Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rookie

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rookie

  1. Robią płukanki silnika, a dla lepszego efektu przed i po powinni przede wszystkim umyć silnik. Że też trzeba ludzi marketingu uczyć. BMW też jakieś takie niewypastowane...
  2. .... I wlasnie o tym piszę. Dodać trzeba ze jest to rachunek klienta kupującego nowy samochód, bo jeżeli kupuje samochód , powiedzmy 5 - letni to rachunek jeszcze inaczej wygląda, ale może i to sie zmieni. Nie zrozumcie mnie zle, ale Ktoś kto nie kupuje nowych samochodów może mieć kłopoty ze zrozumieniem tego. Nie rozumiem co ludzie nie pojmują w tym temacie. Sprawa jest prosta, jak wydajesz 150 tys .zł na auto to myślę, że minimalnym oczekiwaniem jest to by przejechało 300 tys. km bez poważnych awarii. Jak przejeżdża mniej, sens kupowania nowego jest znikomy.
  3. Jedyny problem w tym, że Audi 80 pachnie starością, a wszyscy chcą mieć rzeczy nowsze jeśli nie nowe.
  4. rookie odpowiedział(a) na sasza temat w 1.9TDI
    Nagraj nam dźwięk twojego klekota.
  5. rookie odpowiedział(a) na Witek A4 temat w 1.9TDI
    Dobre, po 200 tys. km to on się sypie...
  6. W moim sprzęgło łapało kangura po 170 tys. km Wymienione na Sachsa
  7. rookie odpowiedział(a) na piotr_1982 temat w 2.0TDI
    Może i tyle mają, ale dużo aut jest po dzwonie...
  8. Box to zło.
  9. Wysoka jakość wykonania, świetne na deszczu, nowość 2011, fajny bieżnik i wygląd. Kupiłem je ojcu i zazdroszczę mu ich teraz, są nowocześniejsze niż moje dunlopy, oczywiście mają rant zabezpieczający
  10. To prawda, po zatankowaniu w Niemczech czy Holandii na markowej stacji Aral, Esso itp. auto zyskuje na dynamice i po prostu lepiej się zbiera. Chociaż na paliwie z polskiego BP też jedzie nie najgorzej. W twoim komentarzu widać jak istotna jest jakość paliwa.
  11. jezdze na fuldach sport control w twoim rozmiarze i sa ekstra, lepiej kup te niz eko
  12. Polecam Fuldę Sportcontrol, świetna opona, niskie opory toczenia i bezpieczne zachowanie na wodzie. Poza tym super wygląd.
  13. A u mnie napinacz paska klinowego Hans Preis ma kłopoty żeby 40 tys. km wytrzymać... hans scheiss Nie kupujcie tego badziewia.
  14. Ja radzę wymienić wszystko. Teraz części do b5 kosztują grosze.
  15. Na 205 właśnie kieruje się najlepiej a szerokość 185 to do Golfa 3 się nadaje a nie do audi a4
  16. Motul 5W-40 Nowe filtry Sprawdź podwozie czy nie ma ubytków w powłoce ochronnej Nasmaruj zamki Zrób serwis klimy (wyciągną mu cały środek chłodniczy i olej i wymienią na nowy) Poleruj tłusto
  17. cykl mieszany 6,83 l
  18. No to jaki nie piszczy? Ja też potwierdzam Conti piszczy, u mnie zaczął piszczeć po 40 tys. od wymiany rozrządu. Gówno a kupiłem oryginał. To co teraz tylko z ASO czy BOSCH? Który qr** nie piszczy?
  19. Czy w końcu ustaliłeś, że nie cofa się paliwo? Zdrowy diesel na spalonych świecach pali lepiej, także tu nie leży problem.
  20. Drogi kolego, nie pękaj. Zapraszam do silnika AVG.
  21. A czy te same problemy dręczą silnik 116 konny w b7? On chyba ma oznaczenie BKE, prawda?
  22. bardzo dobre oponki, świetne trzymanie na suchym i mokrym asfalcie. jedyny minus, szybko się ścierają
  23. rookie odpowiedział(a) na graba83 temat w 1.9TDI
    Świetny pomysł, jak w starych polonezach i fiatach. Uwaga, silikon koniecznie musi być czerwony! Inaczej nie ma TEGO efektu: <br /><br />
  24. Tu już masz wybór Motul lub Liqui Moly
  25. Ja polecam Dunlop Winter Response Dunlop SP Winter Response 195/65 R15 91 T. Opony Dunlop . Oponeo.pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.