Treść opublikowana przez Rabbi
-
B8 TrOOOOp
panowie czy to prawda że w A4 B8 2.0TDI w manualu sprzęgło jest sporo twardsze niż w A4 B7,czy handlarz wciskał mi kit?
-
Czyszczenie lamp przednich i pakietu chrom - porady??
kup IPA (Izopropanol-alkohol do czyszczenia optyki-nie zostawia plam). PROMOCJA!! IPA ALKOHOL IZOPROPYLOWY IZOPROPANOL 1L (3669355461) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wymontuj lampy i wlej mieszankę IPA+woda demineralizowana i płucz potrząsając lampą.jak usuniesz paprochy,owady i itp to ostatnie płukanie zrób czystym IPA.po tym wysusz lampy i bedą miód malina w środku.(jestem bardzo zadowolony z efektów) a z zewnątrz tak jak koledzy wyżej pisali.papier wodny 1200-2500 i polerka,tylko z wyczuciem ja polerowałem taką pastą i efekt bardzo dobry: AUTOSOL PASTA POLERSKA do LAMP PLEXI PLASTIKU (3653228253) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Podgrzewacz płynu chłodniczego w zime
no tak,tylko chodzi mi o sposób zasilania.czy są 12V(w co wątpię) czy trzeba jakąś przetwornicę 220v ?
- cieknie paliwo
-
Podgrzewacz płynu chłodniczego w zime
chyba w mazdach i volvo były też montowane dawniej.fajna sprawa.tylko na jakiej zasadzie to ustrojstwo działa?
-
Pęknięty przewód silnik a4 b7 2.0
u mnie przy BPW 2 x pękła ta harmonijka i też jak u kolegi sotoM od wibracji bo brakowało jednej śrubki mocującej chłodnicę spalin. trafiają się czasem te rurki na Allegro po ok.50zł
-
filtry mann vs filtron
pewnie nie wymieniany od nowości
-
B6 DIVISION
KLAPA TYŁ AUDI A4 B6 KOLOR LZ5L (3602234042) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ZDERZAK PRZÓD AUDI A4 B6 KOLOR LZ5L (3602251653) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Otóż to. buczy i u mnie (BFB)
-
Po wymianie oleju głośniej?
pytanie zasadnicze: gdzie kupowałeś ten olej i czy jest to na pewno motul,a nie fake?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
fura piękna,kolor zajebiaszczy
-
filtry mann vs filtron
przy normalnej eksploatacji auta i interwałach co 10-15tyś km najtańsze filtry wystarczą (Filtron, Sędziszów). Byle nie montować chińskiego szitu
-
Metaliczny odgłos i podwyższone obroty podczas odpalania na zimnym
czy metaliczny...? słychać było łańcuszek wałków przez 2-3 sekundy a teraz,po zmianie oleju na Valvoline 0W40 jest cisza
-
Coś wiecej o tym silniku
znaleźć BEX-a w dobrym stanie i rozsądnej cenie graniczy z cudem
-
Coś wiecej o tym silniku
Fajny silnik.będziesz zadowolony.Spalanie przyzwoite i w miarę dynamiczny.Lej olej 0W30 lub 0W40 i wymieniaj co 10tyś i będzie gites
-
Metaliczny odgłos i podwyższone obroty podczas odpalania na zimnym
ja kilka dni temu zmieniłem Motula 5w40 na Valvoline SynPower 0W40 (motor 1.8T) i myślę że warto.spróbuj 0W40 bo jest ciszej
-
filtry mann vs filtron
ktoś pisał w wątku o filtrach że je rozcinał i mann ma więcej materiału filtrującego
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Cabanmat lej Castrola co 15tyś,a potem zdejmij pokrywę zaworów i wklej fotki do wątku
-
B6 DIVISION
Mecz o co?.....o fszystko chyba bo już mecz ostatniej szansy już się odbył:grin: Kazdy jeden jest o wszytsko w przypadku naszej druzyny... Lewandowski jak to w kadrze.....zj***ł z 5 metrów
-
B6 DIVISION
podobają ci się osobiście preferuje t1:kox: józek gdzieś ty był jak ja męża szukałam :polew::polew: Właśnie gdzieś Ty się kufa znowu szlajał tu i tam ej szuka tu ktoś podobno fajnego autka : AUDI A4 1.9 TDI 130 KM KLIMATRONIC ALU EL SERWIS (3624666301) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. koleś do kokpitów używa słoniny w kawałku,lub smalcu w kostkach
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
:polew::polew:
-
Co ile wymiana filtru paliwa ? - 1.9TDI ALH 90KM
przed zimą zmień
-
silnik 1.9 TDI 105 KM - jaki kod silnika żeby byl najlepszy
Auta z Belgii mają przeważnie przebiegi sporo mniejsze niż z DE
-
B6 DIVISION
piękne fotele.jaki koszt takich rarytasów u was? może być na PW
- Volvo V40 !