Treść opublikowana przez KrzysiekA4
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Dobry patent na foto radar:grin:.Widzę że rozgrzebany teraz Twój będzie konkretnie.Alternator upchany tak że ani z góry ani z dołu heh.Pochwal się póżniej bixami:kox:u mnie temat jak na razie umarł
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
klape chcesz zrobić całą na gładko pozbywając się nawet rejestracji?? czytając te plany to brniesz w bardzo złą strone i będzie niezły ulep z tego:facepalm: Z tą klapą to też myślę że nie za bardzo chyba że USA
-
Spoty Holandia i okolice
Widziałem Twoją czarną mambe,nie ma żle??mody fajne tylko dokończyć swój plan.Spotkamy się i pogadamy:wink:.Z czasem będzie nas więcej to i więcej się będzie działo:banan:.
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
Sam dach wyglądał ,teraz to efekt przejściowy nie do końca mi się podoba:kwasny:ale jak pójdzie cała to może wyglądać nieżle(kolor w dowodzie do zmiany hehe).Więcej fotek środka:decayed:,radio z tym niebieskim nie do końca mi się widzi.Jak dla mnie to jeszcze lampy z polifta lub przeliftowe soczewki i gwint.Auto nabierze wigoru.Ogólnie Jak zrobimy mini spota w NL to oblukam na żywo
-
Dziwnie mienki pedał po wymianie hamulców i płynu.
Mówisz i masz Tak poważnie,pewien czas był trochę tępy tzn jedna droga do NL(1.3k km) i wszystko chula jak trzeba
-
Dziwnie mienki pedał po wymianie hamulców i płynu.
Piszę bo też tak miałem ostatnio,wymieniałem tył i zacisk był zapieczony.Wymiana uszczelek itd mechanik(dałem mu chwile prawdy)nie zalany zacisk,nie odpowietrzony do końca(najlepiej odpowietrzeniem do góry),wyjechałem z warsztatu o 24 jadę hamulec i wpadł.Zrobiłem to sam i jest miękki(wspomaganie działa:grin:)ale jak mu depne to staje dęba.
-
Dziwnie mienki pedał po wymianie hamulców i płynu.
Dev bez stresu mamy weekend:wink: Sam wymieniałeś czy serwiś?? Grzebane coś w zaciskach??oprócz przetaczania płynu?? jak wymieniony płyn hamulcowy??
-
Spoty Holandia i okolice
Noord brabant blisko den bosch(wszędzie autostrady więc ...).Jak już będziesz dostępny można się w weekend gdzieś spotkać.Oblukać nasze furki
-
Dziwny pomiar z przepływki
Powiem szczerze że ja w tym roku nie widziałem śniegu:facepalm: mimo FWD zawsze jest zabawa na poślizgu .Powracając do tematu widać że już coś w sprawie ruszyło,tak jak piszesz przepływka(oczywiście ORI)i na wiosne miód auto tylko rezaniem się zająć
-
Dziwny pomiar z przepływki
No teraz to widać różnice i to baaaardzo,radość z jazdy pewnie o niebo lepiej:banan:
-
[B5 AFB] Problem z odpalaniem jak jest ciepły silnik
Ale trzy lata to już lekka przesada:grin:.Kotlet odgrzany,też mam takowy problem po wizycie u pseudo mechanika. Szukałem właśnie gdzie dawkę można zmienić i tu znalazłem,więc nie uważam za zaśmiecanie.Temat żyje własnym życiem:wink:,może to pomoże innym użytkownikom [AFB]
-
Dziwny dźwięk, dobrze słyszalny w aucie.
W takim razie skrzynia do sprawdzenia,ale to moja opinia(nie jestem mechanikiem z zawodu)
-
Kopci po odpaleniu
Zlogować auto,jeśli będziesz logował VCDS to może być minus ale ATDC,VAG-iem normalnie najlepiej 2ATDC
-
Dziwny dźwięk, dobrze słyszalny w aucie.
Ja miałem takie huki(moze nie takie ostre) jak opony siadły(wyzązbkowane),wymieniłem obydwa łożyska wyszło na opony.Skrzynia niby pracuję jak jest wysprzęglona.hmm:kwasny:ciężko mi to ocenić bo i skrzynia nowa wpadła heh:grin: w jednym czasie.Jak masz możliwość podmień opony,bo jeśli to nic nie zmieni przykro mi ale to 100% skrzynia(moim zdaniem)
-
Nie odpala po postoju
Czy filtr paliwa był wymieniany w trakcie wizyty u mechanika(jeśli był to,zalał go ropą przed montażem)??zaworek na filtrze paliwa sprawdzony(na odpalonym delikatnie go na boki poruszać i czy nie syczy)??.Kosz w baku wymieniony a w jakim stanie pompka spiętrzająca(nowa)??(u mnie wyjaśniło sprawe do dziś koszt około 120zł).Przed filtrem możesz zamontować "pompkę z gruszką"ma w sobie zawór zwrotny paliwo nie wraca. Co do pompy wtryskowej tą ma na króćcach "kuleczki" które zatykają,uszczelniają pompę.Przeciwdziała to zapowietrzania,cofania się paliwa z pompy. Jeśli się mylę proszę o sprostowanie:wink:. Ciekaw jestem jak będzie po złożeniu u Twojego mechaniora.Powodzenia:thumbup1:
-
Zapchana odma czy coś więcej ???
Postaram się zrobi nowe logi jak najszybciej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pozazdrościć u mnie nawet się nie zapowiada na śnieg
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:facepalm:Widze że grube różnice w czasie
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Czy tylko ja nie mogę wejść na dalszą stronę niż 11??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tu myślę że da radę obejrzeć SPORT LIVE LINK TV - MECZE NA ŻYWO W INTERNECIE: 25 Styczeń Szpilka vs Jennings > Gala Boksu w Nowym Jorku
-
Spoty Holandia i okolice
Witam wszystkich z okolic NL,staram się wskrzesić spoty w Holandii i w okolicach.Jeśli ktoś chętny zapraszam do zaplanowania jakiegoś fajnego zjazdu i przegadaniu na miejscu jakie autka i mody mamy,co planujemy w naszych a4 dalej rezać .Czekam na każdą propozycję Pierwsza fota od kolegi Patryś ---------- Post dopisany 24-01-2014 at 04:33 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 17:33 ---------- ---------- Post dopisany 25-01-2014 at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2014 at 04:33 ---------- Widziałem się przypadkiem(w trakcie polerki:naughty:) na myjce z jednym chłopakiem z audi a4 b6 kontakt zawiązany,może więcej osób na spota???.Ludziska się na niedzieli ogłaszają można coś wspólnie ogarnąć.Dajcie coś znać pogoda nie do końca zimowa można coś zorganizować na ziemi holenderskiej
-
Nie odpala po postoju
Desperacja zaniża wyobraźnie u ludzi:grin:
-
Czy pompa do regeneracji błąd 550 nie przestawia kąta wtrysku
Kolega już napisał że zrobił,więc raczej nie będzie zainteresowany.Co do ofert sprzedaży inny dział lub PW.Pozdrawiam Krzysiek
-
Po nocy mroźnej nocy nie odpala, kontrolka ciśnienia oleju
U mnie jak stał w zime ze 2 tyg. i próbowałem go odpalić,efekt oczywiście negatywny ledwo co kręcił i wyskakiwał też sygnał i kontrolka oleju.Naładowałem akumulator farelka pod miskę(obecnie nie realne bo jest osłona:grin:) i odpalił od strzała jak w lato bez piszczenia itd.
-
Dziwny pomiar z przepływki
zamień n18 z n75,chwila roboty:)