Treść opublikowana przez grafi
-
Jak usunąć z szyby hologram z numerem rejestracj????
Tego samego sposobu użyłem, bez większych problemów zeszło.
-
jak to z tymi radarami? czy to działa naprawdę???
I tu popre my szare myszki lepiej cicho siedziec bo inaczej biada nam
-
jak to z tymi radarami? czy to działa naprawdę???
I tyle zachodu o te 200 zł mandatu
-
[A6, 2002r.] Jakie halogeny kupić? Oryginalne Audi czy Hella ?
Ja bym proponował helli http://moto.allegro.pl/item258209375_halogeny_hella_audi_a4_01_04r_kratki_komplet.html np; te.
-
[B5 AAH] Witam oto moja nietuzinkowa A4 2,8 V6 po samodzielnym tuningu.
Oj oj kuferek wypasiony. A ten spojlerek to faktycznie z ciągnij. A reszta może być.
-
Iplus, Blueconnect , Orange ?? Co wybrać ?
Przez rok iPlusa używałem. + masz dostęp do internetu - cała reszta : -wolny dostęp -zrywanie się łącza podczas pracy Po tym doświadczeniu mam dosyć przygód z przenośnym internetem. Przynajmniej na razie.
-
Strefa Śmiechu
http://www.maxior.pl/film/77310/Smieszne_dzieci_fotki
-
[B6 AWX] plany wiosenne
Felgi piękne najbardziej mi sie podobają i też bym wziął 17"
-
Jakie fele do mojej A4??
Będziesz zakładał w tym roku jeszcze te felgi to pokaz fotkę jak na aucie wyglądają bo felgi ładne
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
Z pewnością termostat kaput. Termostat powinien regulować temperaturę jak za niska to zamknąć opływ jak za wysoka to otworzyć opływ. W sumie powinna trzymać sie w granicach 90"C -+ 2"C. A u Ciebie tego nierobi.
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Montowałem tam już gaz do dwóch autek i lux MAROL_GAZ Marcin Czap 84-239 Bolszewo koło Wejherowa woj. Pomorskie
-
[B5 AFF] [B5 AKN] Moja A4 1,9 TDI
No autko ładne ,felgi też ciekawe, tylko więcej zdjęć proszę.
-
[B5 AHU] Moja A4 Avant
Super autko i fajny kolorek koniecznie zapodaj fotki jak zakończysz zmiany zapowiadaja sie ciekawie .
-
[B5 AFN --> AKN] Moja niuńka
Śliczne . I te felgi super.
-
[B5 ABC] [Piotrek(BoLeK)] Audi A4 2.6 V6
O_o te lampy cacuś :drool: kolorek ładniutki a felgo ładne ja bym zostawił ale to indywidualna sprawa. autko pikne.
-
Jakie fele do mojej A4??
Te drugie takie nietypowe, mało spotykane, orginalne
-
[B5 ADP] Moja A4ka| nowe foto str.3
Plany wyjdą na dobre, gratuluje furki i niech służy jak najdłużej.
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
gleba rewelka, auto extra i tak jak wyżej podpowiadają i ja proponuje , tylko Ori Valeo. :th:
-
MUZYKA- czego aktualnie słuchamy...
EUROPE - The Final Contdown cudo :drool: Desireless - Voyage, Voyage :gwizdanie: a potem to już różnie: - Acon - Fergie - Kombi - Metalica - Enya itp. A z dzieciństwa chętnie wracam do : - Modern Talking - C.C. Catch
-
[B5 AEB] Pierwsza miłość :)
A ja zdecydowanie zostawił bym grill tak jak obecnie wygląda. Chrom dodaje zawsze elegancji (moje zdanie). Kolor fajny, felunek wygląda jak z Astry2 ściągniety do audi nie pasuje.
-
co was drazni na drodze i w samochodach oraz czego sie boicie
Denerwują mnie znaki typu uwaga zwierzęta leśne na drodze szybkiego ruchu, "obwodnica Gdańska" a to dlatego ze już 2 sarny zaliczyłem , przy pierwszej sarnie żadnych strat a sarna padła :tongue4:na miejscu, przy drugiej pęknięty grill sarna nawiała , lampę straciłem ze spotkaniem z wilczurem pies śmiga do dziś dnia a okropnie sie boje spotkania z dzikiem, walisz jak w głaz ;( Nie cierpię w sezonie letnim na wioskach przepędzania krów drogami , nie zrozumiesz póki nie zobaczysz.
-
Strefa Śmiechu
http://www.maxmix.pl/movie-4992.html :polew:
-
a4 b5 tdi 90ps 1996
Fajne małe inwestycje i będzie lux
-
ŻYCZENIA DLA HUGO :)
Wszystkiego najlepszego
-
1.9 Di -> Ostrołęka
Środek ładniutki tylko coca-coli nie rozlej bo plamy będą. Kolorek ładny tylko coś te lusterka chromowane coś tam brakuje , może listwy chromowane na około szybek i będzie git