Treść opublikowana przez Rabbi
-
Po wymianie oleju wyskakuje kontrolka Ciśnienia oleju i znika
ja zrobiłem >30tyś i znajomy coś około 20tyś
-
pomoc przy wyborze żarówek:(
panowie a co sądzicie o Tungsram megalight +120%? ma/miał ktoś?
- Woda na progu
-
Częste zapychanie DPF-A
kastruj+soft i się nie czaj ani chwili. auto się odmuli i będziesz miał święty spokój z zapychaniem.A o dymienie się nie martw,dobry tuner ogarnie sprawę.DPF zabierz i sprzedaj
-
Woda na progu
Waldek a czy na tylnych uszczelkach trytytki są w tych samych miejscach czyli kilkanaście cm od przodu drzwi??
-
Po wymianie oleju wyskakuje kontrolka Ciśnienia oleju i znika
nie wymiana samego imbusa a swap imbusa.(są wątki na ten temat). w skrócie:wiekszy imbus+poszerzone gniazdo i gra muzyka.robiłem ponad 2 lata temu w mojej byłej B7 i śmiga aż miło do dziś. dziś już wiele firm się tym zajmuje. można też zrobić swap całej pompy z 1.9tdi
-
Woda na progu
przy tej trytytce wiatr nie gwizda w drzwiach?
-
Woda na progu
u mnie to samo tylko prawy tył. zawsze po opadach po otwarciu drzwi wylewa się szklana wody
-
Po wymianie oleju wyskakuje kontrolka Ciśnienia oleju i znika
Imbus chyba szlag trafia .tak jak piszą koledzy sprawdź ciśnienie oleju a do tego czasu nie odpalaj maszyny. jeśli ciśnienie kulawe,micha w dół i rób swap imbusa o ile jeszcze motorownia nie przytarta
-
Szyba przednia polerowanie ?
Jeśli to tylko drobnie ryski to powinno się spolerować tlenkiem ceru,choć to robota mozolna.Natomiast jeśli szyba jest wypiaskowana(mikroodpryski) to nic nie wskórasz a tylko pogorszysz gdyż w odpryski wejdzie pasta i będzie gorzej niż jest
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
motodoctor i trocin ... i gips albo kit do okien
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
motodoctor i trociny
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Dev a jak łańcuszek na tym X-max 0w40? też dzwonił kilka sekund z rana?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
tarcze OZ klocki Ferodo i będzie git.Jak masz wątpliwości dzwoń do kolegi Dev, choć pewnie odezwie się tu w wątku
-
Szerokie A6 C5 Avant
gratki. wygląda na zadbaną.
-
Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant
fajna sztunia
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
To nie masz dla mnie dobrych wieści ... X-maxa już mam ale jeszcze nie wlany (wymiana za miesiąc) i teraz nie wiem co robić ale skoro ma łańcuch dzwonić jak pies jajami to może kupić LM lub Valvo (a X-maxa wykorzystam gdzie indziej)
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Duzo lepszym produktem jeste SynPower, pewnie przy nim bys zostal synpower 0W40 to gitarra olej.jeżdżę na nim aktualnie a kolejna wymiana będzie na Motul x-max 0W40 w celach porównawczych
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Warto. Fiamm to w tej chwili jedne z lepszych aku na rynku.
- B6 DIVISION
-
Pompa wtórnego powietrza. 1.8t
dzięki serdeczne błąd mnie będzie mniej wkurzał niż to buczenie
-
Pompa wtórnego powietrza. 1.8t
panowie a wie ktoś może czy SAI jest pod którymś przekaźnikiem lub bezpiecznikiem? tak myślę że wyjął bym dziada i buczenie by mnie przestało wqrwiać
-
pompa paliwa
ja mam cały czas połowę zbiornika też się staram aby była połowa albo więcej ale różnie to bywa. czasem jak auto pochylone bokiem też zabuczy
-
Czyszczenie lamp/reflektorów przednich
dokładnie tak jak pisze synek, spróbuj czymś do polerowania tworzyw.ja używałem Autosol i od roku jest . gitarra
-
pompa paliwa
nie ma znaczenia czy wymieni na manna czy filtrona,na nowym filtrze będzie już buczeć.przerabiałem to zauważyłem że im mniej benzyny w baku tym bardziej buczy