Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. A mi się te skórki w środku widzą ale body kit to kicz na maxa
  2. Mój głos padł na MAM 8, takie chciałem u siebie,ale wybór padl na inne również MAM
  3. Faktycznie zapomniałem o tym dodać, ale kolega najprawdopodobniej jest w Belgi i tam może to nie obowiązywać Sorki za OT, ale widze , że kolega Sprinter wszedł w 2.5 tdi v6 :th:
  4. Odpinasz wtyczkę wymontowywyujesz starą przepływkę , chyba 2 śrubki do odkręcenia. I w odwrotnej kolejności montarz. Miłego rezania :th: [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2007, 12:04 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4717.0.html Tu masz wszelkie info pomocne przy " zabawie" z przepływomierzem.
  5. Przecież USA nie mogło przeżyć faktu , że Europa ich wyprzedziła, , więc czym predzej zaczęli budowe Ultimate aero... Ale , przyznam autko robi wrażenie.[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2007, 11:51 _________________________________________________ten komentarz jest miód "kazik 2007-09-15 15:57:18 ja swoja beemke jechalem 250 km/h i mialem jeszcze sporo mocy zapasu, wiec te 420 to bym spoko machnal"
  6. Wymiana to jest 2 min roboty, i sam to możesz zrobić, cena przepływomierza do 2.5 tdi ok 400 zł, nie pamietam dokładnie, ale w tych granicach mnie to kosztowalo.
  7. Dobra baza do zmian , jeszcze dodam : lekka gleba by się przydała. :th:
  8. Po sofciku będzie miło jeździł, autko bardzo ładne.A i plany na modyfikacje ciekawe.
  9. Wiele stron jest w dziale turbo , właśnie w którym napisałeś o gotowych czipach, wg mnie lepsze rozwiązanie to "zrobienie programu"
  10. Witam, kupuj i ciesz się jazdą w między czasie olej wymień, filtry, rozrząd :th:
  11. Witam posiadacza
  12. Jeżdże na alusach w zimie , i nie zabezpieczałem niczym , ale w miare możliwości starałem się je myć dość często.
  13. Ostatnio przytraafiło się mojej a4 to samo, kontrolki abs i wykrzyknik, a póżniej asr .Podpiąłem vag i 3 błędy 1203, 18259 P1851, 18256 P 1848. :( Co oznaczają wiem , ale pytanko do kolegi grabalaba, jak ostateczna diagnoza i jak przebiegła naprawa, i koszty????/ pozdr
  14. Już sie przyznałem , dziekuje za pozdrowionka i oczywiście również pozdrawiam.
  15. Witam na forum
  16. U bardzo kiepsko im poszło.
  17. Proszę o więcej fotek, chciałbym chociaż oko nacieszyć.
  18. Witam na forum imiennika.
  19. Witam kolege i jego
  20. Rob nawet nie w marginesie , ja bym to w nagłówku dał, , oby kolejne poszukiwania poszly w dobrym toku.
  21. Ja również, o nawet Murzyn dojechał. ale jest ekipa,tylko pozazdrośćić, dawajcie jakieś foto jeszcze.
  22. Ja pitole, brak słów, to trzeba w garniturku naprawiać. Ale nazwa tematu winna być bardziej dosłowna. Niech forumowicze widzą jaką sztuke mamy w Polsce.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.