Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLO_GDA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLO_GDA

  1. no montaż slaby, a klimaty znajome;] wiem ze jeszcze paru chlopakow na forum tez jest zwiazanych ze stuntemm. wiec moze zmienmy temat na ogolnie stuntowy. ja polece poogladac ... Stunt Days 3 Trailer gdzies w tych najstarszych filmach tez sie przewijam. ale juz stary jestem to emerytura od stuncenia przyszla ;]
  2. za samo przekroczenie to 500...
  3. no kobieta zna ten tor jak wlasna kieszen przeciez nie napisalem tego zeby umniejszac wynik kolegi. przeciez jasne ze tam najwazniejsze jest wjezdzenie w tor. tak tylko mi zapdla w pamiec z tym transitem ;] ja kiedys kumplowi kupowalem kawasaki er6n i tez sie zdziwilem jak na autostradzie nie moglem nadazyc za jakims busem chyba movano ;] ale to zly motor byl ;] ;]
  4. to tam w TopGear prawie zeszli ponizej 10m Fordem Transitem?? ;];] fajne miny mieli kolesie w porsche i na motongach jak ich baba w ciezarowce wyprzedzala na winkalch :D
  5. z bydgoszczy to autostrada rzut beretem do gdańska . a tu spokojnie w Tune-Up ogarna Ci temat...
  6. nie wierzysz to nie. zebys sie nie zdziwil jak Ci kiedys tak Audiola zrobi na parkingu pod Lidlem jak zobaczy ile zakupow niesiesz... :gwizdanie: :gwizdanie: wtedy wspomnisz nasz slowa
  7. To fake jest.. Nie da sie tego zrobić.. Co za ludzie.. We wszystko uwierzą.. Ale Amerykę odkryłeś, przecież każdy wie, że to animacja 3D. Goście sobie jaja robią, a ty zaraz że wierzą. Tak.. Już żartują.. Sam w to wierzysz.. :doh1: A to fejk jest.. jak sie nie znasz to nie odzywaj w Fakcie o tym pisali. zeby uwazac co sie kupuje. bo kupisz takiego transformersa. wysiadziesz na chwile a ten wruuuuu spowrotem do handlarzy... niezle walki na tym kreca podobno. tylko nie wiedzialem ze takie male auta tez juz robia ...
  8. hehe kumple wozili gixxera 600 w astrze I i pare innych krzywych akcji... ale to trzeba kola zdjac, plastiki, najlepiej zawieche i tak poupychac po kawalku. mysle ze straty we wnetrzy auta beda wieksze niz oszczenosc na kupnie moto w nagli a moze prosciej zorganizowac na szybko przyczepke??
  9. sie nie smiejcie bo w jakims programie moto bylo o takiej firmie (chyba w angli... ) potrafili kolesia do bagaznika zamknac zeby sluchal, a i mieli pelno kamer i mikrofonow do przyczepiania w rozne miejsca zeby lokalizowac "świerszcza" ;] mysle ze nie jest to az tak glupie... bo u nas to kazdy warsztat bedzie chcial wymienic polowe samochodu zamiast cos zlokalizowac... swoja droga myslalem ze Audi to nie trzeszczy...
  10. podpore wkladaja od Transita. trzeba tylko dziury pod sruby zmodyfikowac podobno. poszukaj w googlach, na pewno bedzie info...
  11. to co prawda nie o tym temat ale mnie Myszkier urzekł tym ze przywiozlem do niego turbine od poprzedniego auta. miala 200tys przelotu i bylem pewnien ze trzeba jaj serwisu... a On spojrzal i powiedzial ze mam ja zabrac i montowac spowrotem bo jest w idealnym stanie... wiekszosc mechanikow z usmiechem skasowalaby za usluge nie robiac nic... dzieki takiemu podejsciu juz wiele osob do niego skierowalem i Tu rowniez polecam!!
  12. nie przestudiowalem dokladnie Twojego przyadku ale z doswiadczenia wiem ze jak sie kupuje polise to kazdy wybiera najtansze opcje, a potem jak cos sie stanie to placz ze malo daja. niestety taka to juz polisa ze jak sobie wybierzemy tak mamy. pewnie jakbys wstawil do warsztatu i doniosl faktury to by inaczej wygladalo . dowiedz sie o taka opcje i zobacz czy jakis zaprzyjazniony warsztat nie pojdzie na to zeby np cos w gratisie Ci cos zrobic w aucie albo cos. dla nich to tez dobry interes wiec moze chociaz tak sie uda cos ekstra dostac..
  13. monza , w kazdym razie w TIPtroniku... chociaz dziwne ze chcesz z tego rezygnowac, dla mnie taki sposob dzialania to idealne rozwiazanie. a jak czasami wcisne cos neichcacy czy odruchowo to po prostu wajche w bok i spowrotem w pol sekundy... ale zaraz postaram sie odnalezc te kodowanie. w kazdym razie dla TIPtronika gdzies widzialem ...
