Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba1-2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba1-2

  1. elegancki opis i fotorelacja :kox: wielu się przyda kosik1234 co daję ?? schłodzenie turbiny po ostrzejszej przejażdżce, bez konieczności siedzenie w samochodzie a tu kupisz http://allegro.pl/listing/search.php?category=3&sg=1&string=timer+turbo
  2. sprawdź czujnik przy zbiorniku może wtyczka zaśniedziała
  3. ahu z 2000r?? [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 23:11_________________________________________________nie mówcie że jeszcze wtedy takie motory produkowali[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 23:12_________________________________________________może masz ahh 90ps i masz system ate
  4. spoko
  5. do 3 stałe 12+ czyli czerwony do czerwonego a do 5 (czarny)podaj zielony
  6. seba1-2 odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    :polew: :polew:
  7. seba1-2 odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    czips już był??
  8. daniel dzieje się co?? pcho się to, czy już jeździ??
  9. piękny wykres :shocked: :shocked:
  10. widziałem go online ale pewnie stwierdził że potrzyma nas w niepewności i pojawi się jutro :gwizdanie:
  11. albo jak mu się paliwo w baku skończy
  12. wszystko bedzie ok ja tak mam i jest git
  13. znam gości co mają przeloty 2.5" bez żadnych tłumików końcowych i mówią że mają cicho... (pojęcie względne ), a plecionkę też dawali inna??
  14. tu masz też temacik o montażu http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_jak_dorezac_spryskiwacze_lamp-t25546.60.html
  15. ja zrobiłem dodatkowy wyłącznik do załączania spryskiwaczy ( z nisana primery )a umiejscowiłem go koło dźwigni ręcznego, zastosowałem przekaźnik i jest gitara, nie tracę dużo płynu na jednoczesne mycie szyb i reflektorów, dozuję ile chce.. ale schemacik bin85 jest ok , wiadomo każdy wybiera co woli
  16. ile cie kosztował taki wydech?? może jak by dołożyli ten środkowy przelotowy trochę zrobiłoby się ciszej
  17. jak masz jakieś problemy z elektryką to grzanek85, jest pomocnym klubowiczem w takich sprawach
  18. seba1-2 odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    na tych felgach wygląda zajebiaszczo
  19. he he końcówki pompowtrysków Fratelli Bosio PP1043 zamówione od 250 - 270 hp powinny wystarczyć tak mnie zapewnia sprzedawca, a nad turbo się zastanawiałem ale nad gt25 tylko podobno ciężko ją napompować więc jak już coś to będzie gt22
  20. dzięki za info zrób zdjęcie tego coolera bez zderzaka, dużo jest mniejszy od poprzednika???
  21. dudi75 masz nieźle narąbane tak jak i ja tyle kasy wepchać w takiego starego parcha ale tak ogólnie to fura fajna, no i mocy ci już brakuje widzę a to radio kto ci podłączał ?? i ten nowy klimatronik chyba też nie był plug&play
  22. dzo dzo rozwiązałeś sprawę map-sensora??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.