Treść opublikowana przez Magicbattle
-
Patrosa Audi A4 B5 1.8T sedanik-GWINT itd.:)
napisz cos wiecej o wyposazeniu i tak dalej. z przebiegiem to sie juz powtarzasz fajnie ze ori i juz troche ma nastukane ale jak bylo dbane i wszystko na czas robione to bedzie spoko. fajnego alusa masz 15? nie jestem z tych co mowia alu 18 19 gleba i bedzie za***isty. i co? tyle. mozna lampki jak widze polift zrobic nie wiem jak w srodku masz ale tak to kiera polift albo jakas esa. ja bym zamienil z checia moja ese na polifta multi. fisa mozesz wstawic wskazdzik boost zeby turbawke kontrolowac. fajne autko fajny mruczek siedzi aeb 150 kucy pewnie? oby sluzyl i sie nie psuł
-
[B5 AJM] Pytanie o tunel środkowy pomiedzy fotelami
cos mi sie wydaje ze to jest uchwyt do telefonu
-
Jaki wybrać gaz do 1.8t
pogadaj z gazownikiem ktory juz traktowal lpg turinki to ci powie co najlepsze
-
Nie wiem co sie dzieje proszę o pomoc szarpie
ma odpieta bo gadalem z nim ale nie powinien dlugo tak na tym jezdzic. teraz jest w trybie awaryjnym ale do czasu podmianki troche pojezdzi
-
Gdzie Ubezpieczyć Samochód - OC - TANIO :) ?????
Przy ewentualnym wypłacaniu szkody też tanio wycenią buhaha widac jak sie znasz na ubezpieczeniach. jesli jestes w jakiej kolwiek firmie i masz kolizje nie z twojej winy to przeciez twoj ubezpieczyciel ci nie wyplaca kasy na naprawe tylko ubezpieczyciel osoby ktora zrobila szkody logiczne chyba co?? i jesli sie mysli i postepuje rozsadnie to swoje wywalczysz i kasy spokojnie starczy na naprawy i jeszcze zostanie
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
a czego trudno w zime pokrzywic wlasnie owiele latwiej tarcza jest nagrzana wpadnie w wode i dol po heblach depnie i masz gotowa tarcze. jesli zle ci przebil lozyska do nowej tarczy to i teraz mogla pojsc i tarcza i lozyska. jesli zalozyles do tych tarcz nowe lozyska teraz to nie wykluczone ze moze przez tarcze ktora juz sie skrzywila lozysko ci rozwalilo. w najgorszym wypadku nowe lozyska i tarcze znowu. zobacz geometrie piasty i wszystkiego co sie kreci czy nie bije
-
Podłączenie podgrzewanych spryskiwaczy
no wlasnie w ori troche to zwalili bo lato czy nie lato to lustra spryski grzeja przynajmniej nic nie wiadomo mi o jakims przekazniku czy czujniku temperatury ktory by tym sterowal. podlacz sobie pod ogrzewanie tylnej szybki i daj bezpiecznik 10 na plusa do spryskow i bedzie dobrze i zywotnosc wieksza haha bo ja w zimie specjalnie dotyklalem czy sa jakies cieple i nie wyczulem zadnej temperatury szczegolnej ale mrozy czy nie spryski leja jak w lato
-
[B6 BFB] Bardzo proszę o pomoc w analizie moich pierwszych logów.
to nie slyszales chyba pykania kata w matizie to cyka jak by byla w nim bomba. jak najbardziej wpozadku. tez musze logi zrobic i pokazac chlopakom ale czekam na kabelek. ale mysle ze wpozo bedzie bo nic mu sie nie dzieje chodz zawsze lepiej sprawdzic
-
Prośba o szczegółową analizę logów
to w takim razie zle wyczysciles nie siatke tylko ten patyczek w srodku przeplywki ale bardzo delikatnie patyczkiem do uszu ale bardzo delikatnie nic na sile. odma to male kolanko co idzie od bloku jesli o tym mowisz to ok
-
Prośba o szczegółową analizę logów
wyczysc przeplywke i odme
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
o f*ck. buhaha to niezlych masz mechaniorow. naciagnac na kase cie chcieli az bym idzie. wachacz ze stowke samemu do tego mozna zmienic a przegob zalerzy czy wewnetrzyny czy zewnetrzny to do 250 zl. i tez samemu mozna zrobic
-
Da sie założyć lpg do 1.8T
ja mam u siebie w 1.8t gazik juz 4 lata i spisuje sie super. srednio w trasie do stowki 8 litrow wezmie a jak wiecej to zalerzy czy rowno sie leci czy nie to i do 13 zlapie. ja mam kompa kme diego 3g reduktor(parownik) silver kme listwa regfast jakas tam butla i elektro zawor malo wazne. ustawione ze 35 ladnie przechodzi z pb na lpg zero odczucia spadku mocy powiedzial bym ze nawet na gazie idzie lepiej. wazne zeby filterki zmieniac co 10 tysi km oczywiscie ;p i czasem na benzynce sobie polatac. od czasu do czasu wlac do baku cos do czyszczenia wtryskow i tak dalej a bedziesz zadowolony. no najwazniejsze musza byc dobrzy gazownicy i dobrze wyregulowany osprzet.
