Treść opublikowana przez wesz82
-
Nowa pasażerka :)
Gratulacje :notworthy: Niech rośnie zdrowiutko i przynosi wam dużo powodów do szczęścia Gratki dla taty nie każdy decyduje się na poród rodzinny
-
[ALL B5] Jak spuścić benzynę ze zbiornika ?
Troszkę dupowato bo tak możesz zajechać pompkę Odkręcić dekielek w bagażniku,wężyk i zassać
-
Najmłodszy Klubowicz Michałek :)
Gratulacje :notworthy: Niech Misiek rośnie szybko i zdrowo
-
PONADCZASOWA gra River Raid
Pamiętam jakby to było wczoraj,oj siedziało się troszkę przed Tv i łupało
-
[B5 AEB] Problemy z silnikiem
Puki nie zmienisz termostatu i czujnika auto dostaje nie właściwą mieszankę paliwa więc nie katuj jej Co do czujnika to nie jestem pewny ale chyba koło chłodnicy pod zderzakiem
-
[B5 AEB] Brak mocy
To fakt,ale jak dobrze poszuka to będzie lepiej orientował się gdzie ma szukać
-
[B5 AEB] Brak mocy
Witam. Do autora wątku-Co rozumiesz przez to że auto nie ma mocy?? Jak chcesz sprawdzić turbo zamontuj sobie wskaźnik doładowania. Jeżeli turbo nie pobiera oleju to raczej powinno być ok. Wpisz w wyszukiwarkę brak mocy AEB a naprawdę dużo więcej się dowiesz
-
[B5 AEB] Problem z przegrzewaniem
Na początek poszukaj sobie jak odpowietrza się układ,jeżeli to nie pomoże trzeba będzie szukać dalej A ten mechanik w ogóle zaglądał czy jest termostat?????
-
[B5 AEB] Problem z łożyskami
Popatrz na gumy na przegubach(wewnętrzny i zewnętrzny),może są przetarte,wleciał tam piasek i łożysko poszło.
-
[B5 AEB] Problem z łożyskami
Czy tzw huczenie ustało po zmianie łożysk? Problem dotyczy przodu czy też tyłu? Tak to mogą być tez łożyska w przegubach.
-
Najmłodszy w klubie :) Maksymilian, syn Osetti
Gratulacjon :notworthy: Niech rośnie zdrowo i szybko
-
Co to są za brednie?
Powiem tak że kiedyś jechałem z gostkiem co praktycznie żył z takich kolizji... Facio robił to w ten sposób że ubezpieczał auto po zęby i heja do niemcowni szukając gap Gość przestał bawić się tak jak przesłuchiwała go Policja Od tamtego czasu z uwagą patrze na ludzi którzy jadą na głównej,zwłaszcza jak jeżdżę sam. Także ten artykuł z pewnością nie jest bezpodstawny...
-
[B5 AEB] Silnik pracuje na 2 cylindry
Witam. Skoro silnik nie przestał pracować w tym samym czasie na 2 cylindry raczej mało prawdopodobne jest ze padły obie cewki na raz. Możesz sprawdzić to robiąc podmiankę z pierwszej i drugiej Proponuje sprawdzić świece oraz przewody,jeżeli wszystko będzie w porządku obstawiałbym moduł zapłonu.
-
[B5 AEB] Silnik, dziwny dźwięk (mp3)
Witam. Po pierwsze zmień olej na pół syntetyk(polecam mobil)ze względu na żywotność turbo Proponuje sprawdzić napinacz paska paska wieloklinowego.Postaraj się dokładnie zlokalizować skąd dobiega ten dźwięk A takiego mechanika co diagnozuje w taki sposób proponuje kopnąć w d*pę...
