Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roae

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roae

  1. roae odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a ja mam takie pytanie jak trzymie się tablica rej, bo też taki patent chcę
  2. po czytniku już widać że masz stare pudło non DX
  3. roae odpowiedział(a) na Maras temat w Nadwozie i Wnętrze
    światło się ściemnia jak wcześniej czyli powoli przygasa, u mnie skutkiem ubocznym jest nie zapalanie się światła w bagażniku, ale jeszcze tego nawet nie sprawdzałem więc na 100% nie jestem pewnien czy to przez pompkę.
  4. roae odpowiedział(a) na Maras temat w Nadwozie i Wnętrze
    mam przedlifta, kostki mam też dwie a w pompce 3 jedna jest od alarmu zapene ale ja go jeszcze nie mam i tak wszystko śmiga, a nie mam tych badziewi na podczerwień
  5. concert chorus z B5 są takich samych rozmiarów
  6. roae odpowiedział(a) na Maras temat w Nadwozie i Wnętrze
    uciąć kluczyk raczej nie, pózniej chcesz to dospawać do scyzoryka? ja kupiłem pompkę z końcówką "E" odpinasz swoją pompkę podpinasz nową- kostki pasują wyprułem ze starego kluczyka pastylkę immo i włożyłem do nowego kluczyka scyzoryka, grot dorobiłem tam gdzie się klucze dorabia, acha ja kupiłem zestaw pompka+scyzoryk z jednego auta żeby już nie trzeba było nic kodować.
  7. to nie błąd anteny a zasilania
  8. błąd zapewne miałeś anteny, bo nie masz wzmacniacza anteny, ale ja również nie mam wzmacniacza a symfonia gra w OK łapie stacje itp... ale dla pewności odczytaj błąd jeszcze raz
  9. i co lepiej Ci teraz gra? dudni?
  10. może tak być że jak w standarcie nie miałeś grzanych luster wiązka jest tylko w drzwiach, i dalej musiałbyś ją przedłużyć, weź miernik sprawdź.
  11. nie podświetla się w b5, niestety:wink:
  12. taki detailing jak Ci we flascar zrobią-to lepiej sam sobie zrób, koleś tam ostatnio fure zostawił niby na korektę hologramy jak były tak zostały, oni w korekcie wogóle doświadczenia nie mają tylko chyba paste na maszyne i delikatnie żeby nie było gorzej , na każdej myjni taki poler Ci zrobią. Zapłacisz tylko za to żeby umyli, no chyba ze samemu Ci sie nie chce albo nie masz czasu to ok.
  13. po co Ci ten tuner jak zaraz wyłączą analogową telewizję...
  14. sory w lewym, a avancie właśnie tak jest w sedanie jest osobno wzmacniacz
  15. czyli te najnowsze samochody też mają analogi?
  16. wzmacniacz jest w subwoferze wbudowany w prawym boczku bagażnika
  17. w boczkach normalnie siedzą jak w oryginale bez tub
  18. dobry temet, chetnie się przyłączę, a jakie tam tunery macie choćby w B8 cyfrowe?
  19. właśnie dobrze wygląda stop i kierun w ledzie, no nic części pozamawiane, będę miał do dyspozycji ori lampy z merca e-klasy, i a4 b8 i jeszcze kilka innych, głównym problemem (a może i nie problemem) jest to że stopa trzeba przenieść na samą górę-mi się akurat tak podoba, bo tam gdzie jest oryginalnie na dole jest przesłonięty odblaskami, z którymi nic się nie da zrobić więc tam zostanie pozycja. Nie będę raczej umieszczał tego w "zrób to sam" bo to nie takie hop siup, sam zajmuję się zawodowo prototypami i trzeba będzie zrobić nowe części pod lampę B5. jak już będę miał wszystkie manele myślę że całość powinna się zamknąć w 3tygodnie, będę umieszczał fotki z postępu ---------- Post dopisany 20-10-2012 at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 20:09 ---------- gniazda pod led już gotowe tylko trzeba ich troche wyprodukować żeby wypełnić klosze, oraz efekt przeźroczystego klosza <br /><br /> <br /><br /> Ale ja zostane przy standardowych kloszach, nie będę musiał się tak męczyć z idealnym pasowaniem układaniem gniazd, efekt led będzie ten sam
  20. jest o tym obszerny temat" zmiana tunelu przdlif. na polift 1. pasują p&p tylko trzeba dodołyż jeden pin podświetlenie klimatronika. 2. tu nie wiem bo zmieniałem na taki bez grzania. 3. w starym Twoim przycisku są cztery kabelki, z czego 2 do podświetlenia już ich nie będziesz potrzebował więc podpinasz tylko 2, a jeden z pozostałych podpinasz jak w punkcie 1, jeden z tych kabli dokłądasz do małej wtyczki klimatronika
  21. zdejmujesz te dwa zatrzaski i wysuwasz uchwyt albo zróbcie tak otwiersz ten schowek a w środku jest uchwyt na kubki naciskasz i wychodzi
  22. ktoś go przymodził-licznik ala TT fajnie to wygląda, lusterka i lapmy tył buuuuuuuuu
  23. jakby co to mam mam panel przedni od A4, 8D0 jak macie navi z a6 wystarczy przełożyć panele a będzie idealnie siedział w kosnoli JUŻ SPRZEDANY!!!
  24. można dokupić ramkę, BTW czym Ty te zdjęcia robisz? klisza a potem skan?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.