Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mauros88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mauros88

  1. Te 120*C byly stanem faktycznym czyli zagotowane auto. W najlepszym wypadku uszczelka pod glowica. W najgorszym szukanie silnika badz glowicy bo od takiej temperatury mogl porzywic sie blok glowica tak samo. Czeka Cie rozbieranie i mierzenie wtedu dopiero bedzie cos wiadomo.
  2. Sprobuj przeczyscic petle indukcyjna w stacyjce. jest temat na forum gdzies o czyszczeniu tego
  3. a mase masz konkretna? Sprawdz wzmacniacz u kogos innego czy tak samo pali bezpiecznik.
  4. kolego ja mam identycznie i po 4 czujnikach ori i 3 termostatach ori nic sie nie zmienilo. Chlodnice mam zaslonieta cala i nic temperatura miedzy 79-81 i nic wiecej. Dalem sobie juz z tym spokoj. Moj AFN tak po prostu ma.
  5. Powiem tak ori felga zawsze wiecej Ci wytrzymie niz jakies repliki.
  6. Mialem kilka transmiterow i ani razu sie mi nie zdarzylo zebym mial problem z odbiorem. Sprobuj go w innym aucie uruchomic jak nie bedzie tez dzialac to pewnie jest uszkodzony.
  7. 50.8 ma 5 cala wyswietlacz wiec tak czy siak w nawiew tego nie dasz jak tego 35.7 chyba ze na jakims stelarzy lae wtedy bedzie Ci zaslaniac nawiewy.
  8. potwierdzam. Niestety listewki te sa na kolkach, bo u mnie pozostala dziura jak wyrwal mi jakis duren wlasnie ta listwe;/
  9. sprawdz wlasnie sobie swiece i cewke. Jak wykrecisz swiece jest sucha czy mokra?
  10. po pierwsze logi a dopiero pozniej mozna wywnioskowac co jest nie tak prawdopodobnie zapieczone turbo Logi logi i jeszcze raz logi
  11. jak nie leci Ci wogole powietrze z żadnego nawiewu to albo rezystor nawiewu albo wentylator odmowily posluszenstwa. Do wentylatora dostaniesz sie demontujac schowek pasażera
  12. jak tego nie robiles to sam nie rob. Bo trzeba rozrzad rozpinac i dociagac glowice odpowiednim momentem i w odpowiedniej kolejnosci. planowanie kolo 100 uszczelki kolo 200-300 mysle i robocizna
  13. sprawdz na zapalonym aucie czy na odkreconym korku w zbiorniczku wyrownawczym pojawiaja sie bombelki powietrza? mozesz rowniez zajechac na wykrywacz spalin w plynie chlodniczym
  14. czemu miala by byc lipa? Jak jest blad ktory nie jest sporadyczny to jak najbardziej bedzie zapisany w pamieci mimo ze odpiales aku
  15. posprawdzajcie weze podcisnienia wszystkie byc moze tu jest problem
  16. Tam gdzie sa weze od klimy nie puszczal bym kabli. Ja juz sie bolesnie o tym przekonalem. Zatkaja sie odplywy pod aku i woda calutka wplywa do srodka. Najlepiej przez obudowe ECU.
  17. jak sie kliknie na miniaturke to zdjecie pokazuje sie w pelnym rozmiarze
  18. to najlepiej kolego teraz logi zrob jak wpadlo ci auto w tryb awaryjny.
  19. bardziej na czarno by kopcil. Nie znika Ci olej czasem z silnika? Niebieski bardziej na przepalony olej wyglada
  20. Kowi a masę masz porządna? Bo może być właśnie problem z masa wtedy zdarza się że występują takie trzaski. Ewentualnie wez kabel i zacynuj go calego.
  21. kolego ja mam takie podlaczenie w bezpieczniku do wzmacniacza i nie dawalem zadnej tulejki tylko porzadnie skrecilem to razem. Sa specjalne zaciskarki do tych tulejek sam takowa posiadam. Sprobuj tym jeszcze.
  22. Pierwszy blad to blad immo drugi blad to blad przekroczonego cisnienia doladowania. Tak jak kolega spanky napisal potrzeba logi z awaryjnym trybem
  23. to ze strasznie dluggo sie nagrzewa nie musi byc spowodowane uszkodzeniem czujnika temperatur tylko termostat juz po porostu nie domaga.Sprawdz w vagu jakie temperatury pokazuje silnik.
  24. jedyne co widze to to ze przeplywka slabo juz mierzy. Obcina Ci znacznie powietrze. Sprobuj podminic z kims a ta do czyszczenia badz wymiana na nowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.