-
Czy rns odczyta 8gb płytę
RNS chyba nie czyta płyt DVD DL
-
Programowanie pilota - jest tylko jeden kluczyk
próbowałeś włożyć kluczyk do stacyjki, włączyć zapłon i na włączonym zapłonie wcisnąć na pilocie zamykanie a potem otwieranie??
-
Gradobicie, niska wycena??
ja to się nie znam na naprawach blacharskich, ale jeśli jest pęknięcie lakieru to po wyciągnięciu tej wgniotki pęknięcie lakieru będzie jeszcze większe i raczej element powinno się wymalować. A co do wyceny to niech wskaże zakład gdzie wyciągną wgniotki za 60zł/szt. - przyda się na przyszłość
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
ja za silniczki (2szt.) zapłaciłem 80zł + KW, mechanizmów żadnych nie wymieniasz, boczki jak dobrze poszukasz też kupisz za 50zł/sztuka do tego dochodzą wiązki i "guziczki", Nie wiem gdzie ty znalazłeś silniczki po 200zł tu pierwszy z brzegu który znalazłem po wpisaniu numeru silniczka na allegro: allegro.pl ALLEGRO.PL ale lepiej kupować komplety o jednego sprzedawcy, bo wychodzi taniej
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
@scorpionsmanskoro obecnie nowy moduł masz za darmo to lepiej teraz zapłać za części potrzebie do dołożenia elektryki z tyłu. - jak dobrze trafisz to wszystko co potrzebne kupisz za ok. 200zł. Za Mk odpowiednie pod twoje wyposażenie pewnie będziesz musiał wydać koło 250zł
-
Stukanie "w nadkolu" spory problem.
poduszki silnika tylko ORI - inne się do niczego nie nadają
-
Wyświetlacz fis
ja wiele lat temu naprawiałem kolorowego fisa tu: naprawa | Audi moją pasją AUDI.PACULA.EU gościu daje gwarancje na 1 rok, u mnie po niecałych dwóch latach wystąpiły znowu problemy i zadzwoniłem do niego opisując sytuację i ku mojemu zaskoczeniu kazał przysłać licznik i naprawił mi go jeszcze raz za free, mówiąc, że jeszcze nie zdarzyła mu się nigdy taka sytuacja, aby po jego naprawie FIS ponownie padł. Nie wiem tylko czemu od paru miesięcy nie działa mu już www, ale zadzwonić zawsze można
-
Ucieka prąd a4b6
Kolego z twojego opisu wynika że masz alternator do regeneracji (świeci kontrolka od ładowania po odpaleniu) oraz coś Ci "kradnie" prąd, ale jak nie masz żadnej wiedzy w temacie elektryki to czeka Cię wizyta u elektromechanika, niestety jestem z południa i nie pomogę z wyborem fachowca na północy
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Moduł mce znajdziesz po lewej stronie (strona kierowcy) jak zdejmiesz półkę, on zawiaduje całą elektryką i najlepiej się tam wpiąć z kablami - mam tak u siebie i jest git. Po prostu znajdujesz odpowiedni kabel i przed kostką która wchodzi do modułu dołączasz kabel od be-smart. Musisz tylko sprawdzić czy masz mce w wersji low czy high bo różnią się one kabelologią - sprawdzisz to po numerze na module - w wątku o mce masz wszystko fajnie rozpisane
-
System mocowania ISOFIX
Dzięki za info
-
System mocowania ISOFIX
Czyli nie ma co kombinować, czy lepiej kupić klej i samemu nałożyć go na śruby??
-
System mocowania ISOFIX
Panowie czy przy montażu ISOFIX'ów należy zastosować nowe śruby montażowe - z tego co mi się wydaje to oryginalnie na gwincie takiej śruby jest klej i raczej nie powinno się ich wkręcać po raz kolejny. No chyba że się mylę??
-
klimatronik
nie da się przekodować - występowały dwie wersje "od 18" i "od 16"
-
Listwy na dzwi s line/s4
Listwy tylko Ori - zamienniki nie nadają się do niczego
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Widziałem na żywo - felgi robią mega robotę
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Mam nadzieję, że w środę zobaczę już efekt końcowy na aucie ?
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
?? Spoko wyszło ??
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
nie teraz, za tydzień. wpadam do Ciebie jak będę wracał z nad morza - jest to jakiś problem, mam nadzieję, że nie??
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
masz teraz dwie górne części pod PDC?? - pisałeś, że będziesz przekładał dolną dokładkę bo górną kupiłeś bez PDC?? I jeszcze wiadomość do wszystkich dolna dokładka s-line JEST JUŻ MOJA, piszę to dla tego, żeby przypadkiem nikt się na nią nie czaił - wyjeżdżam po nią jutro z KRK, a że droga długa to do Kędzierzyna dojadę dopiero za tydzień w środę
-
Zmiana h7 na na h7 Led szumi radio
jedynym sensownym rozwiązaniem jest wywalenie tych ledów i wsadzenie zwykłych H7. Testowałeś te ledy w deszczową noc??? - zapewne nic nie widać - światło jest tak "rzadkie", że lepiej świeczkę zapalić. Nie chce już nic pisać o oślepianiu innych kierowców, mimo tego, że lampy masz dobrze ustawione
-
Brak przycisku od parktronica w Audi A4 B8
Przycisk jest tylko do aktywacji/dezaktywacji PDC z przodu - nie masz czujników z przodu to nie masz przycisku. PDC tył Ci nie działa po wrzuceniu wstecznego??? Jest jakikolwiek sygnał dźwiękowy gdy wrzucisz wsteczny??? Jeśli PDC z tyłu byłoby niesprawne to powinieneś usłyszeć ciągły pisk - jeśli PDC nie działa i nie ma żadnego dźwięku to znaczy, że pewnie ktoś wymieniał zderzak, a że pewnie trafił się zderzak w kolor z PDC to założył to co było. Jak kupowałeś auto to nie zwracałeś na takie rzeczy uwagi??
-
Błąd P1602 po wymianie akumulatora
wymieniłeś akumulator i wyskoczył ten błąd, tak?? Po zainstalowaniu nowego aku skasowałeś go i wykonałeś ponownie skan?? Bo jeśli nie, to ten błąd to norma - mówi o spadku napięcia, co jest oczywiste jeśli odpiąłeś akumulator i za chwile podłączyłeś nowy.
-
Nie dzila el.otwieranie szyby pasazera
Kable w przelotce miedzi drzwiami a słupkiem sprawdzone??
-
Problem z ESP w Audi a 4 b6
Skąd mechanik wie, że jest jakiś błąd jak nie może połączyć się ze sterownikiem??? Zmień mechanika na takiego, który odczyta błąd, a nie będzie kazał wymienić pół auta na "a może się uda"