  14. chyba lepiej dolozyc drugiego coolera. wszystko pasuje P&P i jest jak ORI , koszty nizsze albo podobne. a skoro w 3.0 daje rade to tu tez powinno sobie poradzic. zapewne to nie to samo co FMIC ale mniej rzeby. a auto przeciez ma byc niepozorne Piero. w tygodniu dopiero bede mial auto. SDShacka juz mam wgranego i ja mam rozebrane cale wnetrze auta wiec pozostaje tylko odnalezc odpowiedni kabelek (ba nawet kabelek kupilem i mam tasme taka materialowa zeby wygladalo na ORI ;}... jak sie domyslasz VAGa tez ;] drukuj tylko ladnie instrukcje z forum ktore kable gdzie trzeba wpinac i co zakodowac. bo ja zawsze jak ejstem przy aucie to bym to zrobil ale nie mam netu, a jak jestem na froum to zapominam sobie spisac co i jak. mi bedzie najprosciej w slupku A sie wpiac... aa i pokaze Ci jak wlaczyc taki widok mapy zeby pokazywalo jaki pas masz zajac
  15. auto sliczne. ale akcja z paleniem czegokolwiek po prostu mnie zabla. nie wiedzialem ze taka dziecinada moze przyjsc do glowy komus kto skonczyl juz podstawowke... jakbym nie widzial fotek to bym nie uwierzyl. a ja myslalem ze to kibole juz bija wszelkie granice braku dystansu do jakis oznaczen i kolorow... musisz miec szczeliwe zycie skoro nie masz innych problemow...
  16. To Ty musisz wiedziec co masz w warunakch AC wpisane i czy wykupiles udzial wlasny , amortyzacje itp... VAT jest odliczany w wiekszosci przypadkow umowy AC jezeli naprawa nie jest rozliczana przez warsztat. tu nikt Ci nie pomoze bo nie wiemy co wykupilas. tu nie OC ze isntieja odgorne ustalenia sposobu rozliczania
  17. Piero , teraz to pewnie Twoje auto robie wieksze wrażenie a jak bedziesz chcial rezac SDS to daj cynk. ja od dwoch tygodni zabieram sie zeby przeciagnac te cholerne kabelki i jakos nie mam kiedy sie za to zabrac. a wszsytko praktycznie mam na wierzchu. moze zrobimy dwa za jednym zamachem a jak sie zgadamy na jakis dzien tyo nie bedzie wymowek zeby sieobijac. do tego mam jakies kabelki ze starej instalacji i licze ze PINy uda sie zaadoptowac do wtyczki RNSa ;]
  18. zaloze sie ze masz niebieski. ale przypomnialem sobie ze mam taki plik z rozpiska instrukcji do ZF i tam mozna po numerze seryjnym potwierdzic ktora masz skrzynia. zobacz tu w koleczko, porownaj z numerem z tabliczki. u mnie wyszlo ze mam A i u Ciebie ttez tak pewnie bedzie.
  19. myslalem ze nie znizasz sie do rozmawiania z tymi co ich nie stac na paliwo do eSy... :gwizdanie: :gwizdanie:
  20. swego czasu wyszło na jaw ze jedna z firm (chyba chevrolet czy inne amerykanskie cos) ukryla fakt ze wiedziala o zagrozeniu wybuchem podczas wypadku. odnaleziono analize ktora wyliczala ze zmiana tego rozwiazania (zle umiejscowiony bak) bedzie kosztowac 6dolarow na auto , czyli w sumie iles tam milionow. a jezeli tego nie zmeinia to potencjalne ofiary wypadku dostana ile milionow odszkodowan, czyli powiedzmy 4dolary na auto. koncern uznal ze taniej jest wyplacic odszkodowanie niz poprawic konstrukcje. w wypadkach oczywiscie ucierpialo i splonelo wiele osob, dlatego zaczeto dochodzenie... takich wypadkow jest wiecej i to zadne wymysly tylko zapadaly w tych sprawach potezne wyroki. wiec nie piszcie o tym czy firma sie martwi wizerunkiem czy losem klienta narazonego na awarie. koncern martwi sie tylko o wlasny biznes, wiec widocznie mniej straca psujac wizerunek i udajac ze nie ma problemu niz straciliby na naprawach i modyfikacji rozwiazania. biznes jest biznes i tu nie ma zadnych sentymentow...
  21. masz S4. jestes moim bogiem. . . moge zajrzec do Twojego auta ?? :polew: bo za mocno hamujesz lub za szybko jezdzisz zasada nr1 - Kto hamuje ten przegrywa :gwizdanie:
  22. u mnie na skrzyni tez nie ma literki A na tabliczce . mysle ze to tylko kwestia nazewnictwa. w/g wszelkich danych mamy skrzynie z A, bo te A oznacza uattro... lej LF 8
  23. dodam jeszcze ze w/g tego co kiedys slyszalem wszystko to wiaze sie z tym ze w niektorych autach wytepowalo szarpanie przy redukcji podczas zatrzymywania. dlatego stworzono olej o mniejszych oporach zeby polepszyc poslizg przy takich sytacjach. tylko keidys w ASO usilowali mi wmowic ze usyskuje sie to DOLEWAJAC cos do niebieskiego, zeby uzyskac ten lepszy. ogolnie to uwielbiam ten temat ze wzgledu na to ze poakzuje kompletna nieznajomosc tematu przez ASO a po drugie ze pokazuje jak bardzo Audi komplikuje nam zycie i wyciaga kase. moim zdaniem to przejscie na LG 8 jest wyrzucaniem kasy w bloto, ale nie bede sie upieral Twoje pieniadze. bo skoro i tak musisz wymienic 100% oleju to czemu nie wymienic go na LF6 bez plusa , ktory jakims cudem radzi sobie w identycznej skrzyni w silnikach 35d w BMW, ktore w serii maja wiecej niż Ty po chipie a olej kosztuje polowe tego co do audi. oczywiscie to moje prywatne zdanie, bo oficjalnie jestem zdania ze trzeba uzywac tego co zaleca producent. tyle ze w tym konkretnym przypadku czuje sie przez producenta naciagany, wiec podaje pod rozwage tansza opcje.
  24. kumpel ma w octawii takie cudo. to po prostu za maly silnik na takie auto. trzeba miec duuuzo cierpliwosci zeby tym jezdzic...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.