Treść opublikowana przez Marc!n
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Szczelinę kiedyś wyreguluję, niechętnie się za to zabieram bo mam talent do łamania plastików a w tym kolorze ciężko coś znaleźć Wiosna chyba pełną gębą więc zabrałem się za wrzucenie aluminum. Opona 215/35 marką nie ma się co chwalić ale jest Q i ESP to może jakoś to będzie Przy okazji odnowiłem zaciski bo rudy jakoś mi nie pasował. Na tył zorganizuję dystans, przód na dniach usiądzie niżej, dekielki też za niedługo się pojawią. Póki co SPY foto z dziurawego sandała.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zaczyna się W sumie już kalendarzowa więc ja też na setupie "lato"
-
Turbina z AWX do 1z
http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/
-
Problem z turbiną, potrzebuję pomocy z zdiagnozowaniem przyczyny i naprawa ( Rzeszów)
rób logi, możliwe że kierownice znów zawalone lub n75 kuleje.
-
[B5 AEB] Srebrny Quattros na Turbie
Coś pechowo się zaczęło Ecu od ajl'a czy był program? fajnie, że jest na pokładzie k03s, teraz tylko pozbierać resztę gratów. Jak odczucia po przesiadce z lekkiego i mocnego mk2?
-
[B5 APS] by czorny
Zayebiście to koło wygląda, jak zresztą całe auto ... tylko tylni zderzak od eski by się przydał albo zaspawana dokładka
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
jak by Ci osłona wisiała jakieś 5-7 cm nad ziemią to tez byś tak jechal, najgorsze łączenia pasów, wtedy wadze osłona a wiadomo jak dobry pas to szybciej ale z umiarem I to jest najlepszy czas by zastanowić się nad poffietrzem
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
130 na autobanie skoksowanym dislem.. prawie uwiezylem wlasnie tego w tym aucie brakowalo, teraz miod malina
-
Audi 1.8T quattro na td04hl
Jakie graty w LPG? Jaki Nm że dwumas jeszcze wytrzymuje? Dobry sleeper, pewnie nie jeden się zdziwi
-
Usuniecie katalizatora - wzrost mocy?
Rajmondo z tego co widzę w opisie ma 1.8T , założyciel tematu pewnie już dawno rozwiązał sprawę adr'a. W adr drugiej sondy nie ma, przegląd to zależy gdzie, bo znam taką stację że sprawdza vin i światła Jak dla mnie jedyny - to później dźwięk takiego silnika
-
Usuniecie katalizatora - wzrost mocy?
Jak auto nie będzie modzone i na ori sofcie to średnio się opłaca (mowa o 1.8T), choć po sprzedaży kata i przy założeniu, że DP strugamy sami to wcale dużo nie trzeba będzie dołożyć żeby sondę usunąć. Na pewno mniej niż w przypadku gdy sonda padnie i trzeba będzie kupić nową, bo przecież może paść w każdej chwili - moja np. sypała błędami pomimo sprawnego kata
-
Usuniecie katalizatora - wzrost mocy?
Drugą sondę tuner musi wyłączyć w ecu, tylko wtedy będziesz miał z nią spokój. http://a4-klub.pl/uklad-wydechowy-100/downpipe-1-8t-bfb-316896/
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No fakt same czarnuchy, w dodatku monopol się robi na b6 Postaram się wpaść za 2 tygodnie beżową b5 może mnie nie wygonicie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
za szerokie gumy chyba wrzuciłeś. Trzeba było kupić 215 to by w koleinach tak nie miotało, auto by tak nie muliło i na spalaniu byś coś urwał AVF ma skrzynie 6 tak? jakie obroty przy 140/h?
-
gwint kw inox v2 - pytanie/opinia
Linki nie działają. Jak cena nie zabija a zawias bez wycieków, sprawny itd to warto brać. Regulacja twardości będzie dodatkowym atutem ale do tego trzeba chyba wymontować amor. Po opisie linku widać, że kw jest chyba do quattro a Ty w opisie masz FWD, przód jest ten sam ale tył nie podejdzie od Q do ośki
-
Zawieszenie gwintowane
Jak masz Q tak jak w opisie to nowy chinol lub polowanie na markową używkę.
