Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. Kup oryginalny s-line
  2. Paskuda
  3. Jaki wąż założyłeś w miejsce dziurawego?
  4. Rabbi odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
  5. Rabbi odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Lepiej trochę oleju za mało niż za dużo.Odessij nadmiar. Np. big strzykawa z apteki+wężyk akwarystyczny
  6. Towar dotarł ekspresowo.Świetny kontakt.Polecam Dzika
  7. Przy BLB który nie ma DPF 5W30 jest bez sensu Zalej 5W40 lub jeszcze lepiej 0W40 tym bardziej że zima za pasem
  8. Musisz wygrzebać liście i przepchnąć odpływ jakimś dłuższym twardym drutem.Może być bat anteny od CB lub coś podobnego
  9. Rabbi odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Motul X-max 0W40 tym bardziej że zima przed nami a na zimne starty najlepszy 0W
  10. I co najważniejsze awaryjność zerowa.Inna sprawa że tam nie ma się co zepsuć.(benzyna)
  11. Stereotyp. Mam siedmioletnią Mazdę 2 i ani grama rdzy.Nie ma się czego bać
  12. Ładna furka
  13. Ok,dzięki.Fajna skrzynia ale rzeczywiście kosztowna
  14. Tomek przy jakim przebiegu ta skrzynia zaczęła szarpać?
  15. Znak czasów-tandeta w każdej dziedzinie
  16. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany czy w B7 halogen w zwykłym zderzaku i zderzaku S-line jest taki sam?
  18. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany czy w B7 halogen w zwykłym zderzaku i zderzaku S-line jest taki sam?
  19. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  20. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie lotkę s-line do avanta kleić na mocną taśmę dwustronną czy klej do szyb?
  21. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niestety nic
  22. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie po wymianie na Manna pompa zaczęła buczeć.Powróciłem do starego używanego ORI i jest cisza
  23. Patryk nie narzekaj, w Radomiu macie prawie najniższe ceny w kraju na LPG
  24. Ropa Brent zdrożała na giełdach blisko 10% od 24.07 a dolar staniał tylko 1% więc paliwa podrożały jak zawsze w takiej sytuacji PB też zdrożała u mnie 15gr/litr a ON trochę mniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.