Treść opublikowana przez marcin j
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
Zmiany bardzo mis ie podobują, jeszcze jak bedzie NAVI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B5 AJM] AJM chip CS czy MT??
Może ci ciś FIS "fiksuje"? Były takie przypadki na forum.
-
wymiana termostatu 2.5 TDI AFB
No nie wiem, ale u mnie sciągano zderzak, generalnie przodem trzeba było "wyjechać na stół".
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam koleżanke z Torunia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Jakie zimowki ?? 15" czy 16"
W zimie jeżdze na alu 16" i opony 205/ 55 i nie narzekam, sprawuje sie bardzo dobrze, poza tym nawet tu gdzie mieszkam jest w zimie 10 dni sniegu na drodze, a reszta czarne drogi jak juz drogowcy sie ogarną. [br]Dopisany: 09 Październik 2007, 13:55 _________________________________________________ Ja wybrałbym powyższą opcje MR Mad Max
-
[B5 1Z] czy dolewać oleju do ropy ?
Nie zaleca sie dolewać żadnych specyfików.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam nowego na forum.
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
Ładna furmanka , wypasik bardzo mi sie podoba gratki
-
F1 Wyniki Roberta K
Kiedy powtorka z wyscigu? W radiu w aucie slyszalem, ze nie ukonczył. Szlak by to , takim paździochem wstyd jezdzić.
-
[B5 1Z] Dylemat z wyborem lamp tylnich
Cinasy daly czadu, 2 lift to moj glos
-
[B5 ADP] Teraz moja A4
Kazdy ma swoj gust, gorzej nie jest i o to chodzi, ja zakladalbym przod Valeo, tyl po 2 lifcie i autko wyglada jak z 2000 roku. Pozdr
-
[A6 C5 ALF] Padnieta przeplywka??
Nie zaleca sie , bo to zbyt niebezpieczne.
-
[B5 ADR] Teraz moja A CzWóREczkA
Z przodu atrakcyjnie, a reszta do przemyslanych zmian.
-
[B5 AFN] Felgi 17'
Beda dobgre, ale 235 tez beda dobre.
-
[B5 AHL] Moja czarna A4 :)
Na pierwszy strzal felgi. Autko ladne.
-
F1 Wyniki Roberta K
Jazda z klasa , to lubie wlasnie. :th:
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
Zakrety wynagradzaja wszystko. jak zaraze sie Q to nie zmienie tego, a 4 zl na 100 km to grosze .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam nowego posiadacza dieselka.
-
[B6 BDG] Moje nowe Audi
Ladna sztuka, wypas ladny,w nastepnym roku wlasnie bede polowal na sedana. Gratki. :th:
-
[B5 AFN] wzrost spalania - czym moze byc spowodowany???
Troche dla mnie dziwne, a spalanie wg FIS takie masz?? Parametry oleju takie same? FIS czasem przeklamuje..
-
Nasz klubowiczka OSETTI zmieniła stan cywilny - złóż życzenia :)
Wszystkiego naj, naj , naj oraz spelnienia marzen.
-
[B5 AFB] Czy ktoś naprawia elektronike od ABS/ASR 8E0 614 111 H
Sprobuj napisac do kolegi kobra7 chyba taki nick , musisz szukac.
-
Nasz Moderator się ożenił :)
Coz im zyczyc, bezawaryjnego zwiazku , tylko i wylacznie . pozdr.