Treść opublikowana przez griga-st
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
8K0 853 823 8K0 853 824 Najlepiej jeszcze cale nadkole dopasować z polifta..
-
Stag 400 DPI
...Do instalacji która zużywa +/- 10% benzyny i trzeba wiercić dziury w dolocie.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Audi to nie Heidi tylko Helmut Masz z przodu te plastiki z polifta? U mnie tam były pierwsze pryszcze...Laguna to fajnie opisał.
-
CZERWONY T5.2
Właśnie chciałbym. Aaale: okazało się ze te silniki(CCHA, CCHB, CFCA) maja tez wadę fabryczna Rwące się paski wieloklinowe Jak pierdyknie, to może uszkodzić ten od rozrządu. Noż kurrczaczek, od VAGa nic nie kupisz żeby nie miało jakiegoś trupa w szafie . Jutro zabierają mi auto do serwisu. Jest na to jakaś akcja. Amorki Bilstein B6 + H&R -40 + Stabi 30 i 26
-
Corvette C5- Stano
No, fajny ten sterczacy q**$ z dwoma siedzeniami☺ Sporo lepiej teraz wygląda
-
Koszt remontu i układu paliwowego
Kute tłoki to na 400+. W B7 są słabsze korbowody. Problemy z układem paliwowym to B7. TFSI w B7 i B8 wspólna mają tylko nazwę.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
58?? to już pewnie rdzewieje Cena za jazdę autem, nie traktorem Z dsg i q trzeba pewnie jeszcze z 30 kilometrów odjąć ps. Fajne te zegary
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
Będzie sekcja fajna☺ Tego manualna to na specjalne zamówienie? Bo seryjnie jest dsg?
-
CZERWONY T5.2
Zrobiłem przez święta pn.3kkm, i czułem się jak król za kierownica. Brakuje trochę mocy, ale można spokojnie podróżować z całym dobytkiem inwentarza: ~170kmh/3tys.obr./9,5L
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
EA888, to wg. mnie obecnie najlepszy silnik koncernu. Myślę tu o poprawionej 2 i 3 generacji
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Mam nadzieje ze kolega mi wybaczy. Nie moglem się powstrzymać Napisz jaki masz silnik, jak długo masz auto, jak często dolewasz olej, itp. Za fajne pieniądze można wyrwać autko z małym przebiegiem, zrobić pierścienie i cieszyć się jazda Oczywiście jest ryzyko ze cylindry będą porysowane. Ale: no risik, no fun
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Hmm, przy tych kominach to pewnie musisz na końcu czerwona szmatkę wieszać?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Brakiem 1L oleju.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No proszszę , z Prezesem;) Dziwna sprawa z tym kołem. Ile masz nalatane? I pewnie ciągle bez programu??
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Po co wogole chciałeś to rozbierać? Zardzewialy od jeżdżenia 50kmh po NL? Może opony masz wyzabkowane? Na serwisie mają do tego chyba metrowej długości klucz.
-
B8 TrOOOOp
VauWiki tez mają CP? Klimatronik chcę założyć.
-
2.0TFSI P1297 Powracający błąd, nierówna praca.
Czyli patrz: post kolegi @darek...
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Hehe, niedługo będzie ładna, biała B8 do sprzedania.
-
2.0TFSI P1297 Powracający błąd, nierówna praca.
Dokładnie. Ta odma jest inna jak w B8. Ja polecam rozwiązanie może nie całkiem zgodne z przepisami, ale rozwiązujące wiele wad tych silników. Zwłaszcza najgorsza: zawalony dolot! http://www.uspmotorsports.com/Engine/PCV-and-Catchcans/BSH-Competition-Oil-Catch-Can-2.0T-FSI.html
-
2.0TFSI P1297 Powracający błąd, nierówna praca.
To jest silnik na pasku, czy na łańcuchu? Pewnie jeszcze pasek... Czyli temat dla speców od B7....
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
Bajka autko. Sam przez chwile miałem chęci. Ale o twoich 17% nie moglem nawet marzyc... Mi niby po znajomościach oferowali 14%, wiec dałem sobie spokój. 20% dają inwalidom, ale mi nic(poza gotówką) nie brakuje
-
CZERWONY T5.2
W podobnej cenie miałem c7 allroda i 5gt... Natomiast podstawowa zaleta tego czerepa jest trzymanie ceny. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie: Szukam RNS510 z kamerka, i granie(wzmak, głośniki) możne Grześ by mi podłączył(jeszcze o tym nie wie ) , plastików w zderzak wraz z halogenami zdecydowanie kupie Bedzie coś takiego pasowało, czy za ta kasę(~5,4K) szukać coś innego? DIEWE 19" ET 37. To ma być kolo letnie.
-
2.0TFSI P1297 Powracający błąd, nierówna praca.
Sprawdź przewód od domy do turbiny. Nie pamiętam czy tam jest jakiś zawór zwrotny, ale chyba odma dostaje "lewe" ciśnienie z turbiny. Ten silnik ma dwa odpowietrzenia bloku: ten do kolektora i do turbo.
-
"Check engine", przepustnica.
ETKA;)
-
Silnik 1.8 TFSI vs 2.0 TFSI w Audi A4 B8
Kolega wrzucił dwie różne sprawy do jednego worka. Co innego jest 3. Generacja, a co innego są silniki 2 generacji już na poprawiony tłokach 3. Generacja to inna Góra. Dół jest ten sam.