Treść opublikowana przez cptolgierd
-
Korzystał ktoś z FIX IT SCRATCH REMOVER?
Serio? Tym sobie możesz usunąć rysy po przejechaniu delikatnie paznokciem, o ile w ogóle działa i nie maskuje rys Idealny produkt dla telewizji Mango, gdzie żaden produkt nie spełnia swojej roli i kosztuje kosmiczne pieniądze
-
aktywna piana - problem z lakierem
Skoro cleaner nie pomógł to użyj SF 4000 albo 2500 jak finishowa pasta nie da rady
-
Czym doczyścić złotawy nalot na felgach
Billberry jest dobry do czyszczenia regularnego felg, ale do mocno zapuszczonych felg lepiej użyć czegoś mocniejszego np. Blue Gel albo Tenzi Trucka
-
dzwoniący wydech
U mnie to się dzieje w ciepłe dni, kiedy temperatura jest powyżej 15 stopni, na wolnych obrotach dzwoni jakby jakaś puszka aluminiowa albo rura obijała o budę, może jakieś gumy pod temperaturą się rozmiękczają i przez to tak obija o budę? Jak nacisnę na końcówki tłumika butem to przestaje. Jadąc, czy dając większe obroty tj. powyżej 1000 ustaje również. Ktoś wie co to może być i co należy wymienić, bo wstyd na światłach i parkingu jak cholera. Silnik 1.9 TDI 110 KM AFN.
-
Demontaż błotnika przód
Nie.
-
Zapaszki do auta
Pamiętajcie że do auta wchodzicie i wychodzicie, macie otwarte drzwi, włączoną klimę i to ma prawo wywietrzyć się Mam mały sposób co do trwałości. Kupić takie standardowe dozowniki zapachów z buteleczką, wylać zawartość, przemyć żeby starego zapachu nie było czuć, wymienić ten patyczek bo nasączony jest starym i wlać tam strippera.
-
Pady polerskie
Wszystkie się przydadzą, tym bardziej że lakier Audi nie należy do miękkich, prędzej czy później
-
Polerowane felgi
sklepy autodetailingowe np. mxnowicki.pl, showcarshine.pl, mrcleaner.pl, all4auto.pl itd.
-
Pady polerskie
Również polecam pady Urbana z serii honeycombination - są tanie, wytrzymałe i bardzo fajnie się z nimi pracuje. Jak poszukasz po ka.pl, to znajdziesz też pozytywne opinie o padach Urbana
-
Felgi do renowacji idą. Rodzaj i kolor
Z tego co google twierdzi, ten titan, szary kolor z rs4 ma oznaczenie 8AU
-
Przerysowałem podwozie.
Wyszczotkować rdzę, odtłuścić, użyć baranka np. firmy BOLL.
-
Ogniska rdzy na klapie bagażnika avant
Takie są ceny, w moim mieście dobry lakiernik, z komorą bierze 400 zł od elementu, dopiero jak kilka malowanych jest to można liczyć na upust z rzędu 300 zł za element.
-
Jaki preparat do mycia silnika?
Ja nie wyciągałem, a skoro masz pełno wody i bardzo wolno spływa lub wcale to najprawdopodobniej masz zatkane odpływy w podszybiu - udrożnij je, bo Ci zacznie komputer zalewać, a następnie wnętrze samochodu.
-
Polecam sonax
Jesteś z Wołomina! Wal do mxnowickich, Pawła i Wioli w Wawie: MX NOWICKI kosmetyki samochodowe, auto detailing, zaprawki lakiernicze Często organizują spoty, wielu detailerów, którzy ogarniają autodetailing jest z WWL, potrafią zamieszać projektami więc podejrzewam że będą mieli coś do aluminium
-
Polecam sonax
Pasta Mothers'a, chyba Billet, Megs też ma coś do chromu, z tańszych autosol do chromu
-
Filmy z kolizji
https://www.youtube.com/watch?v=9aUGSAdsTNU
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Kurz nie siada, przynajmniej nie tak jak w przypadku Plaka, efekt jest świecący, nie taki mocny jak po Plaku, ale przetarcie mikrofibrą po aplikacji NL daje satynę/mat
-
Rękawica do mycia auta. Co polecacie?
Miałem rękawicę Megsową, teraz mam Car Pro i polecam, opinie o niej się sprawdziły że to świetny produkt, że też nie kupiłem jej wcześniej zamiast megsowej
-
Jakim płynem myjecie i wycieracie szyby od zewnątrz i wewnątrz swoich Audi?
Glass Cleaner Megs jest jednym z fajniejszych produktów, nawet moja mama poprosiła żeby go zamówić dla niej W lato dodatkowo polecam używać Autoglym Car glass polish, jest w formie mleczka i lepiej moim zdaniem doczyszcza, idealny na cieplej nagrzane szyby
-
Jaki preparat do mycia silnika?
Po co? Za kilka dni znowu się zakurzy, a silnika się nie myje co tydzień. To nie auta pucowane na handel na allegro, jak co niektórzy sprzedawcy robią Jeśli tak bardzo chcesz, to dobrze sprawuje się 303 aerospace protectant lub chemical guys bare bones
-
Czym usunąć takie zatarcie? Prośba o pomoc.
Takie coś bez problemu zejdzie Meguiars'em UC, nawet ręcznie imo.
-
[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
Tak wygląda pomalowany plasti lakiem (folia w sprayu) 2-3 warstwy, kolor matowy/satyna, puszka 400ml około 35 zł kosztuje: W każdej chwili można ją ściągnąć, napis quattro również był pomalowany, 1 przetarcie palcem po napisie i została folia zrolowana
-
[B5 AFN] Avant Olgierda || 1.9 TDI || Quattro
Jak najbardziej mam w planach obniżenie tj. amortyzatory z s4 wraz z sprężynami lub 1be + sprężyny -40mm, ale to raczej dopiero w wakacje, teraz mam inne wydatki, nie mierzyłem jak wysoko stoi ale również nie podoba mi się ta koza, jutro jak nie zapomnę to zmierzę
-
[B5 AFN] Avant Olgierda || 1.9 TDI || Quattro
Co się zmieniło? Wpadła Felga 17' + opony po jednym sezonie, oraz grill poszedł w czarny mat - malowane folią w sprayu - PlastiLakiem. Po umyciu prezentuje się tak:
-
środki do pielegnacji samochodu
Plastiki kokpit poorboy's world natural look, skóra zestaw gliptone (cleaner + odżywka), Do czyszczenia chromu dobrze radzą sobie pasty Mothers'a czy autosol. Do zabezpieczenia felg nadaje się wosk fk 1000p są testery i pełne opakowania, można kłaść go na lakier, końcówki tłumików itd. lub coś dedykowanego do felg np. chemical guys wheel guard lub poorboys world wheel sealant. Reszta zależy już od Ciebie, ile masz do wydania itd.