-
[ALL B5] Skrzypienie kierownicy
Zobacz czy sama kierownica nie ociera o plastikową osłonę w około
-
[B5 ADP] Składanie lusterek nie działa
Załóż sprężynę oraz zawleczkę możliwie jak najdalej a następnie kręć sprężyną...Uważaj żeby nie zgubić zawleczki
-
[B5 ADR] Chłodzenie przepustnicy
Nie wiem jak jest w ADR,ale z tego co pamiętam to nie było żadnych kanałów którymi poprowadzona byłaby woda
-
[ALL B5] B5 z dużym grillem hit czy kit
Jak dobrze pamiętam to jest furka kogoś z klubu ale na pewno kiedyś już ta furka była na forum.... Powiem wam że przez pierwsze parę minut też chciałem takie dziwadło ale na szczęście ktoś odwalił tutaj totalny kaszan i nie pasuje to do B5 zwłaszcza sedana Dla mnie jest to totalne bezguście Hitem byłoby to gdyby wszystko ładnie się zgrywało a tak to KICZ
-
[ALL B5] Szarpanie gaśnięcie chyba coś nie tak z przepływomierzem
Tak jak pisał kolega wyżej niemożliwością jest kupno Ori nowego przepływomierza za takie małe pieniądze... proponuje załatwić przepływkę na podmianę i zobaczyć co wtedy będzie się działo... Co do gazownika to moim zdaniem robi Cie w ciula tzn około 3m-cy jeździłem Ori przepływką bez jednego drutu oporowego i nie było żadnych problemów z gazem,jak i benzyna(poza spadkiem mocy) Z drugiej strony na 99% gazownik podpiął auto pod kompa przed zamontowaniem gazu i powinien Cię poinformować o tym że auto może pracować gorzej
-
[B5 AFN] Po wymianie wahaczy dalej słychać stukanie
Nie rozumiem To niby jak poznasz gdzie jest luz?????? Jeżeli nie można zdiagnozować luzu na stacji proponuje brechę w rękę i samemu szukać Jeżeli to nie pomoże to zostaje albo wykręcenie wahacza i sprawdzenie go na stole. Ostatecznością jest wymienianie części na przysłowiowy przypał
-
[B5 ADR] Pasek czy łańcuszek rozrządu ?
Ameryki nie odkryłeś Przejrzyj raz jeszcze wszystkie wątki i sam się przekonasz Proponuje zamknąć temat
-
[B5 AEB] Szarpie, przerywa (długi opis)
Z Twojego opisu wyraźnie wygląda ze problem tkwi w osprzęcie elektrycznym silnika,stąd brak mu jednego cylindra. Proponuje sprawdzić przewody idące z cewki do świecy oraz moduł zapłonowy. Kiedyś miałem podobnie tzn auto praktycznie z chwili na chwilę przestało pracować na 1 cylinder,w jednym przypadku okazał się to moduł zapłonu,w drugim przewody. Z tak dużym przebiegiem na LPG proponuje już podziękować dla kata i zastąpić go rurką
-
[B5 AFN] Po wymianie wahaczy dalej słychać stukanie
raczej nic innego, albo drazki, albo przekladnia, mam to samo, ale na razie nie przejmuje sie tym za bardzo. Kuba ale jak to będą drążki a ty jak piszesz nie przejmujesz się tym,pojeździsz z tym możliwe że magiel dostanie po pupie i koszt znacznie większy większy
-
[B5 AEB] Problem z przyspieszeniem
U mnie w paździochu wyglądało to tak że jak zimą odpalałem z rana to słyszalny był jakby stukot szklanek i najbardziej przeraziło mnie to że ten stukot nie przestawał przez dobre 10minut Zaś po dokładnym przysłucaniu się w ten odgłos zauważyłem ze stukot wyraźniej słychać od przodu na wysokości chłodnicy.W moim przypadku był to napinacz paska wieloklinowego U ciebie ten dźwięk jest innego rodzaju
-
[B5 ADR] Końcówka tłumika i prośba o poradę
Moim zdaniem taka końcówka nadaje się do colibra a nie do audi Musiałbyś zmierzyć ile ma mm rurka u Ciebie i wtedy będziesz wiedział Jednak zastanów się dużo razy zanim zakupisz coś takiego