-
Nie wiem co sie dzieje proszę o pomoc szarpie
zrob logi. jest opis na stronie jak to zbadac i wklej to chlopaki powiedza co jest nie tak.
-
A4B5 głośniki w drzwiach
przeczytaj w dziale warsztat co trzeba zrobic zeby 16 sie zmiescily. glosniki musza byc dosyc plaskie zeby szyba nie zaczepiala i maksymalnie nisko osadzone. co do twiterow osobno trzeba dac i tu i tu zeby bylo rowno slychac. jesli chcesz kupic glosniki 13 to kup sobie alpine i nie musisz dawac tych syczkow mozesz podlutowac i na starych jechac bo napewno nie maja takiej mocy te alpine co ori. oczywiscie dystanse co pokazales musisz jak najbardziej kupic.
-
[B5 ABC] Zdemontowana maglownica- i co dalej ?
no wlasnie tez dolaczam sie do pytania
-
Centralny zamek - praca kierunkowskazów (lewy TAK - prawy NIE)
zakoduj jeszcze raz miganie kierunkow przy centralnym
-
Gdy przełączy na gaz gaśnie
do gazownika najrozsadniej jesli nie znasz sie chodz troche na gazie. filtry kiedy wymienione? gazowe oczywiscie
-
[B5 AJM] Ciągły problem z odpowietrzeniem ukł. chłodzenia
a na jakiej zasadzie ma sie odpowietrzyc gdy podjedziesz pod gorke?
-
[B5 AJM] Ciągły problem z odpowietrzeniem ukł. chłodzenia
hmm ciekawe tez czasem slysze przelewanie wody w ngrzewnicy ale zadnego problemu z grzaniem ani ze spalaniem nie mam nie dymi mam gaz jeszcze ladniutko pali temperatura caly czas w granicach 87 stopni pompa wymieniona 8 tysi temu z calym rozrzadem. mam maly wyciek jesli to tak mozna nazwac bo jest lekko obcieczony zbiorniczek wyrownawczy pekniecie jakies przy kroccu powrotu ale jak mam pol centymetra od minimum to juz nie ubywa wcale i tak jezdze i jest dobrze
-
[ALL] Problem z odpalaniem i kontrolkami
ciekawe jak ma zrobic logi jak samochod nie pali ---------- Post added at 10:44 ---------- Previous post was at 10:43 ---------- sprawdz najpierw wszystkie bezpieczniki jak nie masz pozliwosci sprawdzenia vagiem. a jak nie to do mechanika normalnego go zapchac co ma kompa servisowke
-
[ALL B5] Tarcze wentylowane zamiast pełnych
a czy normalny kierowca co chwile musi hamowac ostro?? jesli chce poszalec to niech sobie wymienia jak najbardziej ale jesli do tej pory zyje i nie zdarza mu sie hamowac ostro co dwie minuty to nie ma to sensu
-
[ALL B5] Tarcze wentylowane zamiast pełnych
i dziękowac Bogu i partii że to tylko Twoje zdanie juz calkiem przesadzasz wiadomo lepsze hamowanie ale zeby to gosciu odczol musial by wsadzic 312, wiec te pare mm go nie zbawi a kosztow sobie narobi szkoda zachodu. kup kolego porzadne klocki i tarcze i to ci wystarczy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
i jo cie witom i o zdrowie pytom bo jam gornik z kopalni bytom jak by sie kto pytol ;p
-
[ALL B5] Rozcięte kable od wtryczki cewki do LPG czy tak powinno być?
na jakiej podstawie masz mu niby dac kase potem cos sciemni ze tak i tak bylo i nie odda ci dwoch stow. nie wy***rdala gwarancja to gwarancja chyba ze pisze, nie obejmuje sterownika ale to bylo by smieszne
-
Upomnienie z PZU o zwrot kosztów naprawy !!!
hmm wczorajszy. to musial i tak byc niezle nastukany ze przywalil ciagnikiem na drugi dzien. kosztorys z aso niech przedstawia. moze ten bus byl bardziej po obijany przed kolizja i inne rzeczy tez byly uszkodzone. jak uciekl w pole to jak mu potem wykazalo ze jest pod wplywem cos tu motasz niezle. jak bylo? wjechal mu w przod i calego prawie skasowal czy jak??