Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dark79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dark79

  1. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    popatrz wyżej
  2. zaroweczka od podswietlenia chyba do wymiany
  3. nie do konca takie same
  4. sprawdzcie przewody i wtyczki od audio
  5. moze jak rozbieralas kluczyk to ``pastylka`` od imo wypadla, rozbierz klucz jeszcze raz i zobacz czy wszystko w nim jest
  6. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    łożysko oporowe
  7. no nie dokońca rozumiem, nie ważne czy silnik zimny czy cieply siłą nawiewu można sterowac w cąłym zakresie a nie dopiero jak silnik osiągnie jakąś tam temp, fakt faktem ze jak dasz temp ma HI i np masz jedną kreske siły nawiewu to z czasem siła bedzie automatycznie wzrastać, ale jak wspominałem siłą nawiewu można się bawić w cąłym zakresie, a co do lutów, może sam sterownik nagrzewa się od żarówek i gdzies pojawia się małe przejście na lutach od taśmy, mi jak padło to np mogłem tylko dawać "-", "+" niereagował na sile od nawiewu a włączałem nawiem funkcją AUTO, konbinacja na całego, przelutowałem i spokuj, nawet wyświetlacze ni mrugną
  8. to co zaznaczyles strzalka jest gumowa uszczelka pod nakretka od pokrywy zaworow, nie wiem ile kosztuje nowa ale z tego co slyszalem to caly komplet (uszczelka pod dekiel plus te trzy pod nakretki) cos ok 60 - 70 plnow
  9. na temat klimatronika masz obszernego posta, poczytaj troche, ja obstawiam zimne luty
  10. z deski kolego skasujesz inspekcje kombinacji nie pamiętam ale na pewno trzeba sie pobawić pokrętłami na desce i stacyjką, a co do zmiany na co 15kkm to tylko VAG
  11. nie obraź się, ale to ma być podświetlenie audio czy bagażnika ??
  12. dark79 odpowiedział(a) na sline temat w Nadwozie i Wnętrze
    przy takiej masce napewno ściągnięte :mrgreen:
  13. Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 14
  14. wszystkie przwody masz pod plastykiem nad nogami kierowcy, sterowanie zamkiem i kierunki, zasialnie też, nie pamietam kolorów wtyczek, ale troche poszukasz i znajdziesz, popatrz na schematy i bedziesz miał przeowdów a potem to juz tylko prubówka w reke i do dzieła.
  15. dark79 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    i tak ma być
  16. Samolot wystartował z lotniska w Nowym Jorku. Kilka minut później trzech facetów zjawia się w kabinie pilotów. Jeden z nich przykłada pistolet do głowy pilota i mówi: - Lecimy do Bejrutu! - Po co ten pistolet? My tam właśnie lecimy. - Dobra, dobra! Tydzień temu też leciałem do Bejrutu, ale przez jakichś debilnych porywaczy wylądowałem w Kairze. Mąż mówi do żony: - Kochanie, dzisiaj pójdę do klubu z kolegami na partyjkę kręgli. Do rana będziemy grali. Nie masz nic przeciwko temu? - Kochanie, idź koniecznie, przecież za rogi cię nie trzymam. Rozmawia dwóch informatyków: - Ale zimno w tym pokoju. Mógłbyś zamknąć okno? - Jasne. Alt + F4. - Kto to jest optymista? - To człowiek, który na cmentarzu zamiast krzyży widzi plusy Przed wystawą eleganckiego butiku stoi kobieta i ogląda buty. Podchodzi do niej mężczyzna i mówi: - Kupię pani te buty, jeśli się pani ze mną prześpi. Kobieta pomyślała chwilę i mówi: - No dobrze, ale muszę pana ostrzec, że ja nie lubię seksu. Poszli do niego. Kobieta położyła się bez ruchu na łóżku, zostawiając sobie na nogach nowe buty i przez cały czas leży jak kłoda. Gdy facet miał już kończyć, ona zadarła do góry nogi i krzyczy: - O, taaaak! Jeeest! Super!!! Facet zdziwiony: - Myślałem, że pani nie lubi seksu. - Nie lubię, ale strasznie się cieszę na te nowe buty! Na lekcji matematyki: - Krzysiu, powiedz jakąś liczbę dwucyfrową. - 17. - A odwrotnie? - Nie wiem. - Siadaj! Franiu, powiedz jakąś liczbę dwucyfrową. - 42. - A odwrotnie? - Nie wiem. - Siadaj! Jasiu, powiedz jakąś liczbę dwucyfrową. - 33!
  17. ja u siebie podlaczylem przez przekaznik,zasialnie na nie mam po przekreceniu kluczyka, oczywiscie jeszcze jest wlacznik orginalny, bez postoju, jak kolega Sprinter mnie kiedys uswiadomil wlaczniki lubia czasami padac i nie wlaczysz swiatel to zawsze jakas deska ratunku jest
  18. ja do swojego alarmu wlutowałem 2 diody normalne i bez problemu, wyciąg diode, wlutuj nowa, pamietaj o + i -
  19. telefon mute to jest wyciszenie radia gdy dzwoni telefon a nie zestaw głośnomówiący
  20. na górnych jak najbardziej pokażą, gorzej z dolnymi
  21. w sumie nie wiem ale te elektrody/świece dogrzewaja płyn i szybciej masz ciepłe na szybe co w zime jest bardzo przydatne, nawet chyba z tą funkcja załancza sie od razu klima do osuszania powietrza.
  22. sprawdz najpierw kodami do klimatronika, a co do świec podgrzewających płyn to nie wiem jak jest w AFN'nie ale u mnie znajduja sie w krućcu za głowicą patrzac od przodu auta, włanczaja sie gdzy na klimatroniku naciśniesz ten przycisk w górnym lewym rogu klimatronika, taka ikona szyby z falkami
  23. są przejściówki, popytaj w jakimś car audio zakładzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.