Treść opublikowana przez marcin j
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
Pięknie to wygląda Dzo-Dzo, gratki , gust masz zbliżony do mojego.
-
Adam Małysz jezdzi piekna czarna B7 Avant
piotr1602, Skąd: SKOCZÓW Sorni, Skąd: Skoczów Sorni, myślałem że macie po równo, a bo Sorni, ty jesteś z małego Skoczowa, a piotr1602, jest z dużego SKOCZOWA. Ps.Rozbawiło mnie to
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
Uwierz , w twoim wolnossącym będzie ciężko. Tuniu napisał/a:, niech forumowicze się wypowiedzą czy wizual się podoba Wypowiedzieli się , a ty nie możesz pogodzić się ze zdaniem, które zostało przedstawione w wypowiedziach.
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
Chętnie zobacze zdjęcia środka.
-
Adam Małysz jezdzi piekna czarna B7 Avant
BMW x3 na bank mieli , ale mogą zminiać auta, bo stać ich przecie.
-
Adam Małysz jezdzi piekna czarna B7 Avant
Jak wyjeżdzaliśmy z Wisły po zlocie urodzinowym , to widziałem ją jak wyjeżdzała ze skrzyżowania BMW X3, Po zatym często widziałem ją na parkingu w tym aucie przed uczelnią w Krakowie, bo studiowała tam gdzie i ja.
-
najmocniejsze TDi VP by MR Motors (update 6.06.07r)
Rogalotti, pogratulować. :twisted: [ Dodano: 25-04-2007, 11:18 ] A jak sprzęgło
-
Sposób na obowiązek zapalania świateł ;)
Napewno , w dodatku ze wskazówką prędkościomierza na 260 km/h. A tak poważnie to chłop , tak wyraża swój bunt przeciwko temu zagadnieniu.
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
jako ładne , kolorek mnie sie widzi i tyle. Po za tym sil niczek mały, zdjęcia środka proszę, jak tuning to na całej lini, jak wypowiadać się to o całym autku , a nie tylko o karoseri. Jak tuningować to całe auto, a nie karoserie, Do nas pijesz kolego , a silnik masz serie i środek też, przypuszczam. [ Dodano: 25-04-2007, 10:50 ] Ps. Proszę zdjęcia środka. Ps.2. To twoje auto i ty się nim przemieszczasz.
-
Kolor felg do czarnej B5??
Kolega Keżor za prośbą, zrobiłby ci virtual tuning, może napisz PW do niego. Pozdr.
-
[B5 1,9TDI] Problem z olejem
Nie jest to zalecane , bo olej traci swoje parametry, ale lepiej żeby miał odpowiedni poziom niż jeździł na "sucho" . Chyba że masz nie dużo do kolejnej wymiany, to wymień cały olej. Tak czy siak , twój wybór.
-
[B5 2.5TDI Avant] moja andzia
Silniczek jak u mnie, furka widać zadbana, a wypasik masz super. Gratulation.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolejnego posiadacza
-
[A4 B5] Moja Niunia 2
Ważne ,żę idziesz w dobrym kierunku, i Niuńka będzie co raz to piękniejsza. Autko ładne, .... a zmiany ją odmłodzą
-
Czy uciągnie pustą lawetę ??
te]Żadne audi a4 nie ma DMC 3500 kg Moje ma DMC 1935 kg
-
[2.5 TDI] Wykresy mocy i momentu
http://img47.imageshack.us/my.php?image=wykresow7.jpg to moj wykres w silniku 2.5 tdi v6, AKN
-
Na jakich felgach jeździmy
Osiemnasteczki
-
[B5 1,6] kontrolka oleju
tak chyba , że zwykly mechanik ma Vaga i skasuje ci inspekcje
-
Blad w liczniku ? Help!
Tak [ Dodano: 15-04-2007, 12:49 ] Tu jest dużo info na temat http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4640&highlight=inspekcja Nie wystarczy skasować, wypadałoby zrobić " mały przegląd"
-
[B5 1,6] kontrolka oleju
Trzeba się cieszyć , że poziom jest dobry ,olej staje się bardziej rzadki w wraz ze wzrostem km. Co 15 tys jest zwykle ustawiona wymiana.
-
[B5 1Z] Zawor N75
zdeniu, dzięki wielkie.
-
[B5 1Z] Uruchomienie klimatronika...
Nie mogłem sie powstrzymać. No kurcze, "odwaliłeś" kawał dobrej roboty.
-
[B5 1,9 TDI AFN 99 r AVANT] - "ONA"
Wszystko ok, tylko ten felunek jak dla mnie troszku za mały. Ps. Żółte choinki są fajne.
-
[A6 C5 2.8 30V Avant] Moja Asiunia+zdjecie wnętrza
Zawsze ten kolorek mnie się widzi, no i V6 pod maską, gratki
-
Xenony do B5 '95r
W polskim prawie jest wzmianka iż przy ksenonach muszą być również spryskiwacze tychże lamp, które w są montowane w zderzaku( zresztą w wieksząści samochodach są w tym miejscu) i dodatkowo ksenon musi mieć auto regulacje wysokości. Gdyż dają one bardzo mocny strumień światla. O tym też trzeba pamiętać , bo przy spotkaniu z nadgorliwymi misiaczkami, możesz mieć problemy, co prawda autoregulacji nie widać , ale brak spryskiwaczy od razu jest zauważalny.