Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. 8K0 853 823 8K0 853 824 Najlepiej jeszcze cale nadkole dopasować z polifta..
  2. ...Do instalacji która zużywa +/- 10% benzyny i trzeba wiercić dziury w dolocie.
  3. Audi to nie Heidi tylko Helmut Masz z przodu te plastiki z polifta? U mnie tam były pierwsze pryszcze...Laguna to fajnie opisał.
  4. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Właśnie chciałbym. Aaale: okazało się ze te silniki(CCHA, CCHB, CFCA) maja tez wadę fabryczna Rwące się paski wieloklinowe Jak pierdyknie, to może uszkodzić ten od rozrządu. Noż kurrczaczek, od VAGa nic nie kupisz żeby nie miało jakiegoś trupa w szafie . Jutro zabierają mi auto do serwisu. Jest na to jakaś akcja. Amorki Bilstein B6 + H&R -40 + Stabi 30 i 26
  5. griga-st odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    No, fajny ten sterczacy q**$ z dwoma siedzeniami☺ Sporo lepiej teraz wygląda
  6. Kute tłoki to na 400+. W B7 są słabsze korbowody. Problemy z układem paliwowym to B7. TFSI w B7 i B8 wspólna mają tylko nazwę.
  7. 58?? to już pewnie rdzewieje Cena za jazdę autem, nie traktorem Z dsg i q trzeba pewnie jeszcze z 30 kilometrów odjąć ps. Fajne te zegary
  8. Będzie sekcja fajna☺ Tego manualna to na specjalne zamówienie? Bo seryjnie jest dsg?
  9. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Zrobiłem przez święta pn.3kkm, i czułem się jak król za kierownica. Brakuje trochę mocy, ale można spokojnie podróżować z całym dobytkiem inwentarza: ~170kmh/3tys.obr./9,5L
  10. EA888, to wg. mnie obecnie najlepszy silnik koncernu. Myślę tu o poprawionej 2 i 3 generacji
  11. Mam nadzieje ze kolega mi wybaczy. Nie moglem się powstrzymać Napisz jaki masz silnik, jak długo masz auto, jak często dolewasz olej, itp. Za fajne pieniądze można wyrwać autko z małym przebiegiem, zrobić pierścienie i cieszyć się jazda Oczywiście jest ryzyko ze cylindry będą porysowane. Ale: no risik, no fun
  12. Hmm, przy tych kominach to pewnie musisz na końcu czerwona szmatkę wieszać?
  13. Brakiem 1L oleju.
  14. No proszszę , z Prezesem;) Dziwna sprawa z tym kołem. Ile masz nalatane? I pewnie ciągle bez programu??
  15. Po co wogole chciałeś to rozbierać? Zardzewialy od jeżdżenia 50kmh po NL? Może opony masz wyzabkowane? Na serwisie mają do tego chyba metrowej długości klucz.
  16. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    VauWiki tez mają CP? Klimatronik chcę założyć.
  17. Czyli patrz: post kolegi @darek...
  18. Hehe, niedługo będzie ładna, biała B8 do sprzedania.
  19. Dokładnie. Ta odma jest inna jak w B8. Ja polecam rozwiązanie może nie całkiem zgodne z przepisami, ale rozwiązujące wiele wad tych silników. Zwłaszcza najgorsza: zawalony dolot! http://www.uspmotorsports.com/Engine/PCV-and-Catchcans/BSH-Competition-Oil-Catch-Can-2.0T-FSI.html
  20. To jest silnik na pasku, czy na łańcuchu? Pewnie jeszcze pasek... Czyli temat dla speców od B7....
  21. Bajka autko. Sam przez chwile miałem chęci. Ale o twoich 17% nie moglem nawet marzyc... Mi niby po znajomościach oferowali 14%, wiec dałem sobie spokój. 20% dają inwalidom, ale mi nic(poza gotówką) nie brakuje
  22. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    W podobnej cenie miałem c7 allroda i 5gt... Natomiast podstawowa zaleta tego czerepa jest trzymanie ceny. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie: Szukam RNS510 z kamerka, i granie(wzmak, głośniki) możne Grześ by mi podłączył(jeszcze o tym nie wie ) , plastików w zderzak wraz z halogenami zdecydowanie kupie Bedzie coś takiego pasowało, czy za ta kasę(~5,4K) szukać coś innego? DIEWE 19" ET 37. To ma być kolo letnie.
  23. Sprawdź przewód od domy do turbiny. Nie pamiętam czy tam jest jakiś zawór zwrotny, ale chyba odma dostaje "lewe" ciśnienie z turbiny. Ten silnik ma dwa odpowietrzenia bloku: ten do kolektora i do turbo.
  24. ETKA;)
  25. Kolega wrzucił dwie różne sprawy do jednego worka. Co innego jest 3. Generacja, a co innego są silniki 2 generacji już na poprawiony tłokach 3. Generacja to inna Góra. Dół jest ten sam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.