-
Gdzie podmienić Chipy
Otwórz ecu i zobacz co tam siedzi albo zrób logi. Sam ich nie podmienisz jak nie ma wlutowanej podstawki. Wolnossaki można tak samo chipować jak silniki doładowane, przyrosty nie są jednak tak wielkie, choć z dobrym dolotem i wydechem może być ciekawie Jest temat z wykresami agn (1.8) z softem wydłubanym przez Gregora i nie jest to jedyny wolnossak ze zmienionym softem. http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/a3-1-8-20v-agn-317660/ Fakt, że stosunek ceny do przyrostów nie jest zachęcający ale bogatemu nikt nie zabroni.
-
Przeniesienie wlewu lpg pod klapkę
To baryłka i docisk nie będzie ta co jest teraz? czy to takie jednorazówki i drugi raz się na tym szczelnie nie połączy? W sumie groszowe sprawy to raczej wezmę. Dzięki za pomoc
-
Przeniesienie wlewu lpg pod klapkę
Wiertarka jakaś się znajdzie, gorzej z dobrym wiertłem Myślałem, że zabiję gazownika jak zobaczyłem wlew, ale w sumie nic mu nie mówiłem, że chcę pod klapką czy za kołem Jak nic już więcej nie potrzeba (nie licząc chęci i 4-paka) to zamawiam graty i w przyszłym tygodniu w końcu będę mógł spojrzeć na tyłek b5 bez odruchów wymiotnych
-
Przeniesienie wlewu lpg pod klapkę
Gazownik dał ciała a ja jakoś nie zwróciłem na to uwagi i wlew mam niestety z tyłu w dokładce Chciałbym przenieść zawór tankowania lpg pod klapkę pb, mam nadzieję, że sam to ogarnę. Potrzebuję się tylko upewnić czy taki wlew będzie odpowiedni 160 Zawór wlew tankowania chowany krótki Tomasetto AT08 JACUŚ LPG - sklep internetowy LPG, części LPG, auto gaz, hurtownia lpg, części do instalacji gazowych, części lpg, akcesoria lpg, do tego oczywiście nowy odpowiednio długi kawałek przewodu miedzianego fi8. Czy kupując zawór z linku i przewód będę miał wszystkie potrzebne elementy czy jeszcze coś potrzeba? Przewód mocować do "budy" takim czymś? 52 Zawieszka rurki miedzianej w izolacji GZ-341 JACUŚ LPG - sklep internetowy LPG, części LPG, auto gaz, hurtownia lpg, części do instalacji gazowych, części lpg, akcesoria lpg, Kupować tester żeby sprawdzić szczelność połączeń czy się obejdzie?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Z Bexa już nie ma
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Ja bym z dwoma nie kombinował.. później strach będzie na ulice wyjechać
-
wymiana silnika na jaki?
Wkładać panowie 2.8 nawet jeżeli trzeba pobawić się z kabelkami i wymianą ecu. Zawsze to mocniejszy motor, ubezpieczenie nadal jak za 2.4 a spalanie chyba takie samo
-
Spalanie i Obroty
Logi przede wszystkim. W ciemno możesz wyczyścić i zaadoptować przepustnicę oraz sprawdzić odmę. Świece kiedy były zmieniane? Może zbyt krótko sprawdzałeś auto na lpg przy zakręconym zaworze i nie zdążył wszystkiego wypalić?
-
Ekonomiczna jazda 1.8T
1.8T z Q po mieście 10l jest możliwe o ile przez 30km będzie pchał auto Piotrekkkkk masz soft w 1.6 czy masz źle opisane auto? Jacca90 nie ma się co bać o motor bo jest dosyć wytrzymały. Wymieniaj olej na odpowiedni i na czas, nie pałuj na zimnym i schłodź turbinę przed zgaszeniem. Reszta to zwykłe wymiany eksploatacyjne jak w każdym innym silniku.